"Херсонські Молодички" виступили для пацієнтів закладу

В останній день зими до Херсонського обласного онкологічного диспансеру завітав з концертною програмою ансамбль народної пісні "Херсонські Молодички" обласного палацу культури , керівник – Заслужений працівник культури В'ячеслав Гребенюк. Народний колектив своїми веселощами і піснями приніс гарний настрій пацієнтам та працівникам закладу.

опубліковано 02 03 2018


Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку

Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку5 лютого 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов брифінг за участю головного експерта МОЗ України зі спеціальності «Онкологія» Олексія Ковальова, заступниці Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Ліни Бондаревої, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, головного експерта Департаменту охорони здоров'я зі спеціальності "Онкологія" Олександра Гловацького.

опубліковано 06 02 2018


З любов'ю до життя. Виставка фотоклубу "Парус"

З любов'ю до життяУ понеділок, 5 лютого 2018 року, у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття виставки народного фотоклубу "Парус" з м.Скадовськ. Експозиція має назву "З любов'ю до життя" та складається із 57 робіт 17 авторів. Серед робіт представлені і переможці та учасники міжнародних конкурсів. За роки творчої діяльності учасниками клубу організовано і проведено в місті Скадовську більше 200 фотовиставок до різноманітних заходів, подій та свят.

опубліковано 06 02 2018


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. 2016 року стартувала трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 03 02 2018


Семінар для лікарів-терапевтів та пульмонологів

Науково-практичний семінар25 січня 2018 року на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбувся науково-практичний семінар лікарів-терапевтів та пульмонологів на тему: «Сучасні можливості діагностики і лікування раку легень». За статистикою, в Україні щорічно реєструється близько 13 тисяч випадків захворювання на рак легень, у Херсонській області – 500 випадків, кожний другий з них – у занедбаній стадії. Щорічно від раку легень помирає майже 400 мешканців Херсонської області та загалом більше 10 тисяч українців.

опубліковано 28 01 2018


Привітання від фольк-гурту "Свічадо"

Привітання від фольк-гурту "Свічадо"Справжній святковий настрій для пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру створили учасники фольк-гурту "Свічадо" під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Варгуна. За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), в Україні відзначається Щедрий Вечір. Це - залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.

опубліковано 15 01 2018


Гуманітарна допомога від фонду «Ріавіта»

Гуманітарна допомога від фонду Ріавіта9 січня 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу від міжнародного благодійного фонду «Ріавіта». Сучасне обладнання для гігієнічної обробки і дезинфекції дрібного медичного приладдя полегшить догляд за хворими та оптимізує роботу молодшого медичного персоналу. Особисто передав обладнання співробітникам закладу депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

опубліковано 11 01 2018


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

З Новим РокомШановні колеги!

Від усього серця вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим! У Новому 2018 році бажаю Вам щастя та удачі! Хай наступаючий рік стане особливим, хай принесе із собою безліч яскравих подій, приємних сюрпризів та виконання найщиріших бажань! Радійте кожному дню! Даруйте радість та посмішки близьким! Міцного здоров’я Вам! Затишку та добробуту у Ваших родинах! Миру та процвітання Україні!

З повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2017


Проведене спеціальне об’єктове тренування

21 грудня 2017 року в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося спеціальне об’єктове тренування з відпрацювання Плану взаємодії у разі вчинення диверсії в радіологічних відділеннях № 1 та № 2. Було проведено навчальну евакуацію пацієнтів та персоналу у разі диверсії та пожежі, навчальне гасіння пожежі, заміри можливого радіаційного забруднення території радіологічних відділень та виклик служби охорони при спрацюванні «тривожної кнопки виклику».

опубліковано 24 12 2017


Якісна діагностика вдома: підсумки роботи у 5 районах

У травні 2017 року на Херсонщині був впроваджений унікальний проект, аналогів якому на сьогоднішній день в Україні немає. За ініціативи Херсонської обласної ради стала можливою реалізація програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Центральних районних лікарень, проводили огляд та консультації населення.

опубліковано 06 12 2017


Персональна виставка Олександра Степаненко

Персональна виставка Олександра Степаненко29 листопада в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилась виставка робіт талановитого херсонського архітектора і художника Олександра Степаненка. На 29 картинах, виконаних у техніці олійного живопису, автор відобразив мальовничі куточки Херсону, тому й експозиція отримала назву – «Мелодії рідного міста». Відкриваючи захід, головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур зазначила, що виставка приурочена до 70-ї річниці закладу і не випадково відбувається саме зараз.

опубліковано 02 12 2017


Обласна протиракова комісія. Підсумки роботи за 9 місяців

Обласна протиракова коміссія23 листопада в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася остання в поточному році обласна протиракова комісія. Під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої, головного позаштатного онколога Департаменту Олександра Гловацького і головного лікаря обласного онкодиспансеру Ірини Сокур був проаналізований стан надання онкологічної допомоги населенню області за 9 місяців 2017 року.

опубліковано 28 11 2017


Підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози

31 жовтня в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція для регіональних ЗМІ, на якій були підведені підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози. Традиційний захід, що проводиться щороку в жовтні, спрямований нагадати кожній жінці, що захворювання на рак молочної залози є не вироком, а хворобою, яку можна вилікувати.

 

опубліковано 01 11 2017


Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози

Рожевий жовтень20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби проти раку молочноЇ залози. За традицією, у Херсонському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня проводиться День відкритих дверей, коли кожна жінка без направлення може отримати консультацію лікаря та пройти мамографічне або ультразвукове дослідження. Цього року у день відкритих дверей обстежено 80 жінок та виявлено 2 випадки захворювання на рак молочної залози.

опубліковано 22 10 2017


Таврійська онкологічна школа - 2017

Таврійська онкологічна школа21-22 вересня Херсон вшосте приймав гостей та учасників Таврійської онкологічної школи. У роботі щорічної науково-практичної конференції прийняли участь 160 фахівців із 15 областей України. 2017 року Таврійська онкологічна школа відбулася за міжнародною участю - чотири майстер-класи з хірургічної техніки та цикл лекцій провів професор Франциско Мартінс, завідувач урологічним відділом Університетської клініки Лісабона (Португалія).

опубліковано 25 09 2017


Святкування 70-річного ювілею

21 вересня, напередодні відкриття Таврійської онкологічної школи, колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру відзначив свій 70-річний ювілей. Урочисте зібрання відбулося у Херсонському обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. На гостей свята очікувала велика концертна програма за участі артистів театру та співробітників закладу. Привітати колектив диспансеру із ювілеєм приїхали колеги-онкологи зі всієї України, головні лікарі медичних установ Херсонщини, керівники області та міста.

опубліковано 25 09 2017


Якісна діагностика вдома: Генічеськ

Програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" продовжує працювати. В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 11 по 15 вересня відвідали Генічеський район. Бригада лікарів у складі онкохірурга, онкоуролога та онкогінеколога працювала на базі Генічеської центральної районної лікарні, Новоолексіївської лікарської амбулаторії. За 5 днів роботи у районі оглянуто та проконсультовано 965 осіб.

опубліковано 17 09 2017


Виставка "Квіти, які не в’януть" відкрилася у Галереї життя

8 вересня у "Галереї життя" відбулося відкриття спільної виставки одразу двох художників: батька і сина, Володимира та Олександра Гончаренків. На усіх полотнах – яскраві, різноманітні квіти, створені умілими руками і фарбою. Ці квіти навіть через десятки років не втратять своєї краси, тому й виставка отримала назву «Квіти, які не в’януть». Знайомила відвідувачів виставки з членом Національної спілки художників України, художником із Берислава Володимиром Гончаренком головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 09 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нижні Сірогози

Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 28 серпня по 1 вересня в рамках програми Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" працювали у Нижньосірогозькому районі. Стан здоров’я усіх бажаючих перевіряли онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог. За робочий тиждень лікарі проконсультували 695 мешканців району. За результатами первинного огляду і проведених на базі центральної районної лікарні обстежень було виявлено, що 272 мешканця Нижньосірогозького району потребують подальшої допомоги лікарів.

опубліковано 03 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нововоронцовка

На Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області".  В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 14 по 18 серпня працювали у Нововоронцовському районі. Два робочи дні онкологи вели прийом на базі Нововоронцовської ЦРЛ, три дні були присвячені виїздам бригади до віддалених амбулаторій сімейної  медицини. Медиками Нововоронцовського району напередодні візиту онкологів було проведено анкетування серед населення району та відібрано для огляду осіб із груп ризику.

опубліковано 22 08 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Лепетиха

Якісна діагностика вдома: Велика ЛепетихаЗа даними Національного канцер-реєстру, Херсонщина знаходиться у трійці лідерів по Україні за рівнем онкологічної захворюваності. З огляду на це, надзвичайно актуальною є реалізація обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 31 липня по 4 серпня працювали у Великолепетиському районі. Попереднім анкетуванням було охоплено більше двох тисяч мешканців району, сформовані групи ризику для проходження онкоогляду.

опубліковано 12 08 2017


Сімейна виставка у "Галереї життя"

У четвер, 3 серпня в рамках арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру "Галерея життя" відкрилася виставка робіт Новотроїцької народної студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок». Виставка має назву "Родина" та унікальна тим, що включає більше 40 робіт не тільки маленьких вихованців образотворчої студії, а також їх мам та дідусів.  "Галерея життя" продовжує знайомство із талантами Херсонського краю.

опубліковано 07 08 2017


Якісна діагностика вдома: Високопілля

Якісна діагностика вдома: ВисокопілляЗ 24 по 28 липня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Високопільському районі. Три дні онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог вели прийом на базі Високопільської центральної районної лікарні. Два дні були присвячені виїздам до віддалених сіл, онкологи оглядали населення у  Кочубеївській та Архангельській амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини. За тиждень було оглянуто 675 мешканців Високопільського району.

опубліковано 01 08 2017


Якісна діагностика вдома: Горностаївка

Якісна діагностика вдома: ГорностаївкаРобота з виявлення ранніх форм онкологічних захворювань у Херсонській області триває. Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру в рамках обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області" з 3 по 7 липня працювали у Горностаївському районі. За тиждень онкологи відвідали Заводівський ФАП, Ольгинську, Великоблаговіщенську, Червонополянську, Костянтинівську та Каїрську амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

опубліковано 12 07 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Олександрівка

Якісна діагностика вдома: Велика ОлександрівкаНа Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області". З 19 по 23 червня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Великоолександрівському районі. Три робочі дні фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру вели прийом на базі Великоолекандрівської ЦРЛ, також були організовані виїзди бригади до Калінінської та Борозенської амбулаторій сімейної  медицини.

опубліковано 30 06 2017


Привітання головного лікаря з Днем Медичного працівника

З Днем Медичного працівникаШановні колеги! З давніх-давен усе людство визнає професію медика найблагороднішою, найгуманнішою та найсамовідданішою професією на планеті Земля. Бути лікарем, медичною сестрою чи просто молодшою медичною сестрою дуже не просто, адже саме від нас часто залежить найцінніше – життя людини. І саме той, хто в очах хворого побачив відчай, безнадію і безвихідь, а потім у тих же самих очах побачив іскринки подяки та надії, саме той і має називатися медичним працівником від Бога.

опубліковано 16 06 2017


Персональна виставка Оксани Оснач у "Галереї життя"

Персональна виставка Оксани Оснач2 червня в рамках мистецького проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт Оксани Оснач. Персональна виставка Оксани має назву «Поезія реальності» та складається із 24 робіт, виконаних у техніці олійного живопису, у жанрах пейзажу і натюрморту, а також у реалістичному напрямку. Оксана Оснач - член Національної Спілки Художників України, володарка звання «Кращий художник 2015 року».

опубліковано 05 06 2017


Якісна діагностика вдома: Іванівка

В рамках програми "Наближення якісної діагностики до населення області" бригада фахівців онкологічного диспансеру з 22 по 26 травня 2017 року працювала у Іванівському районі. Медичні працівники Іванівської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги напередодні візиту онкологів провели анкетування серед населення району та відібрали для огляду осіб із груп ризику. Онкохірург, онкоуролог та онкогінеколог за тиждень оглянули та проконсультували 966 жителів Іванівського району.

опубліковано 01 06 2017


Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик

Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик15 травня стартувала програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Верхньорогачицької Центральної районної лікарні, проводили огляд та консультації населення. Програма виїзної онкологічної допомоги, крім оглядів фахівців, включає швидкі та надійні онкотести та  розрахована на виявлення 12 видів раку.

опубліковано 22 05 2017


Мамограма врятує маму

Мамограма врятує маму14 травня у ККЗ "Ювілейний" пройшла соціальна акція "#Матуся #Родина #Херсон #Україна", присвячена Дню Матері. В рамках заходу відбулися концерти дитячих колективів, виставки фоторобіт, благодійні ярмарки. Громадська організація "Громада UA", Херсонський обласний онкологічний диспансер та Херсонське представництво компанії "AVON" провели спільну просвітницьку акцію, присвячену жіночому здоров'ю.

опубліковано 16 05 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК