пошук на сайті

Преса

Преса

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Подарунки від клубу "Fit Curves" до Дня Святого Миколая

Подарунки від клубу Напередодні Дня Святого Миколая співробітниці Херсонського обласного онкологічного диспансеру отримали подарунки від міжнародної мережі жіночіх фітнес-клубів "Fit Curves" - 400 клубних карт та абонементів на місяць тренувань. Власники Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник зі своєю командою привітали чарівних жінок диспансеру з Новорічними святами.

опубліковано 19 12 2015


68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеруВже стало доброю традицією відзначати річницю із дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. 2 грудня 2015 року, у свій 68 День народження, колектив онкодиспансеру приймав поздоровлення від колег, друзів та партнерів. З щирими поздоровленнями і святковим тортом прийшли наші сусіди - колектив 38 відділення "Ощадбанку" на чолі з керівником відділення Андрієм Кірієнко. На святі виступили діти працівників диспансеру та народний ансамбль "Заспів".

опубліковано 13 12 2015


Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 25 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася приємна та знакова подія. Власники мережі Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник та менеджер клубу Оксана Індиченко передали цільову домогу трьом жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 29 11 2015


80-річний ювілей видатного хірурга

Ювілей О.І.Пуляєва7 листопада 2015 року Заслужений лікар України, видатний хірург, один із засновників онкогінекологічної школи Херсонщини Олександр Іванович Пуляєв відзначає свій 80-річний ювійлей.
Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру щиро вітає Олександра Івановича з Днем народження!

опубліковано 07 11 2015


Підведення підсумків місячника боротьби проти раку молочної залози

Прес-конференція 30 жовтня 2015 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров`я відбулась прес-конференція присвячена проведеним в області місячнику та Всеукраїнському дню боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. На запитання журналістів відповідали: заступник директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської обласної державної адміністрації Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, завідувач рентгенодіагностичного відділення диспансеру Віктор Мякиньков та головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров`я Олександр Гловацький.

опубліковано 04 11 2015


Переможемо тільки разом!

Переможемо тільки разом!У четвер, 22 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби із захворюванням на рак молочної залози було організоване спільне фітнес-тренування пацієнток та співробітниць диспансеру "Переможемо тільки разом!". Тренування провели тренери-реабілітологи Центру здоров’я та спортивної медицини Любов Антонова та Артур Слєпушкін. Заняття складалося з двох частин - загальної суглобової гімнастики та післяопераційного реабілітаційного комплексу.

опубліковано 23 10 2015


Майстер-клас зі східного живопису

Майстер-клас зі східного живопису20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері був проведений майстер-клас зі східного живопису. На запрошення головного лікаря Ірини Сокур відома херсонська художниця Юлія Герасимчук провела майстер-клас із китайського живопису "Гохуа" для пацієнтів та співробітників диспансеру.

опубліковано 22 10 2015


День відкритих дверей

День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері20 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози, пройшов День відкритих дверей. Всі жінки старше 50 років мали можливість без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію. У День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері проводилася презентація арт-проекту Наталії Цвигун.

опубліковано 21 10 2015


Майстер-клас з візажу

Майстер-клас з візажуУ понеділок, 12 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері за підтримки компанії "Avon" пройшов майстер-клас з візажу для пацієнток. Менеджер компанії "Avon" Світлана Лебедєва та партнери компанії Світлана Тарасюк та Світлана Гриценко розповіли жінкам про секрети догляду за шкірою обличчя, навчили як правильно визначати тип шкіри, як підібрати крем, пудру та іншу декоративну косметику, провели майстер-клас з денного візажу. Представники компанії, що вже багато років підтримує програму "Разом проти раку грудей", прийшли з подарунками для кожної жінки.

опубліковано 13 10 2015


Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері проходитиме День відкритих дверей. Всі жінки віком від 50 років зможуть без направлення пройти обстеження молочних залоз у лікаря-мамолога та безоплатно зробити мамографію.

опубліковано 11 10 2015


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК