Курси інформації та стажування з онкології

До уваги лікарів акушерів-гінекологів лікувально-профілактичних закладів м.Херсона та Херсонської області!


З 14 по 18 липня 2014 року на базі Комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" проходитимуть курси інформації та стажування з онкології.

опубліковано 12 07 2014


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Тези конференціїШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі на тему: «Мультидисциплінарний підхід до діагностики і лікування пухлин малого тазу» ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ, що відбудеться 4-5 вересня 2014 р. у Херсонському обласному онкологічному диспансері.
 

 

опубліковано 23 06 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника! В це тепле літнє свято, яке святкують люди в “білих халатах”,  зичу Вам кохання, теплоти  близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю Вам здоров’я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег! І нехай серця Ваші завжди будуть сповнені любові, миру і ніжності, а кожна справа буде успішною, кожна мрія – здійсненною! І ніколи не зникає бажання творити добро!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 11 06 2014


Кубок Херсонщины по боулингу

Кубок Херсонщины по боулингу18 мая 2014 года состоялся открытый Кубок Херсонщины по боулингу. В соревнованиях приняли участие более двадцати спортсменов, лидеры чемпионатов Херсонской, Николаевской, Днепропетровской области, среди них - три кандидата в мастера спорта, обладатель Кубка Украины и участник Чемпионата Мира по боулингу. В напряженной борьбе 1 место завоевал заведующий рентгено-диагностическим отделением Виктор Борисович Мякиньков, оставив позади соперников из пяти городов юга Украины.

опубліковано 21 05 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Міжнародним днем медичної сестри

З Міжнародним днем медичної сестриШановні медичні сестри!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом!
У цей день хочеться ще раз відзначити, що від Вашої роботи, Вашої людяності та компетентності, наполегливості та професіоналізму залежить успіх усієї галузі охорони здоров'я. Збереження Вами кращих традицій - поваги до старших та підтримки і навчання молоді - запорука стабільної та ефективної роботи нашого закладу. Ваші умілі руки та добрі серця дають людям силу та надію на зцілення, а, значить, і на майбутнє.
Міцного здоров'я Вам, злагоди і достатку в сім'ях та у робочому колективі!
З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 05 2014


Поздравление главного врача Херсонского областного онкологического диспансера с Днем Победы

С Днем Победы!Дорогие херсонцы! 

С Днем Великой Победы! Слава бойцам-освободителям и всем, кто пережил страшные годы войны! Вечная память погибшим! И пусть грохот танков и орудий уйдет из жизни навсегда!

Мирного неба и доброго здоровья всем!

 

Главный врач Ирина Сокур

опубліковано 09 05 2014


Прес-конференція "Національні дні діагностики раку шкіри"

Прес-конференція23 квітня 2014 року у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція присвячена «Національним дням діагностики раку шкіри», які проводиться з метою ранньої діагностики та профілактики дерматоонкологічної патології у населення області. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, зав. оргметодкабінетом Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Володимир Савченко, зав. поліклінікою Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Ольга Черешньова, головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Тетяна Карчевич та головний позаштатний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Наталія Василенко.

опубліковано 25 04 2014


ХООД долучився до акції «Зробимо Україну чистою»

Зробимо Україну чистою!12 квітня 2014 року за ініціативи громадськості відбулася ІV Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», в рамках якої спільними зусиллями Хероснської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління лісового господарства, студентів Херсонського Державного Університету, працівників онкодиспансеру та лідерів громадського руху "Зробимо Україну чистою" на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено парк із 100 дворічних сосен та дубів.

опубліковано 12 04 2014


Національні дні діагностики раку шкіри

Національні дні діагностики раку шкіриУ зв'язку з проведенням в Україні "Національних днів діагностики раку шкіри", з 15.04.2014 по 25.04.2014 у Херсонському обласному онкологічному диспансері додатково буде здійснюватись прийом всіх бажаючих для діагностики захворювань шкіри у поліклініці онкодиспансеру. З 13:00 до 17:00 в кабінетах №201 та №205 (крім вихідних і святкових днів).

опубліковано 11 04 2014


Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООД

Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООДЗ 1 березня 2014 року у Херсонському  обласному онкологічному диспансері функціонує Кабінет протибольової терапії, що розташований на шостому поверсі (№ 608). Відповідальний за кабінет - лікар-анестезіолог вищої категорії Муравйов Геннадій Вікторович. Основним завданням кабінету є організація фармакотерапії больового синдрому (підбір препаратів) та при необхідності - проведення сучасних інвазивних методів знеболення (блокад  тощо).

опубліковано 15 03 2014


Привітання головного лікаря ХООД з 8 березня

Привітання від головного лікаря ХООД з 8 березняШановні жінки!

На землі знову весна! Отже і наше з вами свято. І ніжні квіти, чарівні слова і щедрі подарунки – все сьогодні для нас. Та як хочеться, щоб така увага і повага були для кожної жінки не тільки на свята – на щодень! І від рідних і від колег, і від держави. Щоб таки справді відчувати себе жінкою. Щасливою, здоровою, красивою – у родині, на роботі, дружбі та коханні. Бажаю Вам від щирого серця добра та злагоди, достатку та розуміння. Любові Вам від близьких та прихильності долі. І неодмінно – Весни!

З повагою
Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 07 03 2014


Безкоштовне забезпечення протезами молочної залози

Всі, хто переніс мастектомію, мають право на безкоштовне забезпечення протезами молочної залози та трьома ліфами для їх кріплення. Для цього Вам необхідно: 1. Довідка від лікаря-онколога за місцем проживання: висновок ЛКК в тому, що Ви підлягаєте протезуванню. 2. Направлення із місцевого управління праці та соціального захисту населення (СОБЕЗу) для забезпечення протезними виробами. 3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду.

опубліковано 21 02 2014


Тридцять берез для ХООД

30 берез для ХООД20 лютого 2014 року за ініціативи депутатської комісії з охорони здоров'я Херсонської обласної ради на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено 30 берез та 10 тополів.
Спільними зусиллями небайдужих людей, територія закладу у найближчому майбутньому перетвориться на чарівну садово-паркову зону, що сприятиме покращанню настрою хворих, а, значить, і скорішому одужанню, та радуватиме око відвідувачів та співробітників закладу.

опубліковано 21 02 2014


Прес-тур по ХООД

прес-тур по ХООД6 лютого 2014 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов прес-тур з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь Ліна Бондарева, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Олександр Гловацький, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Валентина Салтишева, головний позаштатний онкогінеколог  Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

опубліковано 07 02 2014


Прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби проти раку

прес-конференція4 лютого 2014 року в Департаменті охорони здоров’я відбулась прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області Владислав Данько.

опубліковано 05 02 2014


4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC), відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року.

Метою заходу у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань.

опубліковано 02 02 2014


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Шановні колеги та співробітники!

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2014 роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай ці чудові свята завітають до Вашої оселі щастям, благополуччям, сімейною злагодою та добром, а ясна різдвяна зірка наповнить її радістю, духовним піднесенням, здоров’ям та достатком.

Бажаю, щоб цей рік був сприятливим і щедрим на нові можливості та здобутки, гарні справи та плідну працю.

Веселих новорічних і різдвяних свят!

опубліковано 25 12 2013


66 років ХООД

66 років ХООД2 грудня 2013 року Херсонський обласний онкологічний диспансер відзначав свій 66-й День народження.  З цієї нагоди відбулися урочисті збори, на які були запрошені працівники диспансеру, гості та ветерани. У своєму привітанні, головний лікар Ірина Володимирівна Сокур, поздоровила всіх присутніх із 66-ою  річницею закладу, вручила почесні грамоти та подяки кращим працівникам, сказала багато добрих, теплих слів на адресу шановних ветеранів, які внесли неоцінимий  вклад у розвиток диспансеру, присвятивши своє життя онкологїї.

опубліковано 05 12 2013


Наші переможниці

Красою та талантом наших дівчат захоплюються далеко за межами ХООД. 21 листопада у Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені М.Куліша було проведено свято краси - щорічний конкурс «Міс Мельпомена». Титул "Міс Мельпомена 2013" і Приз глядацьких симпатій отримала Катерина Семенова - лаборант клініко-діагностичної лабораторії. Також 3 листопада у м.Хмельницький пройшов 23 чемпіонат NABBA Україна 2013 (змагання з бодібілдингу та фітнесу). 1 місце у категорії "Перфоманс" зайняла Інна Лі - біолог централізованої цитологічної лабораторії. Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо натхнення і подальших перемог!

опубліковано 30 11 2013


Херсонський обласний онкологічний диспансер
запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на роботу на посади:

- сестра медична операційна;
- сестра медична анестезист;
- сестра медична (маніпуляційна);
- молодша медична сестра з догляду за хворими;
- економіст з праці.

опубліковано 18 11 2013


Cуботник з благоустрою території ХООД

Суботній ранок 9 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері був трудовим. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 листопада 2013  року №238-д, співробітниками онкодиспарнсеру на територіях по Кіндійському шосе 26-Б та вул.Кримська, 138 проведено заходи з благоустрою, санітарної очистки території від бур’янів, листя та гілля. У заході взяли участь 100 працівників закладу, розчищено близько 20 000 кв.м. території, вивезено більше 50 куб. м. зібраного сміття.

опубліковано 09 11 2013


В ХООД пришла "Болдинская осень"

Листва под ногами, яркий открытый зонт, едва слышная музыка, горящие свечи, потрясающе уютный зал - это осень в ХООД. 23 октября в 16:00 в малом конференц-зале прошел вечер поэзии "Болдинская осень". Собственную лирику, и поэзию других авторов в своем исполнении подарили Полина Козинец, Елена Николаевна Шепелева, Герман Геворкович Манасян, Ольга Геннадиевна Иванец, Александр Владимирович Заднипряный и Игорь Геннадиевич Еремин. На приглашене встретить Болдинскую осень в ХООД откликнулась Заслуженная артистка Украины Александра Васильевна Тарновская.

опубліковано 24 10 2013


Прес-конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози

18 жовтня 2013 року у приміщені актової зали Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації відбулася прес-конференція для ЗМІ присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози. У заході прийняли участь заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Андрій Пасіка, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Олександр Гловацький та завідувач рентгендіагностичним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Віктор Мякиньков.

опубліковано 19 10 2013


"Сальса в рожевому" у ХООД

"Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжив майстер-клас з танцю сальса, що відбувся 17 жовтня 2013 року о 15:00 у приміщенні конференц-залу. ХООД підтримав всеукраїнську акцію "Сальса в рожевому". На запрошення головного лікаря Ірини Володимирівни Сокур, інструктор студії соціального танцю "RSSalsa" Ірина Снігур провела майстер-клас з сальси для всіх бажаючих. У заході взяли участь більше сотні людей - пацієнтки та співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 18 10 2013


Семінар для районних онкологів

В рамках  місячника боротьби проти раку молочної залози у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" 17 жовтня 2013 року проведено семінар для районних онкологів. Основні питання, що обговорювалися - можливості сучасної діагностики та лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози, а також стан моніторингу раку молочної залози за 9 місяців поточного року.

опубліковано 18 10 2013


День відкритих дверей у ХООД

21 жовтня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.
Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 12 10 2013


Семінар з рентген-діагностики захворювань молочних залоз

10 жовтня 2013 року у ХООД в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози пройшов семінар для лікарів-мамологів, лікарів-онкологів, лікарів УЗД та лікарів-рентгенологів на тему рентген-діагностики захворювань молочних залоз. Обговорювалися питання мамографічного скринінгу, сучасні підходи до мамографії, можливості стереотаксичної біопсії у діагностиці захворювань молочних залоз, а також показання та протипоказання до застосування спеціальних мамографічних методик.

опубліковано 11 10 2013


"Вечірня студія" на "Скіфії" за участю фахівців ХООД

З 7 жовтня 2013 року в Херсонській області проводиться місячник боротьби з онкологічними захворюваннями. В рамках місячника 9 жовтня вийшла телевізійна програма «Вечірня студія» ХОДТРК «Скіфія», присвячена проблемі раку молочної залози, за участю Начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям, фармацевтичного контролю управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Наталії Миронівни Марченко, Головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Володимирівни Сокур та завідувача мамологічним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Олександра Пилиповича Гловацького.

опубліковано 10 10 2013


Привітання із Міжнародним днем лікаря

від Директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктора Короленко та Голови Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Миколи Гайдученко

опубліковано 08 10 2013


Ірина Сокур: Ваше бажання боротися проти раку – це вже половина тієї перемоги, яку ми розділимо з вами!

Рак молочної залози один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає І місце у структурі онкологічної захворюваності. Перш за все рівень захворюваності залежить від вікової групи та досягає своїх пікових значень у 50-54 та 60-64 роки. Кожні 35 хвилин в Україні виявляється 1 випадок раку молочної залози і кожну годину помирає 1 жінка від раку молочної залози. Щорічно кожна десята жінка у світі має шанс захворіти на рак молочної залози.

опубліковано 05 10 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК