Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 29 жовтня у Обласному центрі молоді компанія зі світовим ім'ям "Fit Curves" відзначила свій перший 5-річний ювілей у Херсоні. Жіноча фітнес-компанія "Fit Curves" є соціально відповідальною компанією, яка щорічно приймає участь у заходах, присвячених Всесвітньому місячнику боротьби проти раку молочної залози. У 2016 році 4 херсонські клуби зібрали більше 16 тисяч гривень та передали цільову домогу 4 жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 30 10 2016


Медична допомога жінкам із нетриманням сечі

Медична допомога жінкам із нетриманням сечіХерсонський обласний онкологічний диспансер починає співпрацю з Всеукраїнською асоціацією пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна з метою розробки програми надання медичної допомоги жінкам із нетриманням сечі різного ступеня вираженості та в різних ситуаціях. Програма спрямована на запобігання розвитку захворювання, раннє виявлення патології та її причин, своєчасне адекватне лікування.

опубліковано 29 10 2016


Рожевий жовтень: творчі заходи

Рожевий жовтень: творчі заходиЗапрошуємо до участі творчих майстер-класів в рамках Міжнарожного місячника боротьби проти раку молочної залози "Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері: Майстер-клас Ольги Хлистун "Декор із кольорової солі" - 20 жовтня о 14-00, 1 поверх головного корпусу, кафетерій (108 каб.). Майстер-клас Людмили та Ігоря Сидоренко "Вишивка" - 22 жовтня об 11-00, 1 поверх головного корпусу, Галерея життя. Літературна зустріч з Аллою Яблонською "Каховка - любов моя" - 25 жовтня о 13-30, 2 поверх поліклініки, конференц-зала.

опубліковано 16 10 2016


Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя»

Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя» Херсонський обласний онкологічний диспансер не полишає боротьби не тільки за здоров`я пацієнтів, а й за їх психологічний та емоційний стан. В рамках проекту «Галерея життя» 10 жовтня відкрито нову виставку «Вишитий світ майстрів Сидоренків». Роботи авторів Людмили та Ігоря здалеку схожі на картини, намальовані фарбами, і лише зблизька приходить розуміння, що це не гуаш і акварель, а майстерно викладені дрібнесенькі хрестики на полотні.

опубліковано 10 10 2016


Міжнародний день лікаря 2016

Міжнародний день лікаря 2016Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів - Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників - Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

опубліковано 03 10 2016


Перший професійний медичний інтернет телеканал

Перший професійний медичний інтернет телеканалШановні колеги!
Українська Федерація роботодавців охорони здоров'я інформує про створення Першого професійного медичного інтернет телеканалу 103.tv, на який можна безкоштовно підписатись за посиланням: адреса в "Youtube"
https://www.youtube.com/c/103tvChannel

 

опубліковано 26 09 2016


День відкритих дверей у ХООД

День відкритих дверей у ХООД20 жовтня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.

Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 22 09 2016


Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД

Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД7  вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відбулося відкриття виставки молодих митців – студенів Херсонського державного університету. Експозиція складається з 18 робіт, виконаних у різних техніках: олійний живопис, малюнок різними графічними матеріалами та гратографія, техніки монотипії, батику, квілінгу та аплікації. Виставка об’єднує творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво і дизайн» Херсонського державного університету.

опубліковано 08 09 2016


X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я3-4 вересня на березі Чорного Моря у смт.Лазурне, в пансіонаті "Парус" пройшла ювілейна X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь більше 500 учасників з 37 лікувальних закладів Херсонської області. Херсонський онкодиспансер на Спартакіаді 2016 представляли легкоатлети Наталія Щербакова та Віктор Фоменко, шахисти Віра Волочнюк та Олександр Обертинський, шашисти Наталія Малик та Єфим Колбасенко, тенісисти Євгенія Кобельчук та Сергій Мельник.

опубліковано 06 09 2016


Відкриття бактеріологічної лабораторії

Відкриття бактеріологічної лабораторії31 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття бактеріологічної лабораторії. На відкриття нового структурного підрозділу до обласного онкологічного диспансеру завітали перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

опубліковано 04 09 2016


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2016

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201625-25 серпня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся науково-практичний семінар Першої Таврійської школи з питань онкології на тему «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги». Вже вп’яте наприкінці літа Херсон приймає поважних гостей. Серед доповідачів науково-практичного семінару 5 докторів та 7 кандидатів медичних наук – вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України.

опубліковано 28 08 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Незалежності України

З Днем Незалежності УкраїниШановні колеги!
День Незалежності – це свято свободи і волевиявлення народу на основі закону і справедливості. У цей день хочеться побажати Вам мудрості у прийнятті рішень, стабільності, розуміння до близьких, сердечності до співгромадян. Нехай кожен з нас, прагнучи жити у вільній і демократичній державі, реалізовує свої мрії у конкретних справах! У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

опубліковано 24 08 2016


Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я

Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я 4 липня в рамках робочого візиту голова обласної ради Андрій Путілов та директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко відвідали радіологічний корпус Херсонського обласного онкологічного диспансеру. У супроводі головного лікаря Ірини Сокур поважні гості оглянули палати для пацієнтів, оцінили стан обладнання для променевої терапії, поспілкувалися з медичними працівниками закладу.

опубліковано 06 07 2016


Відкриття виставки народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад»

Відкриття виставки студії декоративного розпису «Чонгар – сад»4 липня в Херсонському обласному онкологічному диспансері вже вп’яте відбулось відкриття виставки в рамках мистецього проекту «Галерея життя». «Квіти, що дарують людям радість» - так називається виставка робіт вихованців народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад». Експозиція складається з більше ніж 80 малюнків. З нагоди відкриття виставки до онкодиспансеру завітав голова обласної ради Андрій Путілов.

опубліковано 06 07 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Дорогі колеги! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Медична професія у будь-якому суспільстві на особливому рахунку. Це більше ніж професія, це – життя. Життя у постійному напруженні, відповідальності, навчанні. Обравши медицину, Ви обрали для себе дуже складний, та разом з тим благородний та гідний найвищої поваги шлях. Ваші чуйність та людяність, витримка та самовідданість, професіоналізм та досвід - безцінні!

опубліковано 16 06 2016


Натхнення на одужання. Фотовиставка у ХООД

Натхнення на одужання. Фотовиставка у ХООД1 червня в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття персональної виставки талановитої херсонської фотохудожниці Марини Молодих. Виставка складається з 35 фото – 35 жіночих історій, непростих, натхненних та прекрасних. І в кожній з них – вміння радіти світлим моментам нашого життя.

опубліковано 02 06 2016


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ на тему: «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги», що відбудеться 25-26 серпня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері.
 

опубліковано 29 05 2016


Навчання з пожежної безпеки

23 травня на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру проходили навчання з пожежної безпеки. Всього у заході взяли участь більше 30 працівників з двох структурних підрозділів диспансеру. При проведенні навчання був присутній представник Дніпровського відділу ДСНС Д.О.Малюжець. Рятувальник спостерігав за навчанням та при необхідності давав цінні поради.

опубліковано 27 05 2016


Тренінг по запобіганню психологічного вигорання

20 травня 2016 року для лікарів Херсонського обласного онкологічного диспансеру пройшов тренінг компанії «Агентство Медичного Маркетингу» - «Академія успішного лікаря» на тему «Психологічне вигорання лікаря на роботі». За даними статистики ВООЗ депресивні розлади знаходяться на першому місці серед психосоматичних розладів. Саме професія лікаря входить в групу високого ризику щодо розвитку синдрому емоційного вигорання.

опубліковано 26 05 2016


Концерт вихованців школи "Ювента" для пацієнтів та співробітників диспансеру

18 травня в рамках програми арт-терапії у Херсонському обласному онкологічному диспансері для пацієнтів та співробітників відбувся концерт вихованців школи мистецтв "Ювента". Юні артисти віком від 8 до 16 років, серед яких переможці українських та міжнародних конкурсів, представили глядачам 15 неймовірних творчих номерів: соло на саксофоні та фортепіано, танцювальні етюди, гуморески, бездоганні вокальні партії.
 

опубліковано 22 05 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Міжнародним днем медичної сестри

Привітання головного лікаря з Міжнародним днем медичної сестриШановні медичні сестри! Щиро вітаю Вас із професійним святом! Дякую за Вашу нелегку щоденну працю, за Ваші вмілі руки, чуйні серця та добре слово, за терпіння та професіоналізм. Бажаю щоби пацієнти обов’язково одужували та ніколи не забували, що і вдень і вночі Ви знаходилися поряд. Нехай вдячність за всі добрі справи повертається до Вас щирими посмішками оточуючих, несподіваними подарунками долі та численними щасливими моментами.  Міцного здоров'я Вам та Вашим близьким!  З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 11 05 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

Привітання головного лікаря ХООД з ВеликоднемШановні пацієнти! Шановні колеги!
Щиро вітаю Вас із найсвітлішим весняним святом - Христовим Воскресінням! Хай світлі Пасхальні свята принесуть Вашій родині радість, благополуччя, щастя і добро! Хай в цей день здійсняться усі добрі задуми і справи. Миру Вашим оселям, здоров'я Вашим рідним, а дітям - великої світлої долі!

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 04 2016


Виставка декоративно-прикладного мистецтва у ХООД

Виставка декоративно-прикладного мистецтва у ХООДДо Великодніх свят, 28 квітня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках проекту «Галерея життя» відкрилася виставка декоративно-прикладного мистецтва. Експозиція включає 21 роботу, авторами яких стали учні та студенти навчально-естетичного комплексу «Художня школа» м.Херсона. На картинах, виконаних у різних декоративних техніках – чудернацькі птахи та квіти, чарівні звірі та дерева, музики, пейзажі рідного краю, народні персонажі та Великодні традиції.

опубліковано 29 04 2016


Всеукраїнський День діагностики меланоми

Всеукраїнський День діагностики меланоми22 квітня 2016 року в Україні планується проведення заходів з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми. Відповідні заходи проводяться в Україні з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми "Євромеланома", учасниками якої є понад 20 європейських країн. В рамках Всеукраїнського Дня меланоми у Херсонському обласному онкологічному диспансері 22 квітня 2016 року відбудеться "День відкритих деверй".

опубліковано 22 04 2016


Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії21 квітня 2016 року у приміщенні Департаменту охорони здоров'я проведено чергове засідання обласної протиракової комісії, на якій розглянуто стан надання спеціалізованої онкологічної допомоги хворим на злоякісні новоутворення органів голови-шиї. Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур провела аналіз основних онкопоказників за 1 квартал 2016 року і відзначила зниження онкологічної захворюваності в цілому по області.

опубліковано 21 04 2016


Обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів

Семінар онкологів та невропатологів21 квітня на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру проведений обласний семінар для лікарів-онкологів та невропатологів. Темою семінару була діагностика та принципи лікування кісткових метастазів.
Семінар пройшов за участі головного позаштатного невропатолога ДОЗ Годун С.В.
 

опубліковано 21 04 2016


Музика, яка лікує

Музика, яка лікуєОднією з дієвих методик психологічної допомоги в онкології є арт-терапія. З початку 2016 року арт-терапія у Херсонському обласному онкологічному диспансері стала невід’ємною частиною лікувального процесу. В березні почалася співпраця Херсонського обласного онкологічного диспансеру та Херсонського музичного училища. Відтепер щотижня у диспансері проходитимуть концерти класичної та сучасної музики для пацієнтів та співробітників закладу. 

опубліковано 07 04 2016


Ранок з ВТВ плюс. Ранковий гість Ірина Сокур

Ранок з ВТВ плюс. Ірина СокурГоловний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур в студії "Ранку з ВТВ плюс" 5 квітня розповіла про лікування мистецтвом та різноманітні заходи і творчі майстер-класи, що постійно відбуваються в закладі. Тема ефіру "Арт-терапія як частина лікувального процесу". Приєднуйтесь до ранкової розмови про здоров'я, а не про хвороби.

опубліковано 06 04 2016


Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансері

Унікальна операція проведена у Херсонському обласному онкологічному диспансеріМаючи досвід проведення відеоторакоскопічних оперативних втручань, торакальні хірурги Херсонського обласного онкологічного диспансеру вперше в Україні успішно провели етап видалення стравоходу не відкритим доступом, а шляхом проведення відеоторакоскопічної операції, що дало змогу скоротити реабілітаційний період після операції, зменшити медикаментозне навантаження на пацієнта, та сприяти швидшому відновленню після операції.

опубліковано 04 04 2016


Майстер-клас з пластилінового живопису

Майстер-клас з пластилінового живописуВ суботу, 26 березня в Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов майстер-клас з пластилінового живопису. Цієї унікальної техніки навчала пацієнтів та співробітників диспансеру відома у Херсонській області майстриня Інна Красновська. Темою майстер-класу стало створення "Квітки-оберіга".

опубліковано 29 03 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК