Запис на прийом

Запис на прийом

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

ПРОМЕНІ МАЙБУТНЬОГО


Шановні земляки!

20 квітня 2018 року стартував марафон збору благодійних коштів на придбання медичного лінійного прискорювача – сучасного обладнання для високотехнологічної променевої терапії онкологічних хворих. І ось – всього через 8 місяців здійснено перший етап проекту!

Щира подяка небайдужим херсонцям і організованим колективам, які перерахували у 2018 році на цільовий рахунок обласного онкологічного диспансеру 189 тис грн.

Завдячуючи Вашим особистим благодійним внескам, спільним зусиллям громади області, а також коштам з Державного бюджету України, обласного та місцевих бюджетів (районних рад та об’єднаних територіальних громад) у 2018 році закуплено перший на Півдні України медичний лінійний прискорювач вартістю 41,870 млн грн. Тепер черга за комп’ютерним томографом для топометричної підготовки планування променевої терапії на лінійному прискорювачі та високоенергетичним лінійним прискорювачем.

Херсонська область протягом останніх двох років знаходиться на 3 місці в Україні за рівнем онкологічної захворюваності. Щороку майже 4500 мешканців Херсонської області дізнаються, що хворі на рак. Кожен другий із них потребує лікування методом променевої терапії для яких вкрай необхідно сучасне радіотерапевтичне обладнання.

Лінійний прискорювач

Кожен із нас в змозі подарувати майбутнє тисячам хворих, яким так необхідне променеве лікування.

Всього комплект обладнання для променевої терапії коштує понад 107 млн грн.

Це дуже велика сума, але шлях в тисячі миль завжди починається з першого кроку!

Ми будемо безмежно вдячні всім, кому небайдужі проблеми онкохворих, всім, хто зробить посильний внесок у спільну справу, спрямовану на одужання наших рідних, близьких, друзів, знайомих.


Просимо перераховувати Благодійні внески
на розрахунковий рахунок - 31557396228997
МФО 852010
код ЄДРПОУ 02009896
банк ГУДКСУ у Херсонській області
призначення платежу: благодійна допомога на придбання високовартісного медичного обладнання для топометричної підготовки для лінійного прискорювача


З вірою у Майбутнє,
колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру

Допомогти в один клік

Лінійний прискорювач


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК