Привітання головного лікаря із Днем Медичного Працівника

З Днем Медичного Працівника!Шановні колеги!
Вітаю Вас із професійним святом - Днем медичного працівника! Ваша щоденна праця - взірець поєднання самовідданості та фаховості, милосердя та відповідальності, піклування та рішучості. Ви бережете найцінніше - життя та здоров'я. Бажаю Вам невичерпної енергії, міцного здоров'я, здійснення всіх задумів та сподівань. Нехай радість життя, яку Ви даруєте людям, повертається сімейним теплом, щастям та благополуччям до Ваших домівок!

З повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 16 06 2019


В онкодиспансер прибув КТ для планування променевої терапії

Прибув КТ для планування променевої терапії7 червня, до Херсонського обласного онкологічного диспансеру прибув комп’ютерний томограф для планування променевої терапії. Як повідомлялося раніше, у кінці 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав медичний лінійний прискорювач. Майже 42 млн. грн. на закупівлю лінійного прискорювача Unique виробництва «Varian Medical Systems, Inc.» було зібрано спільними зусиллями Херсонської обласної ради і Обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я, коштів районних рад та об`єднанних територіальних громад, державного бюджету та благодійних внесків громадян і організацій. Величезну організаційну роботу провели і народні депутати від Херсонщини - Олександр Співаковський і Федір Негой.

опубліковано 10 06 2019


День Донора у ХООД

День ДонораМедичні працівники Херсонського обласного онкологічного диспансеру розуміють вагомість та значущість такого суспільно важливого явища, як донорство крові. Щодня, щохвилини наша робота пов’язана із боротьбою за життя тисяч і тисяч людей з онкологічними діагнозами. І в цьому процесі вагому роль відіграє донорська кров та її компоненти. 5 червня 2019 відбувся День донора крові в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Медичні працівники взяли активну участь в програмі Херсонського обласного центру служби крові «Здай кров – врятуй життя!».

опубліковано 06 06 2019


Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл з обласної програми "Онкологія"

Розширена підсумкова колегія ДОЗ та Круглий стіл22 березня у конференц-залі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулися розширена підсумкова колегії Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації та засідання круглого столу з питань реалізації заходів обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. В роботі заходів взяли участь Андрій Гордєєв, Андрій Балонь, Віктор Короленко, Оксана Рукавішнікова, Ірина Сокур, головні лікарі лікувальних закладів області, голови ОТГ, заступники голів районних державних адміністрацій, районних рад, представники громадськості та ЗМІ.

опубліковано 24 03 2019


Прийнята обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями

Прийнята регіональна програма боротьби із онкологічними захворюваннямиНаприкінці січня на колегії Херсонської обласної державної адміністрації було представлено обласну програму боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 ⎯ 2023 роки. Вона знайшла підтримку присутніх, адже всі розуміють надзвичайну важливість профілактики цих захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та лікування. Онкологія є однією з найнебезпечніших медико-біологічних і соціально-економічних проблем. Захворюваність та смертність населення постійно зростають. 8 лютого під час XXIII сесії Херсонської обласної ради VII скликання цю програму було прийнято. За це рішення проголосували 49 депутатів.

опубліковано 09 02 2019


Херсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями

СубвенціяХерсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями - цю приємну новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Народний депутат Олександр Співаковський: "Всіх вітаю з приємною новиною! Рішенням Уряду додатково розподілено 5,8 млн.грн. у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для придбання високовартісного медичного обладнання для діагностики та лікування онкологічних хворих в Херсонській області".

опубліковано 08 02 2019


Виставка робіт Світлани Білецької та її учениць "Дотик Неба"

Виставка 5 лютого в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка робіт херсонської художниці Світлани Білецької та її самобутніх і самостійних учениць. Експозиція «Дотик неба» складається із майже 50 акварельних робіт. "Відкриття арт-простору у нашому диспансері відбулося 3 роки тому на початку лютого, і сьогодні «Галерея життя» приймає вже 24 виставку" - зазначила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 06 02 2019


Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти ракуВсесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями, відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року. Метою заходів у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань. За 25-річний період у Херсонській області відмічається зростання онкологічної захворюваності майже на 30%, кожен день 12 мешканців Херсонщини дізнаються, що хворі на рак, і кожен день 5 мешканців Херсонщини вмирають від раку.

опубліковано 04 02 2019


На Херсонщині починається впровадження Програми боротьби з онкологічними захворюваннями

Колегія обл держ адміністраціїЗасідання колегії обласної державної адміністрації 30 січня було присвячене лише одному, але вкрай важливому питанню для жителів усієї Херсонщини – шляхам реалізації Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019 – 2023 роки. Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко одразу навів статистичні дані захворюваності онкологічними хворобами в області. Так, станом на 01 січня 2019 року на обліку в обласному канцер-реєстрі перебувають 29659 хворих на рак.

опубліковано 01 02 2019


Громадське обговорення проекту обласної програми боротьби з онкозахворюваннями на 2019-2023 роки

Громадське обговорення28 січня 2019 року в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації лікарі та представники громадськості обговорювали проект нової обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2019-2023 роки. Заходи програми спрямовано на покращення профілактики онкологічних захворювань, забезпечення їх раннього виявлення та проведення лікування, поліпшення якості життя онкологічних хворих.

опубліковано 29 01 2019


Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культури

Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культуриУ суботу, 12 січня стіни конференц-зали Херсонського обласного онкологічного диспансеру наповнилися щедрівками і колядками – це пацієнтів і персонал прийшли привітати народні самодіяльні колективи Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка під керівництвом Заслуженого працівника культури Анатолія Івановича Волошина. Бадьорі Різдвяні пісні натхненно виконав народний ансамбль народної пісні «Радість» під керівництвом Л.Фабрикової.

опубліковано 13 01 2019


Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка

Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка4 січня у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття персональної фотовиставки директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка. Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фоторобіт, на яких зображені краєвиди і мешканці справжньої Перлини Херсонщини.

опубліковано 06 01 2019


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святамиШановні пацієнти, шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Зимові Свята - вісники оновлення, нового початку, мрій і сподівань! Перше зимове диво відбулося 24 грудня, коли до Херсонського обласного онкологічного диспансеру прибув перший на Півдні України медичний лінійний прискорювач. Кропітка праця колективу протягом останніх десяти років нарешті дала свої плоди, і з 2019 року розпочнеться новий етап розвитку онкологічної допомоги на Херсонщині. За підтримки влади різних рівнів і громади області, вже навесні 2019 року ми зможемо проводити променеву терапію на абсолютно новому рівні. У Новому році нам необхідно докласти багато зусиль для опанування новітнім обладнанням, попереду складне та тривале навчання, впровадження міжнародних протоколів діагностики і лікування. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2019 рік принесе із собою щастя та затишок, злагоду, міцне здоров’я Вам і Вашим близьким, здійснення найзаповітніших бажань! Натхнення Вам у році що настане, високої та світлої мети, нових надій, успіхів і перемог!

З повагою,

головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2018


До онкодиспансеру прибув перший лінійний прискорювач

Лінійний прискорювач24 грудня 2018 року вписана нова сторінка в історію Херсонського обласного онкологічного диспансеру - заклад отримав медичний лінійний прискорювач. Цієї події колектив чекав майже десятиліття: 2009 року був зданий в експлуатацію Радіологічний корпус, проте лише у 2018 році розпочався процес його оснащення. Майже 42 млн. грн. на закупівлю лінійного прискорювача Unique виробництва «Varian Medical Systems, Inc.» було зібрано спільними зусиллями Херсонської обласної ради і Обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я, коштів районних рад та об`єднанних територіальних громад, державного бюджету та благодійних внесків громадян і організацій.

опубліковано 24 12 2018


Херсонщина обирає здоров'я

Херсонщина обирає здоров'я6 листопада у конференц-залі "Конгрес" відбулася презентація соціальної медичної програми "Херсонщина обирає здоров'я". Херсонський обласний онкологічний диспансер є партнером та безпосереднім учасником програми. Здійснення проекту стало можливим завдяки співпраці Спілки жінок Херсонщини, Медичного центру "Taurt Medical", Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза". Програма "Херсонщина обирає здоров'я" розпочала свою роботу в регіоні 27 жовтня та діятиме протягом 10 місяців.

опубліковано 08 11 2018


Виставка робіт членкинь центру "Успішна Жінка"

Виставка робіт членкинь центру 1 листопада у "Галереї Життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт членкинь громадської організації "Успішна Жінка". Із моменту створення арт-простору у лютому 2016 року, "Галерея Життя" приймає вже 22 виставку. Експозиція складається із більше ніж 50 робіт у різних жанрах, олійний та акварельний живопис, вишивка, аплікація, декупаж, розпис по склу, лялькове мистецтво, чудовим доповненням виставки стали дитячі малюнки.

опубліковано 05 11 2018


Рожевий жовтень: День відкритих дверей

День відкритих дверей20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся День відкритих дверей.  Всі бажаючі жінки без направлення пройшли огляд лікаря-мамолога. Всього було оглянуто 210 жінок з районів області та міста Херсона, з них 150 міських і 60 сільських мешканок. Виконано 28 мамографічних та 37 ультразвукових досліджень молочних залоз. Виявлено 5 випадків підозри на рак та 3 випадки раку молочної залози, також виявлений 1 випадок підозри на рак щитовидної залози та 6 доброякісних пухлин молочної залози.

опубліковано 22 10 2018


Рожевий жовтень: Майстер-клас Олени Колодич із виготовлення дідуха

Майстер-клас Олени Колодич11 жовтня, у рамках Всесвітнього місячника боротьби проти раку молочної залози, для пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру провела майстер-клас відома на Херсонщині народна майстриня Олена Колодич. Олена Колодич - талановита особистість, з неймовірним почуттям гумору, щира серцем, з великим бажанням поділитися своїми вміннями. Майстриня навчає діток роботи із природним матеріалом, бісером, шкірою, хутром, проводить велику кількість майстер-класів.

опубліковано 14 10 2018


Рожевий жовтень: Виставка робіт та майстер-клас зразкової художньої студії Палітра у Галереї життя

Виставка робіт зазкової художньої студії Палітра10 жовтня в Хесонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт учнів зразкової художньої студії «Палітра» з міста Скадовськ. Експозиція має назву «Творче диво – руками дітей». 40 картин, створених в техніках графіки, акварелі, гуаші, пастелі, прикрасили стіни Галереї життя Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 13 10 2018


Рожевий жовтень: Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози

Рожевий жовтеньРак  молочної  залози - один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає перше місце у структурі онкологічної захворюваності. Щорічно цей діагноз ставиться 1,5 мільйонам жінок у всьому світі та 16,5 тисячам жінок в Україні. У Херсонській області щороку вперше виявляється близько 450 випадків раку молочної залози. У жовтні в усьому світі традиційно проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який називається "Рожевий жовтень".

опубліковано 09 10 2018


Таврійська онкологічна школа 2018

Таврійська онкологічна школа 201822-23 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках Таврійської онкологічної школи, пройшла щорічна науково-практична конференція із міжнародною участю «Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги». Конференція зібрала більше 180 лікарів із 11 міст України, серед спікерів цьогоріч також лікарі із Ізраїлю, Португалії та Туреччини. Наукова частина конференції складалася із чотирьох пленарних засідань, двох профільних секцій та сателітного симпозіуму, на яких пролунало 55 доповідей.

опубліковано 25 08 2018


Тренінг для молодих рентгенологів

Тренінг для молодих рентгенологівШановні колеги! Інформуємо Вас, що 07 вересня 2018 року у м.Херсоні, за підтримки Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, на базі комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» в рамках Таврійської онкологічної школи проводиться міжнародний Тренінг для молодих рентгенологів «Radiology Residency Partnership Training». Запрошені спікери – лікарі із Медичного факультету Університету Анкари (Туреччина). Програма Тренінгу включає три півторагодинні майстер-класи.

опубліковано 20 08 2018


Візит делегації із Туреччини

Візит делегації із Туреччини16 серпня Херсонський обласний онкологічний диспансер відвідала делегація з Туреччини на чолі з Головою Асоціації взаємодопомоги кримських тюрків Мюкремін Шахін, у складі  члена молодіжної організації Асоціації взаємодопомоги кримських тюрків Альпер Ябузесер,  помічника  з питань культури Посольства України в Анкарі Ферідеханум Усеінової та професора Ченгіза Куртмана із відділення Радіаційної онкології Медичного факультету Університету Анкари.

опубліковано 17 08 2018


Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету13 липня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося засідання виїзної наради Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Присутні серед інших нагальних питань обговорили і стан матеріально-технічної бази закладу. Перед початком заходу головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур продемонструвала парламентарям кабінети рентгентерапії та бункери, в якому планують встановити лінійний прискорювач - надсучасне обладнання, яке вкрай необхідне для боротьби проти раку.

опубліковано 14 07 2018


Візит делегації зі Швеції до Херсонського обласного онкологчного диспансеру

16 червня 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер вдруге за останні 4 місяці приймав гостей зі Швеції. Цього разу заклад відвідали: Йорген Ларссон, професор хірургії та заступник декана, колишній член Нобелівської асамблеї при Каролінському університеті Швеції, Ебба Гунілла Хульт, радник з питань охорони здоров’я Шведської Бізнес Асоціації в Україні, торговий уповноважений Швеції в Україні (2011–2014), Олександр Машинець, представник Посольства Швеції в Україні та супроводжуючі їх особи.

опубліковано 18 06 2018


Привітання головного лікаря із Днем Медичного Працівника

Привітання головного лікаря із Днем Медичного ПрацівникаШановні колеги! У День професійного свята хочу побажати Вам, перш за все, міцного здоров'я. Бережіть себе і своїх рідних! Хай у Вашому домі завжти панує мир та затишок! Хай гарний настрій та натхнення роблять кожен день неповторним! Хай розуміння того, що Ви даруєте людям найдорожче, що в них є - здоров'я - робить Вас по-справжньому щасливими, адже обрана Вами професія - найблагородніша! Щиро дякую кожному з Вас за щоденну самовіддану працю, за одужання та посмішки наших пацієнтів! Із Днем Медичного Працівника!

З Повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 17 06 2018


Святковий концерт до Дня Медичного Працівника

День медичного працівника15 червня, напередодні Дня медичного працівника, у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся урочистий концерт. Відкриваючи захід, головний лікар Херсонского обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур привітала колектив та подякувала кожному співробітнику за самовіддану працію. У день професійного свята, Подяками та Почесними грамотами були відзначені кращі працівники, а кожне відділення від профспілки отримало подарунки, що так необхідні у побуті.

опубліковано 16 06 2018


Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього

Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур взяла участь у Шведсько-українському бізнес-форумі, що проходив у Києві 14 червня 2018 року. В рамках бізнес-форуму проводився круглий стіл «Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього». Під час круглого столу обговорювалися питання щодо існуючих проблем та програми реформування охорони здоров’я в Україні, шведської моделі трансформації на клієнто-орієнтовану систему охорони здоров’я та шведських інтрументів для досягнення кращого результату.

опубліковано 15 06 2018


Великокопанівська громада у разі перемоги у конкурсі передасть онкодиспансеру 100 000 грн

Великі Копани - Краще село рокуСільський ревізор відвідав село Великі Копані на Херсонщині наприкінці січня 2018 року. Як наслідок  - наше село бере участь у народному голосуванні за «Село Року 2018», яке стартувало 21 травня 2018 року. Переможець, за оцінками онлайн-голосування, отримає 100 000 грн. У разі перемоги Великокопанівська сільська рада перерахує ці кошти в комунальний заклад «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради для придбання лінійного прискорювача.

опубліковано 05 06 2018


Персональна виставка Ірини Іванюк

Персональна виставка Ірини Іванюк10 квітня в Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася яскрава виставка живопису Ірини Іванюк «Мовою квітів». Від початку реалізації проекту це вже 21 виставка творчих робіт херсонських художників. Цього разу стіни медичного закладу прикрасили майстерно виконані пейзажі рідного краю, натюрморти, на яких зображені квіти: бузок, троянди, польові квіти, хризантеми, гортензії, фрезії, півонії, анемони, магнолії.

опубліковано 12 04 2018


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК