Сто тисяч на мрію

Наприкінці 2018 року, завдячуючи спільним зусиллям небайдужих херсонців, коштам об’єднаних територіальних громад Херсонської області, бюджетів всіх рівнів, був закуплений перший на Півдні України лінійний прискорювач, який сьогодні щодня успішно лікує більше 50 онкологічних пацієнтів. Для забезпечення променевою терапією всіх, хто цього потребує, нам необхідний ще один лінійний прискорювач. Дізнавшись про початок збору коштів на другий лінійний прискорювач, Федір Федорович Негой, генеральний директор ТОВ БВФ «Нежданна», перерахував 100 тисяч гривень.

опубліковано 09 12 2021


Підтримайте команду Південного центру радіаційної терапії!

Потрібна підтримкаДорогі друзі, колеги та всі-всі херсонці! Просимо Вашої підтримки! Просто зараз ми беремо участь у конкурсі відео-історій випускників міжнародної програми «Fit for Partnership with Germany». Ця програма діє в Україні за дорученням чотирьох німецьких міністерств, Європейського Союзу та інших міжнародних партнерів. І для Південного центру радійційної терапії участь у Програмі - це безцінний досвід! Ми вже познайомилися зі службою старших експертів Німеччини. Вони протягом майже трьох тижнів  проводять тренінги та інструктажі для інженерів та лікарів Південного центру радіаційної терапії.

опубліковано 08 12 2021


Важливий міжнародний проєкт реалізовують у ХООД

SESЛікарі з променевої терапії та інженери-радіологи Південного центру радіаційної терапії, створеного на базі Херсонського обласного онкодиспансеру, отримали унікальну можливість – попрацювати пліч-о-пліч з провідними фахівцями з Німеччини. А все завдяки реалізації  проєкту міжнародного співробітництва “Senior Experten Service GmbH”, який об’єднав не лише німецьку Програму Senior Experten Service (SES) та Херсонський обласний онкодиспансер, до справи долучилися й Херсонський державний університет та Херсонська торгово-промислова палата.

опубліковано 01 12 2021


Таврійська онкологічна школа 2021

26-27 серпня 2021 року в форматі онлайн пройшла Науково-практична конференція з міжнародною участю ТАВРІЙСЬКОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ на тему: «30 кРОКІВ української онкології: шлях до світових стандартів». Науково- практична конференція зареєстрована в УкрІНТЕІ № 445 від 14.07.2021. Науковими організаторами конференції виступили Херсонський обласний онкологічний диспансер та Національний інститут раку. Предреєстрацію на конференцію пройшов 441 учасник. Серед спікерів – 17 фахівців із 6 країн (Україна, Бельгія, Грузія, Ізраїль, Росія, Туреччина).

опубліковано 01 09 2021


Привітання Ірини Сокур зі Світлим Святом Великодня

Зі Святом Великодня!Шановні пацієнти! Шановні колеги! Прийміть щирі вітання із Христовим Воскресінням! Нехай Світле Свято принесе миру та терпіння, надії, щастя та міцного здоров'я кожному з Вас та Вашим близьким! Для кожного пацієнта, який залишився на Великдень в Херсонському обласному онкологічному диспансері, за доброю традицією, наші кухарі спекли святкові кулічі.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Директор Ірина Сокур

опубліковано 02 05 2021


На Херсонщині за підтримки Європейського інвестиційного банку реалізується унікальний для України проєкт

Проєкт КТ-контрольованої брахітерапіїЗа період реалізації І фази програми «Надзвичайної кредитної програми для відновлення України», яка фінансується за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку, в Україні реалізуються 270 Суб-проєктів загальною вартістю 184,42 млн євро у 9 областях України в тому числі 1 в Херсонській. Проєктом передбачається проведення технічного переоснащення радіологічного відділення №2 Херсонського обласного онкологічного диспансеру згідно світових стандартів, що буде унікальним для України, першим серед онкологічних закладів, вкрай необхідним для надання променевої терапії онкологічним хворим на рак Херсонської області та переселенцям з інших регіонів України. Вартість проєкту складає 32 128 994, 75 грн. Перемозі в конкурсі на участь в даній програмі передувала багаторічна кропітка робота команди лікарів на чолі з головним лікарем Іриною Сокур. Це велика честь як для Херсонського обласного онкологічного диспансеру, так і для Херсонщини.

опубліковано 30 04 2021


Відкриття ПЛР-лабораторії в Херсонському онкодиспансері

Відкриття ПЛР-лабораторії в Херсонському онкодиспансері29 квітня в Херсонському онкодиспансері урочисто відкрили ПЛР-лабораторію. Лабораторія оснащена всім необхідним обладнанням, що дозволяє виконувати ПЛР-дослідження для визначення COVID-19 протягом 4-х годин і надаватиме можливість онкологічним хворим безпечно проходити спеціалізоване лікування. На важливості відкриття ПЛР-лабораторії зазначив голова облдержадміністрації Сергій Козир, який разом із своїм заступником Андрієм Шибаєвим та головою обласної ради Олександром Самойленком завітали до онкодиспансеру та оглянули лабораторію.

опубліковано 29 04 2021


Південний центр радіаційної терапії відзначив свій найперший день народження

1 рік ПЦРТРік тому було урочисте його відкриття, а уже Центр має певні досягнення: отримано сертифікат МАГАТЕ, що підтверджує правильну калібровку лінійного прискорювача «UNIQUE» у відношенні дози, яку отримує пацієнт;  за рік проведено 4430 сеансів високотехнологічного лікування, 221 пацієнт завершив лікування на лінійному прискорювачі; сформована та підготовлена команда фахівців різних спеціальностей. Одночасно для одного пацієнта 11 спеціалістів забезпечують планування, топометрію та лікування на лінійному прискорювачі та апараті для внутрішньо-порожнинної гамма-терапії.  Центр працює у дві зміни з 08:00 до 20:00, де щоденно проходить лікування 55 пацієнтів з різними локалізаціями раку.  90% пацієнтів лікується за передовою методикою опромінення VMAT, що наразі доступна у світі, яка дозволяє найбільш ефективно підвести дозу опромінення до пухлини, мінімізуючи пошкодження для оточуючих здорових тканин.

опубліковано 01 03 2021


Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти ракуВсесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями, відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року. Метою заходів у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань. Чому це вкрай важливо для нас? Тому що за 25-річний період у Херсонській області відмічається зростання онкологічної захворюваності майже на 30%, кожен день 12 мешканців Херсонщини дізнаються, що хворі на рак, і кожен день 5 мешканців Херсонщини вмирають від раку. Багато життів може бути врятовано при належній профілактиці, вчасній діагностиці та за умов раннього лікування! Сучасна медицина знає близько 100 видів злоякісних новоутворень. Та за оцінками експертів, виникнення 43% онкологічних захворювань можна попередити, дотримуючись елементарних норм здорової поведінки.

опубліковано 04 02 2021


Перша персональна виставка Анни Грохольської

Персональна виставка Анни ГрохольськоїНапередодні Різдва, 6 січня, у Галереї життя Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася нова виставка. Експозиція складається з 39 робіт. Авторка творів Анна Грохольська назвала виставку «Тепла зима».  «У виставці «Тепла зима» зібрана більшість моїх живописних робіт різних років. Основна частина - це олійний живопис, але є декілька картин, що написані акрилом. Зазвичай для своїх робіт використовую природні форми, але люблю змінювати їх кольорову гаму - робити більш яскравими, контрастними. Або й зовсім ввести якийсть нетиповий для цієї форми колір» - зазначила майстриня. На першу персональну виставку Анни завітали її друзі та колеги.

опубліковано 08 01 2021


Новорічне привітання від Ірини СОКУР

Новорічне привітання від Ірини СОКУРДорогі колеги! 2020 рік був знаковим в історії Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Ми відкрили Південний центр радіаційної терапії і першими на Півдні України розпочали променеву терапію на лінійному прискорювачі. Ми придбали лапароскопічне, ендоскопічне та лабораторне обладнання, і розпочали проведення лапароскопічних та малоінвазивних оперативних втручань. Я бажаю, щоб у наступному, 2021 році здійснилися всі наші найамбітніші плани, щоб ми впровадили новітні методи діагностики та лікування онкологічних хворих. Всім нашим співробітникам я бажаю міцного здоров’я, щастя, професійного зростання, благополуччя у Ваших сім’ях, а нашим пацієнтам – швидшого виздоровлення! З наступаючими Новорічними і Різдвяними Святами!

опубліковано 31 12 2020


Новорічна виставка в Галереї життя

Напередодні Нового року, 24 грудня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася виставка творчих робіт вихованців «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» – учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна експозиція». На конкурс всього було представлено 270 творчих робіт учнів закладів освіти області з Херсонської, Голопристанської, Генічеської, Каховської, Новокаховської, Скадовської, Олешківської міських громад, Великолепетиської, Горностаївської, Новотроїцької, Іванівської, Каланчацької, Чаплинської селищних громад, Музиківської, Любимівської, сільських громад.

опубліковано 25 12 2020


З Днем Народження, ОНКОДИСПАНСЕР!

2 грудня 202002 грудня виповнилося 73 роки від дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. За свою історію заклад демонструє невпинний рух до удосконалення: відкриття нових відділень і лабораторій, оснащення сучасним медичним обладнанням, впровадження новітніх технологій діагностики і лікування. У 2020 році на базі закладу розпочав працювати Південний центр радіаційної терапії, в якому онкологічні хворі отримують сучасну променеву терапію на лінійному прискорювачі; створено відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії, реорганізована централізована цитологічна лабораторія.

опубліковано 03 12 2020


Опитування від ГО "Успішна жінка"

Опитування від ГО УСПІШНА ЖІНКАЧи отримують безоплатні ліки хворі на онкологічні захворювання? Згідно медичній реформі, в Україні кожний пацієнт, із онкологічним захворюванням, забезпечується безкоштовними лікарськими препаратами, яких наразі закуповується понад 60 найменувань. Закупівлю здійснює ПРООН (Програма розвитку ООН) за державні кошти. З метою визначення своєчасності доставки, наявності і цільового використання препаратів, ВБО «Ініціатива заради життя» в партнерстві з Херсонським обласним центром "Успішна жінка" проводить опитування дорослих пацієнтів Миколаївської, Одеської, Херсонської областей із онкологічними захворюваннями, які проходили лікування у 2019 році

опубліковано 09 11 2020


ІІ Школа пацієнтів з меланомою

Якщо у Вас чи у Ваших близьких меланома, Ви можете відвідати ІІ ШКОЛУ ПАЦІЄНТІВ З МЕЛАНОМОЮ, яка проводитиметься 28 листопада з 9:00 до 15:00 в онлайн форматі.
Що для цього потрібно?
1.    Перейти за посиланням в кінці або скористатися QR-кодом та зареєструватися, обов’язково вказавши свою електронну адресу.
2.    Мати або встановити програму «ZOOM» на персональний комп’ютер або планшет.

опубліковано 09 11 2020


Ювілей видатного хірурга

Ювілей видатного хірургаКолектив КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР» ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ щиро вітає Пуляєва Олександра Івановича, Заслуженого лікаря України, кандидата медичних наук, лікаря гінеколога-онколога, з нагоди святкування ювілейної дати 85-річчя від дня народження! Трудова діяльність Пуляєва О.І. повністю присвячена служінню людям. Своїм талантом та відданістю самій гуманній и шляхетній професії, він надихає нове покоління молодих і майбутніх лікарів.

опубліковано 09 11 2020


Персональна виставка Олександра Танасюка

Відкриття першої персональної виставки Олександра Танасюка20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози, в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття персональної виставки Олександра Танасюка. Експозиція складається із більше ніж 30 робіт у техніці олійного живопису, створених за останні три роки. «Сьогодні ми відкриваємо 34 виставку в стінах нашого арт-простору, в «Галереї життя». Особливо приємно відзначити, що для пана Олександра це перша персональна виставка. Тож маємо честь познайомити відвідувачів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру з талановитою людиною і з прекрасними роботами» - зазначила директорка Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 20 10 2020


Ірина СОКУР: Обстежуйтесь та будьте здорові!

Ірина СОКУР: Обстежуйтесь та будьте здорові!Рожевий жовтень у всьому світі відзначається як місяць боротьби проти раку молочної залози, символом якого є Рожева стрічка. Дорогі жінки! Зверніться до свого сімейного лікаря для отримання електронного направлення на двобічну мамографію. Приходьте до Херсонського обласного онкологічного диспансеру, щоб безкоштовно пройти мамографічне дослідження на найкращому в області цифровому обладнанні і отримати консультацію лікаря-мамолога. Шановні чоловіки! Потурбуйтеся про своїх найрідніших! Запросіть своїх матерів та своїх дружин на обстеження до мамолога. Будьте здорові! З повагою, Директор Ірина СОКУР

опубліковано 20 10 2020


Рожевий жовтень в Україні: приєднуйтесь до благодійного онлайн марафону

Благодійний онклайн марафонРожевий жовтень в Україні: пропонуємо Вам приєднатися до благодійного онлайн марафону "ЧАС НА СЕБЕ", що відбудеться 15 жовтня з 18:00 до 21:00. Мета цього марафону — розповісти про проблему раку грудей, зібрати кошти на мамограф, допомогти жінкам подолати страхи і звернути увагу на себе. Рак молочної залози — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок в усьому світі. Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце в структурі онкозахворювань та смертності від раку у жінок, тим не менш 38% українок ніколи в житті не були на прийомі у мамолога. Щодня 41 жінка дізнається про те, що хвора на рак молочної залози, і щодня 16 жінок помирає, кожні 35 хвилин діагностується новий випадок раку грудей.

опубліковано 04 10 2020


Потрібен лінійний прискорювач

Потрібен прискорювачДОРОГІ ХЕРСОНЦІ! Звернутись до Вас знову мене змусила вкрай важлива проблема, яку ми вкотре зможемо вирішити разом. Так, завдячуючи багатьом із Вас, наприкінці 2018 року ми придбали ПЕРШИЙ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ЛІНІЙНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ, який зараз успішно лікує онкологічних хворих нашої області. Але, на жаль, як і раніше, щоденно в нашій області помирає 5 і виявляється 12 нових онкологічних хворих, більшість з яких змогли би вилікуватися завдяки своєчасному лікуванню і якісній променевій терапії. Для того, щоб пролікувати всіх, хто цього потребує, нам необхідний ще один лінійний прискорювач. Кожен з Вас може допомогти тисячам хворих!

опубліковано 02 09 2020


Таврійська онкологічна школа 2020

Таврійська онкологічна школа 202027 серпня 2020 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю ТАВРІЙСЬКОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ на тему: «ОНКОЛОГІЯ: НОВІ ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ», цього року вперше ОНЛАЙН. Науковими організаторами конференції виступили: Херсонський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут раку, Інститут медичної радіології та онкології ім.С.П.Григор'єва НАМН України. Під час конференції пройшло три прямих трансляції із трьох секцій, присвячених питанням сучасного медикаментозного лікування раку молочної залози та раку легень, сучасним підходам до діагностики та лікування раку різних локалізацій, сучасним аспектам радіаційної онкології.

опубліковано 28 08 2020


День Донора у Херсонському онкодиспансері

День донора10 липня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся День Донора. Без відриву від виробничого процесу, виїзна бригада Херсонського обласного центру служби крові, приймала донорів-добровольців. 22 співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру, на чолі із директором закладу Іриною Сокур, здали 10 літрів крові, яка після проведення відповідних процедур, неодмінно врятує чиєсь життя, адже переливання крові на Херсонщині щоденно потребують десятки дорослих та дітей.

опубліковано 11 07 2020


Великдень у Херсонському онкодиспансері

ВеликденьВже традиційно на Великдень всім пацієнтам Херсонського обласного онкологічного диспансеру дарують освячені паски і крашанки. Працівники закладу намагаються, щоб кожен пацієнт зміг, не зважаючи на обставини в яких він знаходиться, доторкнутися до українських традицій і отримати частинку Божого благословіння! "Вітаю зі світлим святом Великодня і хочу побажати вам йти по життю з доброю мрією, високими прагненнями, щирою надією, незмінною вірою. Нехай ніжний аромат великодніх пасок, яскраві фарби і крашанки, завзятий сміх і щирі посмішки рідних наповнять цей світлий день справжнім дивом і чудовим настроєм. Христос Воскрес!" - вітає пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру директор Ірина Сокур.

опубліковано 19 04 2020


Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

Надзвичайна кредитна програма30 січня головний лікар Херсонського онкодиспансеру Ірина Сокур та представниця депутатського корпусу Херсонської обласної ради Тетяна Гасаненко прийняли участь у конференції «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» у м.Київ.

опубліковано 31 01 2020


Привітання головного лікаря із Днем Медичного Працівника

З Днем Медичного Працівника!Шановні колеги!
Вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Ваша щоденна праця - взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості. Ви бережете найцінніше - життя та здоров'я. Бажаю Вам невичерпної енергії, міцного здоров'я, здійснення всіх задумів та сподівань. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до Ваших домівок!

З повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 16 06 2019


В онкодиспансер прибув КТ для планування променевої терапії

Прибув КТ для планування променевої терапії7 червня, до Херсонського обласного онкологічного диспансеру прибув комп’ютерний томограф для планування променевої терапії. Як повідомлялося раніше, у кінці 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав медичний лінійний прискорювач. Майже 42 млн. грн. на закупівлю лінійного прискорювача Unique виробництва «Varian Medical Systems, Inc.» було зібрано спільними зусиллями Херсонської обласної ради і Обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я, коштів районних рад та об`єднанних територіальних громад, державного бюджету та благодійних внесків громадян і організацій. Величезну організаційну роботу провели і народні депутати від Херсонщини - Олександр Співаковський і Федір Негой.

опубліковано 10 06 2019


День Донора у ХООД

День ДонораМедичні працівники Херсонського обласного онкологічного диспансеру розуміють вагомість та значущість такого суспільно важливого явища, як донорство крові. Щодня, щохвилини наша робота пов’язана із боротьбою за життя тисяч і тисяч людей з онкологічними діагнозами. І в цьому процесі вагому роль відіграє донорська кров та її компоненти. 5 червня 2019 відбувся День донора крові в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Медичні працівники взяли активну участь в програмі Херсонського обласного центру служби крові «Здай кров – врятуй життя!».

опубліковано 06 06 2019


Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл з обласної програми "Онкологія"

Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл22 березня у конференц-залі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулися розширена підсумкова колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та засідання круглого столу з питань реалізації заходів обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. В роботі заходів взяли участь Андрій Гордєєв, Андрій Балонь, Віктор Короленко, Оксана Рукавішнікова, Ірина Сокур, головні лікарі лікувальних закладів області, голови ОТГ, заступники голів районних державних адміністрацій, районних рад, представники громадськості та ЗМІ.

опубліковано 24 03 2019


Прийнята обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями

Прийнята регіональна програма боротьби із онкологічними захворюваннямиНаприкінці січня на колегії Херсонської обласної державної адміністрації було представлено обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 ⎯ 2023 роки. Вона знайшла підтримку присутніх, адже всі розуміють надзвичайну важливість профілактики цих захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та лікування. Онкологія є однією з найнебезпечніших медико-біологічних і соціально-економічних проблем. Захворюваність та смертність населення постійно зростають. 8 лютого під час XXIII сесії Херсонської обласної ради VII скликання цю програму було прийнято. За це рішення проголосували 49 депутатів.

опубліковано 09 02 2019


Херсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями

СубвенціяХерсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями - цю приємну новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Народний депутат Олександр Співаковський: "Всіх вітаю з приємною новиною! Рішенням Уряду додатково розподілено 5,8 млн.грн. у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для придбання високовартісного медичного обладнання для діагностики та лікування онкологічних хворих в Херсонській області".

опубліковано 08 02 2019


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК