Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Тези конференціїШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ на тему: «Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень», що відбудеться 27-28 серпня 2015 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

 

опубліковано 04 06 2015


Даруй добро

Даруй доброУ тяжкий час для України гасло «Хто, якщо не ми?» звучить по всій країні. Все більш поширюється волонтерський рух в допомогу армії і нашим воїнам, які незважаючи на всі труднощі мужньо захищають нашу Вітчизну. Активним людям не все одно, що відбувається в країні, в якій ми живемо і вони прагнуть надати посильну допомогу нашим захисникам. Адже кожен солдат це чийсь друг, брат, чоловік або батько. Їм не вистачає дуже багато чого. Але найголовніше їм не вистачає домашнього тепла, затишку та уваги, близьких і люблячих сердець. Співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру намагаються не залишитися осторонь від загальної допомоги вдячних людей.

опубліковано 27 05 2015


Чемпионат по боулингу

24 мая в боулинг-клубе «Lucky Strike» завершился 4-й открытый Чемпионат Херсонской области по спортивному боулингу (высшая лига). Соревнования проходили с октября 2014 года по май 2015 года. В Чемпионате принимали участие более 40 спортсменов из Херсона, Николаева, Днепропетровская, Каховки, Новой Каховки, Одессы и Крыма. По итогам проведенных десяти этапов победителем соревнований стал член профсоюза работников здравоохранения, заведующий рентгенодиагностическим отделением Херсонского областного онкологического диспансера Виктор Мякиньков.

опубліковано 27 05 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Міжнародним днем медичної сестри

З Міжнародним днем медичної сестри!Шановні медичні сестри!
У цей чудовий весняний день вітаємо Вас з професійним святом! Від усього колективу нашого диспансеру низький уклін та щирі слова подяки Вам за Вашу щоденну нелегку працю, за чуйність та терпіння, за людяність та співчуття. Ваш професіоналізм, теплий погляд та добре слово щороку дають тисячам хворих таке бажане одужання, надію на здорове та щасливе майбутнє. Нехай у Ваших серцях завжди буде світло і тепло від людської вдячності за всі добрі справи, які Ви даруєте оточуючим!

опубліковано 11 05 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Перемоги

З Днем Перемоги!Дорогі колеги!
Щиро вітаю Вас з 70 річницею Великої Перемоги  -  Днем 9 травня! Хай цей важливий і пам'ятний день буде по-справжньому світлим. Згадаймо тих, хто загинув, вшануймо тих, хто пережив ці страшні роки! Всі весняні квіти та слова вдячності сьогодні для тих, хто поклав своє життя та здоров'я заради нашого майбутнього!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 09 05 2015


Зробимо Україну чистою!

У суботЗробимо Україну чистою!у, 25 квітня Херсонський обласний онкологічний диспансер долучивля до акції "Зробимо Україну чистою! ", яку проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!», що є частиною міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн світу. Керівництво обласної державної адміністрації, працівники Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту охорони здоров'я, активісти молодіжного руху «Let’s Do It, Ukraine!» та колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру з дев'ятої ранку впорядковували територію закладу.

опубліковано 27 04 2015


Cемінар для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологів

Cемінар для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологівВідповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, 16 квітня 2015 року на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбувся семінар з онкології для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологів. У семінарі взяли участь 145 фахівців з усіх районів області. Відкрила семінар головний лікар Ірина Сокур, яка відзначила, що злоякісні пухлини органів голови-шиї у 2014 році у структурі загальної онкологічної захворюваності у Херсонській області займають 8,8%, і 9% у структурі смертності – а це майже кожний 11-й хворий на рак!

опубліковано 18 04 2015


Всеукраїнський День меланоми

Всеукоаїнський День меланоми24 квітня 2015 року в Україні планується проведення заходів з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми. Відповідні заходи проводяться в Україні з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми "Євромеланома", учасниками якої є понад 20 європейських країн. В рамках Всеукраїнського Дня меланоми у Херсонському обласному онкологічному диспансері 24 квітня 2015 року відбудеться безкоштовне обстеження шкіри всіх бажаючих з 08:00 до 16:00 у кабінетах: 201, 205, 301.

опубліковано 13 04 2015


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

З Великоднем!Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас зі святом Воскресіння Христового!

Нехай Великдень наповнить серце надією і  любов’ю та подарує добро. Успіхів і злагоди у нашому колективі, щастя і добробуту у родині, міцного здоровя Вам та Вашим рідним, миру та спокою в Україні. Весняного настрою, світлих думок та натхнення на добрі справи!

 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 04 2015


Донори в білих халатах

Донори в білих халатах9 квітня, у Чистий четвер, на території КЗ ХООД відбулася щорічна благодійна акція по здачі крові. Цей захід стає доброю традицією колективу Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Незважаючи на щільний графік роботи та особливості лікувального процесу онкохворих пацієнтів, медичний та технічний персонал диспансеру, на чолі з головним лікарем та головною медсестрою, з самого ранку вишикувався для проходження терапевтичного огляду. Всі бажаючі змогли долучитися до здачі крові, що неодмінно врятує чиєсь життя!

опубліковано 11 04 2015


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК