Ранок з ВТВ плюс. Ранковий гість Ірина Сокур

Ранок з ВТВ плюс. Ірина СокурГоловний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур в студії "Ранку з ВТВ плюс" 5 квітня розповіла про лікування мистецтвом та різноманітні заходи і творчі майстер-класи, що постійно відбуваються в закладі. Тема ефіру "Арт-терапія як частина лікувального процесу". Приєднуйтесь до ранкової розмови про здоров'я, а не про хвороби.

опубліковано 06 04 2016


Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансері

Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансеріМаючи досвід проведення відеоторакоскопічних оперативних втручань, торакальні хірурги Херсонського обласного онкологічного диспансеру вперше в Україні успішно провели етап видалення стравоходу не відкритим доступом, а шляхом проведення відеоторакоскопічної операції, що дало змогу скоротити реабілітаційний період після операції, зменшити медикаментозне навантаження на пацієнта, та сприяти швидшому відновленню після операції.

опубліковано 04 04 2016


Майстер-клас з пластилінового живопису

Майстер-клас з пластилінового живописуВ суботу, 26 березня в Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов майстер-клас з пластилінового живопису. Цієї унікальної техніки навчала пацієнтів та співробітників диспансеру відома у Херсонській області майстриня Інна Красновська. Темою майстер-класу стало створення "Квітки-оберіга".

опубліковано 29 03 2016


Кращий благодійний фонд 2015 року

Кращий благодійний фонд 2015 рокуНа початку березня 2016 року ми мали честь зустрічати наших друзів з королівства Нідерланди Laurien та Aldwin Luijnenburg. Вони надіслали черговий гуманітарний вантаж загальною вагою біля 7500 кг для Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні та Збур'ївської школи-інтернату.

опубліковано 21 03 2016


«Я серцем обіймаю цілий світ…». Виставка картин Інни Красновської у Херсонському онкодиспансері

Виставка картин Інни КрасновськоїУ четвер, 10 березня 2016 року, у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках мистецького проекту відбулося відкриття персональної виставки картин Інни Красновської «Я серцем обіймаю цілий світ…». На запрошення ініціатора проекту, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, відома в Україні художниця представила близько 30 своїх робіт.

опубліковано 12 03 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 8 березня

З 8 березня!Дорогі жінки!
Щиро і сердечно вітаю усіх Вас із весняним святом - 8 Березня! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, Ваша краса розквітає новими витворами мистецтва, Ваша наполегливість відкриває шляхи до успіху, Ваша доброта рятує цілі континенти. Часом досить однієї Вашої посмішки, щоб світ ставав кращим. Будьте коханими і щасливими!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 06 03 2016


Семінар з медіа-грамотності

Семінар з медіа-грамотності11 лютого для співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру був організований семінар з медіа-грамотності. У час стрімкого розвитку інформаційних технологій та величезного обсягу інформації, що оточує сучасну людину, важливо вміти грамотно та виважено сприймати будь-які новини та повідомленя. Керівник громадської організації "Успішна жінка" Олена Микитась розповіла охочим, як відрізнити пропаганду від інформування, які практичні маркери соціальнлї реклами, комерційної реклами та PR-кампаній, якими є ознаки якісного журналістського матеріалу та як уникнути маніпуляцій та фейкових повідомлень у ЗМІ.

опубліковано 15 02 2016


У диспансері відкрився "Майданчик сучасного мистецтва"

Майданчик сучасного мистецтва 8 лютого у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася презентація проекту "Майданчик сучасного мистецтва". Відкриваючи захід, головний лікар Ірина Сокур зазначила: «Сьогодні ми починаємо проект, який ми назвали "Майданчик сучасного мистецтва". Художники, митці та просто творчі люди часто знаходяться у пошуках підтримки їх практики, а також потребують простору для творчості. Мета нашого проекту - створити арт-середу, що сприятиме покращенню емоційного стану пацієнтів та зможе надихнути їх на боротьбу із важкою хворобою».

опубліковано 09 02 2016


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. Цього року стартує трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 04 02 2016


День донора у Херсонському онкодиспансері

27 січня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері вже втретє пройшов День донора. Всі охочі мали можливість долучитися до здачі крові та врятувати життя незнайомої людини. Щодня працюючи з хворими з важким недугом, співробітники диспансеру з розумінням ставляться до подібних заходів, бо донорської крові часто потребують і онкологічні пацієнти. Трохи більше ніж за годину було здано близько 10 літрів крові.

опубліковано 28 01 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК