Привітання головного лікаря ХООД з Міжнародним днем медичної сестри

Міжнародний день медичної сестриШановні медичні сестри! У день Вашого професійного свята, від імені всього колективу та пацієнтів Херсонського обласного онкологічного диспансеру, дякую Вам за щоденну самовіддану працю, за професіоналізм та мудрість, терпіння та співчуття. Ви - сердце медичної галузі! Ви бережете її кращі традиції. Майстерність та чуйність, з  якою робите Ви свою нелегку справу кожен день, варті захоплення! Бажаю Вам міцного здоров'я, радості та благополуччя, безмежної вдячності колег та пацієнтів!

З Міжнародним Днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 05 2017


Експресійні роботи Ольги Бондаренко у «Галереї життя»

Персональна виставка Ольги Бондаренко5 травня в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт члена Національної спілки художників України, відомої херсонської художниці Ольги Бондаренко. Вперше на арт-майданчику представлені картини у стилі експресіонізму. Персональна виставка Ольги має назву «Мої Мандри», експозиція складається із 23 робіт.

опубліковано 08 05 2017


Наближення кваліфікованої діагностики до населення області

21 квітня у обласній раді відбулася нарада із пошуку шляхів вирішення соціальних проблем. Перші питання у порядку денному були присвячені медицині, розглядалися рівень онкологічної захворюваності населення області та реалізація проекту наближення кваліфікованої діагностики до населення області. Головний лікар обласного онкодиспансеру Ірина Сокур, зазначила, що за рік на облік стає більше 4 тисяч хворих на рак, з них в минулому році померло більше тисячі. Кожний четвертий вперше діагностований випадок раку - у занедбаному стані.

опубліковано 23 04 2017


ХООД запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на постінй роботу молодших медичних сестер. Заробітна плата складає 3200 грн. За детальною інформацією звертайтеся до відділу кадрів за телефоном (0552) 35 74 75 або за адресою м.Херсон, смт. Антонівка, Кіндійське шосе, 26-Б, каб.№112.

опубліковано 20 04 2017


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

Зі Світлим Святом Великодня!Шановні пацієнти! Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Христовим Воскресінням! У світле свято Великодня бажаю Вам тільки світлих думок та гарного настрою! Доброго відпочинку у родинному колі! Особлива увага і побажання одужання тим, хто зустрічає Великдень у диспансері. Для кожного з Вас наші повари з теплом та любов'ю зробили святкову паску. Радості, щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим рідним! Христос воскрес! Воістину воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 16 04 2017


ХООД - переможець національного конкурсу міні-грантів

Національний конкурс міні-грантівКомпанія AVON в Україні вперше надала грантову допомогу 5 державним обласним медичним закладам для боротьби з раком молочної залози загальним розміром 625 тис. грн. Про це 12 квітня під час прес-конференції в УНІАН повідомила генеральний директор AVON в Україні та Грузії Карина Таковенко. «Ми хотіли б момент скринінгу та ранньої діагностики виводити на доступний рівень. Так, зараз у комерційних клініках є дуже багато мамографічних апаратів, але не у всіх жінок є можливість отримувати цю послугу, цю консультацію».

опубліковано 14 04 2017


Великодній майстер-клас Ольги Хлистун та Наталії Ковальової

Великодній майстер-класНапередодні Великого Свята у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках програми арт-терапії був проведений Великодній майстер-клас із писанкарства для пацієнтів, працівників закладу та їх дітей. Біолог паталогоанатомічного відділення Ольга Хлистун навчила учасників техніці печворку, а Наталя Ковальова, викладач образотворчого мистецтва, познайомила присутніх із технікою флористики.

опубліковано 13 04 2017


Всеукраїнський День діагностики меланоми

Всеукраїнський День діагностики меланоми13 квітня 2017 року в Україні відбудеться дев'ятий Всеукраїнський день діагностики меланоми в рамках європейської програми "Євромеланома". У Херсонському обласному онкологічному диспансері буде проводитися додатковий прийом всіх бажаючих для діагностики захворювань шкіри, з 08:00 до 16:00, у кабінетах №201, №209, №303 поліклініки. Основна мета заходів у цей день - донести до суспільства інформацію про таку небезпечну хворобу як меланома, та її наслідки, а також допомогти у ранньому розпізнаванні ознак злоякісного переродження утворів на шкірі.

опубліковано 10 04 2017


Робочий візит голови обласної ради Владислава Мангера

Робочий візит голови обласної радиСумну статистику онкологічних захворювань на Херсонщині озвучили медики. Сталося це 7 квітня протягом робочого виїзду до комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер» голови облради Владислава Мангера і заступника голови ХОР Віталія Булюка. За даними співробітників закладу, більше 28 тисяч хворих наразі вже стоять на обліку. З них – 4500 лише жінки із раком молочної залози. І рівень захворюваності тільки зростає.

опубліковано 08 04 2017


Чарівні кольори весни у "Галереї життя"

4 квітня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася виставка «Весни чарівні кольори». Авторками виставки стали представниці Херсонщини - художниця з Каланчака Інна Красновська та майстрині із с.Велетенське Білозерського району - Тетяна Зарічна та її мати Антоніна Кригіна. Весняна експозиція у "Галереї життя" складається із 36 вишитих хрестиком картин та 10 робіт, створених за унікальним авторським напрямом Інни Красновської "Цвітиці".

опубліковано 06 04 2017


Результати аналізів - електронною поштою

Шановні пацієнти! Шановні колеги!

Відтепер Ви можете отримати результати будь-яких аналізів електронною поштою. Для цього під час здачі аналізу у клініко-діагностичній лабораторії Херсонського обласного онкологічного диспансеру необхідно заповнити анкету (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження, та вказати електронну адресу). Анкети знаходяться у реєстратора лабораторії.

опубліковано 27 03 2017


Термомамографія - новий метод обстеження молочних залоз

Шановні жінки! У Херсонському обласному онкологічному диспансері Ви маєте можливість пройти термографію молочних залоз, безкоштовно та без направлення лікаря. Талон на проходження дослідження Ви можете отримати у реєстратурі поліклініки Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Кабінет термографії працює з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 14:00 до 10 квітня. Термомамографічне обстеження вже пройшли більше 100 жінок.

опубліковано 23 03 2017


Квіти для Дивосаду від інженерів майбутнього

Квітка життяУ Херсонському національному технічному університеті пройшла акція "Квітка життя", метою якої є допомога Херсонському обласному онкологічному диспансеру у створенні зимового саду. Проведення акції збіглося із гуманітарною місією до України представників благодійного фонду Foundation Ukraine needs help із Королівства Нідерланди. Головний лікар ХООД Ірина Сокур, президент фонду "Foundation Ukraine needs help" Laurien Luijnenburg та волонтер фонду Aldwin Luijnenburg відвідали ХНТУ, де зустрілися із ініціаторами та учасниками акції.

опубліковано 17 03 2017


Персональна виставка робіт Ольги Бринцевої у "Галереї життя"

6 березня в рамках арт-проекту «Галерея життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка відомої української художниці Ольги Бринцевої «Життя – прекрасне». Ольга Бринцева - членкиня Національної спілки художників України, відомий майстер гобеленів, постійна учасниця виставок у Німеччині, Франції, Монако, різноманітних виставок в Україні. Експозиція складається із 21 роботи, більшість виконані у техніці олійного живопису та вперше у «Галереї життя» представлені гобелени.

опубліковано 11 03 2017


Підвищення кваліфікації медичних працівників Херсонщини

Підвищення кваліфікації медичних працівників ХерсонщиниОстанні два тижні лютого у Херсонському обласному онкологічному диспансері були присвячені навчанню медичних працівників різних спеціальностей. 16 лютого були проведені курси інформації і стажування для районних онкологів. Традиційний лекційний курс був доповнений практичними зайняттями у кабінетах диспансерного відділення. Триденні курси для акушерок та фельдшерів оглядових кабінетів на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру організовуються регулярно.

опубліковано 01 03 2017


Ми можемо. Я можу. Соціальна реабілітація

Лютий традиційно вважається місяцем обізнаності щодо захворювання на рак. 4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Захворювання на рак шкіри, легень, молочної залози та рак кишківника залишаються у числі найчастіших онкологічних захворювань на Херсонщині. Важливим аспектом онкологічної допомоги є соціальна реабілітація після перенесеної операції.

опубліковано 10 02 2017


Виставка Ірини Бондаренко відкрила другий рік роботи «Галереї життя»

У понеділок, 6 лютого о 12:00 в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт неординарної херсонської художниці Ірини Бондаренко. Персональна виставка Ірини має назву «Миттєвості». Експозиція складається із 20 робіт, виконаних за унікальними авторськими техніками. Відзначити перший рік роботи «Галереї життя» прийшли багато гостей.

опубліковано 07 02 2017


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. Минулого року стартувала трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 04 02 2017


На стінах онкодиспансеру розцвів «Дивосад»

ДивосадНапередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася нова зона відпочинку для пацієнтів та відвідувачів. «Історія цього саду розпочалася дуже давно. Ще під час проектування онкологічного диспансеру ми спланували приміщення, які можна було би заповнити зеленню і квітами» - розповіла головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 31 01 2017


Прес-конференція з нагоди проведення Всесвітнього дня боротьби проти раку

30 січня Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з фахівцями обласного онкологічного диспансеру організував прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації. Відкриваючи захід, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Ліна Бондарева зазначила: «На жаль, поширеність онкологічних захворювань зростає, зберігається значний відсоток хворих, які виявлені у пізній стадії захворювання. Проблемним питанням залишається лікування онкології, адже дороговартісні препарати для лікування дорослих надходять з перебоями».

опубліковано 30 01 2017


Відбулося перше у 2017 році засідання протиракової комісії

У четвер, 27 січня 2017 року, у Департаменті охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації відбулося перше у поточному році засідання обласної протиракової комісії, яке зібрало голів міських і районних протиракових комісій з усієї області. Відкриваючи засідання комісії, заступник директора Департаменту Ліна Бондарева відзначила, що злоякісні новоутворення залишаються важливою медико-соціальною проблемою. Онкологічна захворюваність  зростає,  займаючи друге місце у структурі захворюваності після серцево-судинних захворювань.

опубліковано 28 01 2017


Результат аналізу - електронною поштою

Шановні пацієнти! Шановні колеги!

Відтепер Ви можете отримати результат рівня онкомаркеру електронною поштою. Для цього під час здачі аналізу у лабораторії Херсонського обласного онкологічного диспансеру необхідно заповнити анкету (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження, та вказати електронну адресу). Анкети знаходяться у реєстратора лабораторії.

опубліковано 16 01 2017


Фольк-гурт "Свічадо" привітав пацієнтів та колектив ХООД

Із Різдвяними святами привітали пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру учасники фольк-гурту "Свічадо" під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Григоровича Варгуна. Велика концертна програма, що складалася із популярних колядок та абсолютно унікальних пісень, що відомі тільки на території Херсонської області, подарувала справжній святковий настрій кожному, хто був на концерті.

опубліковано 12 01 2017


Персональна виставка Раїси Танської у «Галереї життя»

У середу, 4 січня о 14:00 в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт талановитої херсонської художниці Раїси Танської. Персональна виставка Раїси має назву «Враження» та складається з 21 неймовірної роботи у стилі імпресіонізму. Раїса Танська – талановита, яскрава херсонська художниця. Всі її картини сповнені безпосереднім, майже дитячим сприйняттям навколишнього світу, в якому автор бачить і показує нам первозданну красу.

опубліковано 05 01 2017


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Щиро Вас вітаю із Новим роком та світлим святом Різдва Христового! Хай Новий 2017 рік принесе Вам натхнення та удачу, багато приємних та радісних подій, хай він буде повним яскравими барвами та гарним настроєм, хай здійснить найкращі задуми та заповітні мрії! Затишку та добробуту у Ваших оселях, міцного здоров’я Вам, Вашим близьким та рідним! Миру та благополуччя нашій Країні! Веселих свят та щасливого Нового року!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2016


69 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

У п'ятницю, 2 грудня, у  Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося святкування 69 річниці із дня заснування закладу. Головний лікар Ірина Сокур, відкриваючи захід, поздоровила весь колектив диспансеру зі святом, підвела підсумки минаючого року,  та за доброю традицією нагородила  Почесними грамотами та Подяками кращих працівників. Диспансерне відділення та Канцер-реєстр разом зі всім колективом відзначили свої професійні ювілеї.

опубліковано 08 12 2016


«Творча майстерня» співробітників ХООД

У п’ятницю, 2 грудня о 13:00 в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка творчих робіт співробітників закладу, присвячена 69 річниці із дня заснування диспансеру. Експозиція складається з 69 різноманітних робіт, багато з яких виконані у техніках флористики, перламутру, олійного живопису, представлені фотографії, вишивані картини та одяг, вироби із шкіри та бісеру, декупаж, ляльки, вишукані солодощі та багато інших неймовірних за красою робіт.

опубліковано 08 12 2016


80-річний ювілей Валентина Олександровича Жердзицького

Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру щиро вітає Валентина Олександровича Жердзицького зі славним ювілеєм, 80-річчям! Валентин Олександрович Жердзицький – Лікар, що присвятив все своє життя вдосконаленню боротьби за здоров’я людей, Вчитель декількох поколінь онкологів Херсонщини. Протягом 23 років був головним лікарем Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 17 11 2016


«Мелодія серця» Світлани Бокій

«Мелодія серця» Світлани Бокій7 листопада в Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась перша персональна виставка творчих робіт молодої херсонської художниці Світлани Бокій. «Мелодія серця» – так назвала майстриня виставку картин, створених в техніках олійного живопису, акварелі, гарячого та холодного батику. Як поділилась Світлана, саме ця назва виражає всю суть її творчих робіт: «Кожне творіння пройшло через моє серце. У кожної роботи своя неповторна мелодія».

опубліковано 09 11 2016


Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії 3 листопада 2016 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбулося планове засідання обласної протиракової комісії. Під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої розглядались проблемні питання діагностики та лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ) в Олешківському, Генічеському та Скадовському районах.

опубліковано 04 11 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК