Лікарі світу за МИР

Лікарі світу за МИР6 серпня 2014 року запрошуємо провести разом з нами Міжнародний день «Лікарі світу за МИР» вперше в Україні та в усіх регіонах.
Це особливий день, коли лікарі планети Земля солідарно закликають політиків покласти край війнам, припинити вбивства і кровопролиття, згадати про гуманізм і милосердя. Організація «Лікарі світу» святкує цей день своєю повсякденною роботою та хвилиною мовчання по загиблим лікарям та невинним жертвам у всьому світі. Цей рух виник в 1980 році у Франції в результаті від’єднання від іншої міжнародної організації «Лікарі без кордонів».

опубліковано 06 08 2014


Електронна реєстратура КЗ ХООД

Електронна реєстратураШановні пацієнти! Шановні колеги!

 

Повідомляємо Вам, що з 22 липня 2014 року у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" функціонує електронна реєстратура. Відтепер є можливість замовити талон на прийом до лікаря диспансерного відділення КЗ ХООД через мережу Інтернет.

опубліковано 22 07 2014


Курси інформації та стажування з онкології

До уваги лікарів акушерів-гінекологів лікувально-профілактичних закладів м.Херсона та Херсонської області!


З 14 по 18 липня 2014 року на базі Комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" проходитимуть курси інформації та стажування з онкології.

опубліковано 12 07 2014


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Тези конференціїШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі на тему: «Мультидисциплінарний підхід до діагностики і лікування пухлин малого тазу» ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ, що відбудеться 4-5 вересня 2014 р. у Херсонському обласному онкологічному диспансері.
 

 

опубліковано 23 06 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника! В це тепле літнє свято, яке святкують люди в “білих халатах”,  зичу Вам кохання, теплоти  близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю Вам здоров’я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег! І нехай серця Ваші завжди будуть сповнені любові, миру і ніжності, а кожна справа буде успішною, кожна мрія – здійсненною! І ніколи не зникає бажання творити добро!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 11 06 2014


Кубок Херсонщины по боулингу

Кубок Херсонщины по боулингу18 мая 2014 года состоялся открытый Кубок Херсонщины по боулингу. В соревнованиях приняли участие более двадцати спортсменов, лидеры чемпионатов Херсонской, Николаевской, Днепропетровской области, среди них - три кандидата в мастера спорта, обладатель Кубка Украины и участник Чемпионата Мира по боулингу. В напряженной борьбе 1 место завоевал заведующий рентгено-диагностическим отделением Виктор Борисович Мякиньков, оставив позади соперников из пяти городов юга Украины.

опубліковано 21 05 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Міжнародним днем медичної сестри

З Міжнародним днем медичної сестриШановні медичні сестри!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом!
У цей день хочеться ще раз відзначити, що від Вашої роботи, Вашої людяності та компетентності, наполегливості та професіоналізму залежить успіх усієї галузі охорони здоров'я. Збереження Вами кращих традицій - поваги до старших та підтримки і навчання молоді - запорука стабільної та ефективної роботи нашого закладу. Ваші умілі руки та добрі серця дають людям силу та надію на зцілення, а, значить, і на майбутнє.
Міцного здоров'я Вам, злагоди і достатку в сім'ях та у робочому колективі!
З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 05 2014


Поздравление главного врача Херсонского областного онкологического диспансера с Днем Победы

С Днем Победы!Дорогие херсонцы! 

С Днем Великой Победы! Слава бойцам-освободителям и всем, кто пережил страшные годы войны! Вечная память погибшим! И пусть грохот танков и орудий уйдет из жизни навсегда!

Мирного неба и доброго здоровья всем!

 

Главный врач Ирина Сокур

опубліковано 09 05 2014


Прес-конференція "Національні дні діагностики раку шкіри"

Прес-конференція23 квітня 2014 року у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція присвячена «Національним дням діагностики раку шкіри», які проводиться з метою ранньої діагностики та профілактики дерматоонкологічної патології у населення області. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, зав. оргметодкабінетом Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Володимир Савченко, зав. поліклінікою Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Ольга Черешньова, головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Тетяна Карчевич та головний позаштатний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Наталія Василенко.

опубліковано 25 04 2014


ХООД долучився до акції «Зробимо Україну чистою»

Зробимо Україну чистою!12 квітня 2014 року за ініціативи громадськості відбулася ІV Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», в рамках якої спільними зусиллями Хероснської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління лісового господарства, студентів Херсонського Державного Університету, працівників онкодиспансеру та лідерів громадського руху "Зробимо Україну чистою" на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено парк із 100 дворічних сосен та дубів.

опубліковано 12 04 2014


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК