Жовтень - Всесвітній місяць боротьби
проти раку молочної залози

Рожевий жовтеньТрадиційно у жовтні по всьому світі проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який так і називається "Рожевий жовтень". Мета заходу - мотивувати жінок стежити за власним здоров'ям, щомісячно проводити самообстеження грудей, вчасно звертатися до лікаря, проходити профілактичне обстеження і регулярно робити мамографію. Це допоможе виявити рак молочної залози на ранніх стадіях, коли він може бути повністю вилікуваний.

опубліковано 15 09 2013


Заседание Украинского общества клинической лабораторной диагностики в Херсонской области

12.09.2013г. в 14-00 в конференц-зале ХООД состоялось заседание Украинского общества клинической лабораторной диагностики в Херсонской области.
Заслушался доклад биолога первой категории Мацук Н.В. «Оценка гематологических показателей крови методом импеданса на гематологическом анализаторе».

опубліковано 13 09 2013


Місячник профілактики серцево-судинних захворювань

Згідно з планом основних заходів Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації на 2013 рік, з 9 вересня по 9 жовтня проводиться місячник профілактики серцево-судинних захворювань. Мета заходу - активізація санітарно-просвітницької роботи, покращення рівня поінформованості населення Херсонської області з питань профілактики серцево-судинних захворювань шляхом проведення лекцій, бесід, круглих столів, наочної агітації, виступів у ЗМІ та інших заходів.

опубліковано 10 09 2013


Науковий журнал МОЗ України

Науковий журнал МОЗ України - це головний друкований орган Міністерства охорони здоров'я України та регулярно рецензоване друковане видання, що відображає результати міждисциплінарних досліджень, орієнтований на розробку передових медичних технологій. Журнал публікує оригінальні наукові статті, наукові огляди, що відображають результати досліджень в різних областях медицини. Пріорітет для публікації надається матеріалами щодо перспективних напрямків сучасної медичної науки.
Повний, загальнодоступний контент журналу опублікований на сайті МОЗ http://moz.gov.ua/ua/portal/ms_scientific_journal.

опубліковано 06 09 2013


VII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

31 серпня-1вересня 2013 року у смт.Лазурне, на туристичній базі "Чорномор" пройшли змагання VII обласної Спартакіади працівників охорони здоров'я. Команда КЗ ХООД виборола 4 загальнокомандне місце та привезла додому 3 медалі!
У індивідуальних заліках відзначилися Юлія Путренко (легка атлетика) - 2 місце, Вадим Шарапов (легка атлетика), Єлизавета Кіпоть (шашки), Костянтин Карпенко (шахи) та Володимир Ткачишин (шашки) посіли 3 місце у своїх групах.
Щиро вітаємо призерів та учасників змагань та бажаємо міцного здоров'я і подальших спортивних успіхів!

опубліковано 02 09 2013


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2013

29-30 серпня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері у рамках ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ відбулася регіональна науково-практична конференція на тему «Актуальні питання діагностики і лікування онкологічних захворювань».

опубліковано 01 09 2013


Ранок з ВТВ плюс. Ранковий гість - Ірина Сокур. 04.02.2013 р.

опубліковано 28 08 2013


Хирургами ХООД проведена уникальная операция

18 января 2013г., впервые в Херсонской области, хирургами абдоминально-проктологического отделения выполнена комбинированная хирургическая операция у больной с раком нижней трети сигмовидной кишки, прорастающим в две петли тонкого кишечника, матку и мочевой пузырь на большом протяжении. Объем операции: дистальная резекция сигмовидной кишки и двух участков тонкого кишечника с анастомозами (восстановление полноценного пассажа по ЖКТ), пангистерэктомия, цистэктомия с двухсторонней уретерокутанеостомией. Операция и послеоперационный период прошли без осложнений.

опубліковано 27 08 2013


Таврійські Новини. 65 років ХООД

опубліковано 26 08 2013


IV спартакіада працівників охорони здоров’я

З 08.09.2012 по 09.09.2012 с. Лазурне пансіонат "Прибережний" Скадовського району проводилась IV спартакіада працівників галузі охорони здоров’я області. Метою спартакіади залучення працівників галузі охорони здоров’я до фізичної кольтури та спорту, а також підвищення спортивно-массової роботи в медичних закладах. Команда комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" зайняла 17 місце з 27 змагавшихся команд.

опубліковано 25 08 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК