Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культури

Привітання від творчої родини Скадовського районного будинку культуриУ суботу, 12 січня стіни конференц-зали Херсонського обласного онкологічного диспансеру наповнилися щедрівками і колядками – це пацієнтів і персонал прийшли привітати народні самодіяльні колективи Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка під керівництвом Заслуженого працівника культури Анатолія Івановича Волошина. Бадьорі Різдвяні пісні натхненно виконав народний ансамбль народної пісні «Радість» під керівництвом Л.Фабрикової.

опубліковано 13 01 2019


Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка

Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка4 січня у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття персональної фотовиставки директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка. Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фоторобіт, на яких зображені краєвиди і мешканці справжньої Перлини Херсонщини.

опубліковано 06 01 2019


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святамиШановні пацієнти, шановні колеги! Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Зимові Свята - вісники оновлення, нового початку, мрій і сподівань! Перше зимове диво відбулося 24 грудня, коли до Херсонського обласного онкологічного диспансеру прибув перший на Півдні України медичний лінійний прискорювач. Кропітка праця колективу протягом останніх десяти років нарешті дала свої плоди, і з 2019 року розпочнеться новий етап розвитку онкологічної допомоги на Херсонщині. За підтримки влади різних рівнів і громади області, вже навесні 2019 року ми зможемо проводити променеву терапію на абсолютно новому рівні. У Новому році нам необхідно докласти багато зусиль для опанування новітнім обладнанням, попереду складне та тривале навчання, впровадження міжнародних протоколів діагностики і лікування. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2019 рік принесе із собою щастя та затишок, злагоду, міцне здоров’я Вам і Вашим близьким, здійснення найзаповітніших бажань! Натхнення Вам у році що настане, високої та світлої мети, нових надій, успіхів і перемог!

З повагою,

головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2018


До онкодиспансеру прибув перший лінійний прискорювач

Лінійний прискорювач24 грудня 2018 року вписана нова сторінка в історію Херсонського обласного онкологічного диспансеру - заклад отримав медичний лінійний прискорювач. Цієї події колектив чекав майже десятиліття: 2009 року був зданий в експлуатацію Радіологічний корпус, проте лише у 2018 році розпочався процес його оснащення. Майже 42 млн. грн. на закупівлю лінійного прискорювача Unique виробництва «Varian Medical Systems, Inc.» було зібрано спільними зусиллями Херсонської обласної ради і Обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я, коштів районних рад та об`єднанних територіальних громад, державного бюджету та благодійних внесків громадян і організацій.

опубліковано 24 12 2018


Херсонщина обирає здоров'я

Херсонщина обирає здоров'я6 листопада у конференц-залі "Конгрес" відбулася презентація соціальної медичної програми "Херсонщина обирає здоров'я". Херсонський обласний онкологічний диспансер є партнером та безпосереднім учасником програми. Здійснення проекту стало можливим завдяки співпраці Спілки жінок Херсонщини, Медичного центру "Taurt Medical", Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза". Програма "Херсонщина обирає здоров'я" розпочала свою роботу в регіоні 27 жовтня та діятиме протягом 10 місяців.

опубліковано 08 11 2018


Виставка робіт членкинь центру "Успішна Жінка"

Виставка робіт членкинь центру 1 листопада у "Галереї Життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося урочисте відкриття виставки творчих робіт членкинь громадської організації "Успішна Жінка". Із моменту створення арт-простору у лютому 2016 року, "Галерея Життя" приймає вже 22 виставку. Експозиція складається із більше ніж 50 робіт у різних жанрах, олійний та акварельний живопис, вишивка, аплікація, декупаж, розпис по склу, лялькове мистецтво, чудовим доповненням виставки стали дитячі малюнки.

опубліковано 05 11 2018


Рожевий жовтень: День відкритих дверей

День відкритих дверей20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся День відкритих дверей.  Всі бажаючі жінки без направлення пройшли огляд лікаря-мамолога. Всього було оглянуто 210 жінок з районів області та міста Херсона, з них 150 міських і 60 сільських мешканок. Виконано 28 мамографічних та 37 ультразвукових досліджень молочних залоз. Виявлено 5 випадків підозри на рак та 3 випадки раку молочної залози, також виявлений 1 випадок підозри на рак щитовидної залози та 6 доброякісних пухлин молочної залози.

опубліковано 22 10 2018


Рожевий жовтень: Майстер-клас Олени Колодич із виготовлення дідуха

Майстер-клас Олени Колодич11 жовтня, у рамках Всесвітнього місячника боротьби проти раку молочної залози, для пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру провела майстер-клас відома на Херсонщині народна майстриня Олена Колодич. Олена Колодич - талановита особистість, з неймовірним почуттям гумору, щира серцем, з великим бажанням поділитися своїми вміннями. Майстриня навчає діток роботи із природним матеріалом, бісером, шкірою, хутром, проводить велику кількість майстер-класів.

опубліковано 14 10 2018


Рожевий жовтень: Виставка робіт та майстер-клас зразкової художньої студії Палітра у Галереї життя

Виставка робіт зазкової художньої студії Палітра10 жовтня в Хесонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт учнів зразкової художньої студії «Палітра» з міста Скадовськ. Експозиція має назву «Творче диво – руками дітей». 40 картин, створених в техніках графіки, акварелі, гуаші, пастелі, прикрасили стіни Галереї життя Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 13 10 2018


Рожевий жовтень: Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози

Рожевий жовтеньРак  молочної  залози - один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає перше місце у структурі онкологічної захворюваності. Щорічно цей діагноз ставиться 1,5 мільйонам жінок у всьому світі та 16,5 тисячам жінок в Україні. У Херсонській області щороку вперше виявляється близько 450 випадків раку молочної залози. У жовтні в усьому світі традиційно проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який називається "Рожевий жовтень".

опубліковано 09 10 2018


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК