Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл з обласної програми "Онкологія"

Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл22 березня у конференц-залі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулися розширена підсумкова колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та засідання круглого столу з питань реалізації заходів обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. В роботі заходів взяли участь Андрій Гордєєв, Андрій Балонь, Віктор Короленко, Оксана Рукавішнікова, Ірина Сокур, головні лікарі лікувальних закладів області, голови ОТГ, заступники голів районних державних адміністрацій, районних рад, представники громадськості та ЗМІ.

опубліковано 24 03 2019


Прийнята обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями

Прийнята регіональна програма боротьби із онкологічними захворюваннямиНаприкінці січня на колегії Херсонської обласної державної адміністрації було представлено обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 ⎯ 2023 роки. Вона знайшла підтримку присутніх, адже всі розуміють надзвичайну важливість профілактики цих захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та лікування. Онкологія є однією з найнебезпечніших медико-біологічних і соціально-економічних проблем. Захворюваність та смертність населення постійно зростають. 8 лютого під час XXIII сесії Херсонської обласної ради VII скликання цю програму було прийнято. За це рішення проголосували 49 депутатів.

опубліковано 09 02 2019


Херсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями

СубвенціяХерсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями - цю приємну новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Народний депутат Олександр Співаковський: "Всіх вітаю з приємною новиною! Рішенням Уряду додатково розподілено 5,8 млн.грн. у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для придбання високовартісного медичного обладнання для діагностики та лікування онкологічних хворих в Херсонській області".

опубліковано 08 02 2019


Виставка робіт Світлани Білецької та її учениць "Дотик Неба"

Виставка 5 лютого в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка робіт херсонської художниці Світлани Білецької та її самобутніх і самостійних учениць. Експозиція «Дотик неба» складається із майже 50 акварельних робіт. "Відкриття арт-простору у нашому диспансері відбулося 3 роки тому на початку лютого, і сьогодні «Галерея життя» приймає вже 24 виставку" - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 06 02 2019


Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти ракуВсесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями, відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року. Метою заходів у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань. За 25-річний період у Херсонській області відмічається зростання онкологічної захворюваності майже на 30%, кожен день 12 мешканців Херсонщини дізнаються, що хворі на рак, і кожен день 5 мешканців Херсонщини вмирають від раку.

опубліковано 04 02 2019


На Херсонщині починається впровадження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями

Колегія обл держ адміністраціїЗасідання колегії обласної державної адміністрації 30 січня було присвячене лише одному, але вкрай важливому питанню для жителів усієї Херсонщини – шляхам реалізації Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 – 2023 роки. Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко одразу навів статистичні дані захворюваності онкологічними хворобами в області. Так, станом на 01 січня 2019 року на обліку в обласному канцер-реєстрі перебувають 29659 хворих на рак.

опубліковано 01 02 2019


Громадське обговорення проекту обласної програми боротьби з онкозахворюваннями на 2019-2023 роки

Громадське обговорення28 січня 2019 року в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації лікарі та представники громадськості обговорювали проект нової обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. Заходи програми спрямовано на покращення профілактики онкологічних захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та проведення лікування, поліпшення якості життя онкологічних хворих.

опубліковано 29 01 2019


Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культури

Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культуриУ суботу, 12 січня стіни конференц-зали Херсонського обласного онкологічного диспансеру наповнилися щедрівками і колядками – це пацієнтів і персонал прийшли привітати народні самодіяльні колективи Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка під керівництвом Заслуженого працівника культури Анатолія Івановича Волошина. Бадьорі Різдвяні пісні натхненно виконав народний ансамбль народної пісні «Радість» під керівництвом Л.Фабрикової.

опубліковано 13 01 2019


Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка

Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка4 січня у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття персональної фотовиставки директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка. Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фоторобіт, на яких зображені краєвиди і мешканці справжньої Перлини Херсонщини.

опубліковано 06 01 2019


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святамиШановні пацієнти, шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Зимові Свята - вісники оновлення, нового початку, мрій і сподівань! Перше зимове диво відбулося 24 грудня, коли до Херсонського обласного онкологічного диспансеру прибув перший на Півдні України медичний лінійний прискорювач. Кропітка праця колективу протягом останніх десяти років нарешті дала свої плоди, і з 2019 року розпочнеться новий етап розвитку онкологічної допомоги на Херсонщині. За підтримки влади різних рівнів і громади області, вже навесні 2019 року ми зможемо проводити променеву терапію на абсолютно новому рівні. У Новому році нам необхідно докласти багато зусиль для опанування новітнім обладнанням, попереду складне та тривале навчання, впровадження міжнародних протоколів діагностики і лікування. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2019 рік принесе із собою щастя та затишок, злагоду, міцне здоров’я Вам і Вашим близьким, здійснення найзаповітніших бажань! Натхнення Вам у році що настане, високої та світлої мети, нових надій, успіхів і перемог!

З повагою,

головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2018


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК