Якісна діагностика вдома: Гола Пристань

Гола ПристаньПротягом тижня з 12.03.2018 по 16.03.2018 у Голопристанському районі працювала бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Консультативний прийом проводився у м.Гола Пристань, с.Бехтери та с.Гладківка. Було проконсультовано 712 мешканців району. Виявлено 1 випадок онкогінекологічного захворювання, 2 випадки раку молочної залози, 4 випадки раку шкіри, по 1 випадку раку нирки і раку яєчка.

опубліковано 19 03 2018


Новий Національний перелік лікарських засобів

МОЗНавіщо було створено новий Національний перелік лікарських засобів? Як правильно розрахувати 100% потребу для медичного закладу? Де взяти кошти для забезпечення пацієнтів ліками? На ці та інші питання відповідають експерти МОЗ України. Міністерство охорони здоров’я разом з Експертним комітетом та МФ “Відродження” підготували методичку з практичними рекомендаціями та відповідями на основоположні питання про Національний перелік основних лікарських засобів для закладів охорони здоров’я.

опубліковано 06 03 2018


70-річний ювілей Ніни Антонівни Борисенко

Ювілей Н.А.Борисенко2 березня свій 70-річний ювілей відзначала медична сестра мамологічного відділення Ніна Антонівна Борисенко. Понад 42 роки вона працює у хірургічному відділенні і продовжує бути наставником для молоді. Невтомна, уважна, завжди готова підтримати добрим словом медична сестра допомагає пацієнткам мамологічного відділення швидше відновитися після операції.

 

опубліковано 03 03 2018


"Херсонські Молодички" виступили для пацієнтів закладу

В останній день зими до Херсонського обласного онкологічного диспансеру завітав з концертною програмою ансамбль народної пісні "Херсонські Молодички" обласного палацу культури , керівник – Заслужений працівник культури В'ячеслав Гребенюк. Народний колектив своїми веселощами і піснями приніс гарний настрій пацієнтам та працівникам закладу.

опубліковано 02 03 2018


Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку

Брифінг до Всесвітнього дня боротьби проти раку5 лютого 2018 року, з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов брифінг за участю головного експерта МОЗ України зі спеціальності «Онкологія» Олексія Ковальова, заступниці Департаменту охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації Ліни Бондаревої, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, головного експерта Департаменту охорони здоров'я зі спеціальності "Онкологія" Олександра Гловацького.

опубліковано 06 02 2018


З любов'ю до життя. Виставка фотоклубу "Парус"

З любов'ю до життяУ понеділок, 5 лютого 2018 року, у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття виставки народного фотоклубу "Парус" з м.Скадовськ. Експозиція має назву "З любов'ю до життя" та складається із 57 робіт 17 авторів. Серед робіт представлені і переможці та учасники міжнародних конкурсів. За роки творчої діяльності учасниками клубу організовано і проведено в місті Скадовську більше 200 фотовиставок до різноманітних заходів, подій та свят.

опубліковано 06 02 2018


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. 2016 року стартувала трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 03 02 2018


Семінар для лікарів-терапевтів та пульмонологів

Науково-практичний семінар25 січня 2018 року на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбувся науково-практичний семінар лікарів-терапевтів та пульмонологів на тему: «Сучасні можливості діагностики і лікування раку легень». За статистикою, в Україні щорічно реєструється близько 13 тисяч випадків захворювання на рак легень, у Херсонській області – 500 випадків, кожний другий з них – у занедбаній стадії. Щорічно від раку легень помирає майже 400 мешканців Херсонської області та загалом більше 10 тисяч українців.

опубліковано 28 01 2018


Привітання від фольк-гурту "Свічадо"

Привітання від фольк-гурту "Свічадо"Справжній святковий настрій для пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру створили учасники фольк-гурту "Свічадо" під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Варгуна. За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем), в Україні відзначається Щедрий Вечір. Це - залишок стародавнього, імовірно, дохристиянського звичаю. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір, або свято Меланки.

опубліковано 15 01 2018


Гуманітарна допомога від фонду «Ріавіта»

Гуманітарна допомога від фонду Ріавіта9 січня 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу від міжнародного благодійного фонду «Ріавіта». Сучасне обладнання для гігієнічної обробки і дезинфекції дрібного медичного приладдя полегшить догляд за хворими та оптимізує роботу молодшого медичного персоналу. Особисто передав обладнання співробітникам закладу депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков.

опубліковано 11 01 2018


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК