пошук на сайті

Преса

Преса

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку

Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку5 лютого 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов брифінг за участю головного експерта МОЗ України зі спеціальності «Онкологія» Олексія Ковальова, заступниці Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Ліни Бондаревої, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, головного експерта Департаменту охорони здоров'я зі спеціальності "Онкологія" Олександра Гловацького.

опубліковано 06 02 2018


З любов'ю до життя. Виставка фотоклубу "Парус"

З любов'ю до життяУ понеділок, 5 лютого 2018 року, у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття виставки народного фотоклубу "Парус" з м.Скадовськ. Експозиція має назву "З любов'ю до життя" та складається із 57 робіт 17 авторів. Серед робіт представлені і переможці та учасники міжнародних конкурсів. За роки творчої діяльності учасниками клубу організовано і проведено в місті Скадовську більше 200 фотовиставок до різноманітних заходів, подій та свят.

опубліковано 06 02 2018


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. 2016 року стартувала трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 03 02 2018


Семінар для лікарів-терапевтів та пульмонологів

Науково-практичний семінар25 січня 2018 року на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбувся науково-практичний семінар лікарів-терапевтів та пульмонологів на тему: «Сучасні можливості діагностики і лікування раку легень». За статистикою, в Україні щорічно реєструється близько 13 тисяч випадків захворювання на рак легень, у Херсонській області – 500 випадків, кожний другий з них – у занедбаній стадії. Щорічно від раку легень помирає майже 400 мешканців Херсонської області та загалом більше 10 тисяч українців.

опубліковано 28 01 2018


Привітання від фольк-гурту "Свічадо"

Привітання від фольк-гурту "Свічадо"Справжній святковий настрій для пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру створили учасники фольк-гурту "Свічадо" під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Варгуна. За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), в Україні відзначається Щедрий Вечір. Це - залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.

опубліковано 15 01 2018


Гуманітарна допомога від фонду «Ріавіта»

Гуманітарна допомога від фонду Ріавіта9 січня 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу від міжнародного благодійного фонду «Ріавіта». Сучасне обладнання для гігієнічної обробки і дезинфекції дрібного медичного приладдя полегшить догляд за хворими та оптимізує роботу молодшого медичного персоналу. Особисто передав обладнання співробітникам закладу депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

опубліковано 11 01 2018


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

З Новим РокомШановні колеги!

Від усього серця вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим! У Новому 2018 році бажаю Вам щастя та удачі! Хай наступаючий рік стане особливим, хай принесе із собою безліч яскравих подій, приємних сюрпризів та виконання найщиріших бажань! Радійте кожному дню! Даруйте радість та посмішки близьким! Міцного здоров’я Вам! Затишку та добробуту у Ваших родинах! Миру та процвітання Україні!

З повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2017


Проведене спеціальне об’єктове тренування

21 грудня 2017 року в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося спеціальне об’єктове тренування з відпрацювання Плану взаємодії у разі вчинення диверсії в радіологічних відділеннях № 1 та № 2. Було проведено навчальну евакуацію пацієнтів та персоналу у разі диверсії та пожежі, навчальне гасіння пожежі, заміри можливого радіаційного забруднення території радіологічних відділень та виклик служби охорони при спрацюванні «тривожної кнопки виклику».

опубліковано 24 12 2017


Якісна діагностика вдома: підсумки роботи у 5 районах

У травні 2017 року на Херсонщині був впроваджений унікальний проект, аналогів якому на сьогоднішній день в Україні немає. За ініціативи Херсонської обласної ради стала можливою реалізація програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Центральних районних лікарень, проводили огляд та консультації населення.

опубліковано 06 12 2017


Персональна виставка Олександра Степаненко

Персональна виставка Олександра Степаненко29 листопада в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилась виставка робіт талановитого херсонського архітектора і художника Олександра Степаненка. На 29 картинах, виконаних у техніці олійного живопису, автор відобразив мальовничі куточки Херсону, тому й експозиція отримала назву – «Мелодії рідного міста». Відкриваючи захід, головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур зазначила, що виставка приурочена до 70-ї річниці закладу і не випадково відбувається саме зараз.

опубліковано 02 12 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК