Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії21 квітня 2016 року у приміщенні Департаменту охорони здоров'я проведено чергове засідання обласної протиракової комісії, на якій розглянуто стан надання спеціалізованої онкологічної допомоги хворим на злоякісні новоутворення органів голови-шиї. Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур провела аналіз основних онкопоказників за 1 квартал 2016 року і відзначила зниження онкологічної захворюваності в цілому по області.

опубліковано 21 04 2016


Обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів

Семінар онкологів та невропатологів21 квітня на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру проведений обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів. Темою семінару була діагностика та принципи лікування кісткових метастазів.
Семінар пройшов за участі головного позаштатного невропатолога ДОЗ Годун С.В.
 

опубліковано 21 04 2016


Музика, яка лікує

Музика, яка лікуєОднією з дієвих методик психологічної допомоги в онкології є арт-терапія. З початку 2016 року арт-терапія у Херсонському обласному онкологічному диспансері стала невід’ємною частиною лікувального процесу. В березні почалася співпраця Херсонського обласного онкологічного диспансеру та Херсонського музичного училища. Відтепер щотижня у диспансері проходитимуть концерти класичної та сучасної музики для пацієнтів та співробітників закладу. 

опубліковано 07 04 2016


Ранок з ВТВ плюс. Ранковий гість Ірина Сокур

Ранок з ВТВ плюс. Ірина СокурГоловний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур в студії "Ранку з ВТВ плюс" 5 квітня розповіла про лікування мистецтвом та різноманітні заходи і творчі майстер-класи, що постійно відбуваються в закладі. Тема ефіру "Арт-терапія як частина лікувального процесу". Приєднуйтесь до ранкової розмови про здоров'я, а не про хвороби.

опубліковано 06 04 2016


Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансері

Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансеріМаючи досвід проведення відеоторакоскопічних оперативних втручань, торакальні хірурги Херсонського обласного онкологічного диспансеру вперше в Україні успішно провели етап видалення стравоходу не відкритим доступом, а шляхом проведення відеоторакоскопічної операції, що дало змогу скоротити реабілітаційний період після операції, зменшити медикаментозне навантаження на пацієнта, та сприяти швидшому відновленню після операції.

опубліковано 04 04 2016


Майстер-клас з пластилінового живопису

Майстер-клас з пластилінового живописуВ суботу, 26 березня в Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов майстер-клас з пластилінового живопису. Цієї унікальної техніки навчала пацієнтів та співробітників диспансеру відома у Херсонській області майстриня Інна Красновська. Темою майстер-класу стало створення "Квітки-оберіга".

опубліковано 29 03 2016


Кращий благодійний фонд 2015 року

Кращий благодійний фонд 2015 рокуНа початку березня 2016 року ми мали честь зустрічати наших друзів з королівства Нідерланди Laurien та Aldwin Luijnenburg. Вони надіслали черговий гуманітарний вантаж загальною вагою біля 7500 кг для Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Херсонської обласної дитячої клінічної лікарні та Збур'ївської школи-інтернату.

опубліковано 21 03 2016


«Я серцем обіймаю цілий світ…». Виставка картин Інни Красновської у Херсонському онкодиспансері

Виставка картин Інни КрасновськоїУ четвер, 10 березня 2016 року, у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках мистецького проекту відбулося відкриття персональної виставки картин Інни Красновської «Я серцем обіймаю цілий світ…». На запрошення ініціатора проекту, головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур, відома в Україні художниця представила близько 30 своїх робіт.

опубліковано 12 03 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 8 березня

З 8 березня!Дорогі жінки!
Щиро і сердечно вітаю усіх Вас із весняним святом - 8 Березня! Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, Ваша краса розквітає новими витворами мистецтва, Ваша наполегливість відкриває шляхи до успіху, Ваша доброта рятує цілі континенти. Часом досить однієї Вашої посмішки, щоб світ ставав кращим. Будьте коханими і щасливими!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 06 03 2016


Семінар з медіа-грамотності

Семінар з медіа-грамотності11 лютого для співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру був організований семінар з медіа-грамотності. У час стрімкого розвитку інформаційних технологій та величезного обсягу інформації, що оточує сучасну людину, важливо вміти грамотно та виважено сприймати будь-які новини та повідомленя. Керівник громадської організації "Успішна жінка" Олена Микитась розповіла охочим, як відрізнити пропаганду від інформування, які практичні маркери соціальнлї реклами, комерційної реклами та PR-кампаній, якими є ознаки якісного журналістського матеріалу та як уникнути маніпуляцій та фейкових повідомлень у ЗМІ.

опубліковано 15 02 2016


У диспансері відкрився "Майданчик сучасного мистецтва"

Майданчик сучасного мистецтва 8 лютого у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася презентація проекту "Майданчик сучасного мистецтва". Відкриваючи захід, головний лікар Ірина Сокур зазначила: «Сьогодні ми починаємо проект, який ми назвали "Майданчик сучасного мистецтва". Художники, митці та просто творчі люди часто знаходяться у пошуках підтримки їх практики, а також потребують простору для творчості. Мета нашого проекту - створити арт-середу, що сприятиме покращенню емоційного стану пацієнтів та зможе надихнути їх на боротьбу із важкою хворобою».

опубліковано 09 02 2016


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. Цього року стартує трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 04 02 2016


День донора у Херсонському онкодиспансері

27 січня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері вже втретє пройшов День донора. Всі охочі мали можливість долучитися до здачі крові та врятувати життя незнайомої людини. Щодня працюючи з хворими з важким недугом, співробітники диспансеру з розумінням ставляться до подібних заходів, бо донорської крові часто потребують і онкологічні пацієнти. Трохи більше ніж за годину було здано близько 10 літрів крові.

опубліковано 28 01 2016


Натхнення на боротьбу з хворобою

Психологи стверджують, що арт-терапія здатна допомогти людині розкрити свій внутрішній потенціал і знайти в собі ресурси перемогти хворобу. Надихнути жінок на боротьбу із важким недугом всіма силами намагаються і в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Так, у мамологічному відділенні щотижня поводяться майстер-класи за різними тематиками.

опубліковано 23 01 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святамиШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2016 роком та світлим святом Різдва Христового! Бажаю, щоб Новий рік приніс у Вашу оселю радість та щастя, подарував удачу та здійснення усіх побажань. Щоб життєвий оптимізм і хороший настрій супроводжували Вас упродовж усього року. Здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2015


Подарунки від клубу "Fit Curves" до Дня Святого Миколая

Подарунки від клубу Напередодні Дня Святого Миколая співробітниці Херсонського обласного онкологічного диспансеру отримали подарунки від міжнародної мережі жіночіх фітнес-клубів "Fit Curves" - 400 клубних карт та абонементів на місяць тренувань. Власники Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник зі своєю командою привітали чарівних жінок диспансеру з Новорічними святами.

опубліковано 19 12 2015


68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеруВже стало доброю традицією відзначати річницю із дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. 2 грудня 2015 року, у свій 68 День народження, колектив онкодиспансеру приймав поздоровлення від колег, друзів та партнерів. З щирими поздоровленнями і святковим тортом прийшли наші сусіди - колектив 38 відділення "Ощадбанку" на чолі з керівником відділення Андрієм Кірієнко. На святі виступили діти працівників диспансеру та народний ансамбль "Заспів".

опубліковано 13 12 2015


Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 25 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася приємна та знакова подія. Власники мережі Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник та менеджер клубу Оксана Індиченко передали цільову домогу трьом жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 29 11 2015


80-річний ювілей видатного хірурга

Ювілей О.І.Пуляєва7 листопада 2015 року Заслужений лікар України, видатний хірург, один із засновників онкогінекологічної школи Херсонщини Олександр Іванович Пуляєв відзначає свій 80-річний ювійлей.
Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру щиро вітає Олександра Івановича з Днем народження!

опубліковано 07 11 2015


Підведення підсумків місячника боротьби проти раку молочної залози

Прес-конференція 30 жовтня 2015 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров`я відбулась прес-конференція присвячена проведеним в області місячнику та Всеукраїнському дню боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. На запитання журналістів відповідали: заступник директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської обласної державної адміністрації Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, завідувач рентгенодіагностичного відділення диспансеру Віктор Мякиньков та головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров`я Олександр Гловацький.

опубліковано 04 11 2015


Переможемо тільки разом!

Переможемо тільки разом!У четвер, 22 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби із захворюванням на рак молочної залози було організоване спільне фітнес-тренування пацієнток та співробітниць диспансеру "Переможемо тільки разом!". Тренування провели тренери-реабілітологи Центру здоров’я та спортивної медицини Любов Антонова та Артур Слєпушкін. Заняття складалося з двох частин - загальної суглобової гімнастики та післяопераційного реабілітаційного комплексу.

опубліковано 23 10 2015


Майстер-клас зі східного живопису

Майстер-клас зі східного живопису20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері був проведений майстер-клас зі східного живопису. На запрошення головного лікаря Ірини Сокур відома херсонська художниця Юлія Герасимчук провела майстер-клас із китайського живопису "Гохуа" для пацієнтів та співробітників диспансеру.

опубліковано 22 10 2015


День відкритих дверей

День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері20 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози, пройшов День відкритих дверей. Всі жінки старше 50 років мали можливість без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію. У День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері проводилася презентація арт-проекту Наталії Цвигун.

опубліковано 21 10 2015


Майстер-клас з візажу

Майстер-клас з візажуУ понеділок, 12 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері за підтримки компанії "Avon" пройшов майстер-клас з візажу для пацієнток. Менеджер компанії "Avon" Світлана Лебедєва та партнери компанії Світлана Тарасюк та Світлана Гриценко розповіли жінкам про секрети догляду за шкірою обличчя, навчили як правильно визначати тип шкіри, як підібрати крем, пудру та іншу декоративну косметику, провели майстер-клас з денного візажу. Представники компанії, що вже багато років підтримує програму "Разом проти раку грудей", прийшли з подарунками для кожної жінки.

опубліковано 13 10 2015


Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері проходитиме День відкритих дверей. Всі жінки віком від 50 років зможуть без направлення пройти обстеження молочних залоз у лікаря-мамолога та безоплатно зробити мамографію.

опубліковано 11 10 2015


Семінар для жінок, що перенесли мастектомію

Семінар для жінок, що перенесли мастектоміюУ середу, 7 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов семінар для жінок, що перенесли мастектомію та жінок, що готуються до операції. Семінар провели головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур та директор Центру науково-технічної реабілітації після мастектомії Ірина Шерстюк.

опубліковано 09 10 2015


Жовтень - Всесвітній місяць боротьби проти раку грудей

Рожевий жовтеньТрадиційно у жовтні по всьому світі проводиться місячник боротьби проти раку грудей - "Рожевий жовтень". Мета заходу - мотивувати жінок стежити за власним здоров'ям, щомісячно проводити самообстеження грудей, вчасно звертатися до лікаря, проходити профілактичне обстеження і регулярно робити мамографію. Це допоможе виявити рак грудей на ранніх стадіях, коли він може бути повністю вилікуваний.

опубліковано 08 10 2015


IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я5-6 вересня у смт.Лазурне, пансіонат "Прибережний" пройшла IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь 38 команд, більше 450 учасників. Команда Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за підтримки головного лікаря Ірини Сокур та голови профспілкового комітету Юлії Шевчук, увійшла в десятку кращих спортивних команд медичної галузі Херсонщини.

опубліковано 08 09 2015


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2015

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201527-28 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері за традицією відбувся науково-практичний семінар ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ - програми безперервного навчання лікарів-онкологів різних спеціальностей. Тема цьогорічного дводенного науково-практичного семінару "Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень".

опубліковано 04 09 2015


Вітаємо Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»

Вітаємо!Колектив комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" щиро вітає головного лікаря Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»! Бажаємо міцного здоров'я, незгасимої енергії та здійснення всіх задумів! Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» №491/2015 підписано Президентом України Петром Порошенком 21 серпня 2015 року.

опубліковано 25 08 2015


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК