Реалізація проекту

КТ-контрольована HDR брахітерапія

Інформація для пацієнтів

Інформація для пацієнтів

COVID-19 та рак

Анкета учасника

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

ПОТРІБЕН ЛІНІЙНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ


ДОРОГІ ХЕРСОНЦІ!

Звернутись до Вас знову мене змусила вкрай важлива проблема, яку ми вкотре зможемо вирішити разом.

Так, завдячуючи багатьом із Вас, наприкінці 2018 року ми придбали ПЕРШИЙ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ЛІНІЙНИЙ ПРИСКОРЮВАЧ, який зараз успішно лікує онкологічних хворих нашої області. Але, на жаль, як і раніше, щоденно в нашій області помирає 5 і виявляється 12 нових онкологічних хворих, більшість з яких змогли би вилікуватися завдяки своєчасному лікуванню і якісній променевій терапії.

Для того, щоб пролікувати всіх, хто цього потребує, нам необхідний ще один лінійний прискорювач. Кожен з Вас може допомогти тисячам хворих!

Перший внесок зробила команда «ПІВДЕННОГО ЦЕНТРУ РАДІАЦІЙНОЇ ТЕРАПІЇ», перерахувавши свій одноденний заробіток. Ми впевнені, що всі разом ми зможемо зробити європейське лікування доступним для кожного онкологічного хворого нашої області.

Просимо Вас підтримати нашу ініціативу та долучитися до збору коштів на закупівлю лінійного прискорювача!

Дякуємо Вам!

З повагою, Директорка Херсонського обласного онкологічного диспансеру,
Заслужений лікар України,
Ірина СОКУР

Ми будемо безмежно вдячні всім, кому небайдужі проблеми онкохворих, всім, хто зробить посильний внесок у спільну справу, спрямовану на одужання наших рідних, близьких, друзів, знайомих.


КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«ХЕРСОНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР»
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЄДРПОУ 02009896
UA073223130000026002000043288


Потрібен лінійний прискорювачНагадаємо, 20 квітня 2018 року стартував марафон збору благодійних коштів на придбання медичного лінійного прискорювача – сучасного обладнання для високотехнологічної променевої терапії онкологічних хворих. І ось – всього через 8 місяців здійснено перший етап проекту!

Щира подяка небайдужим херсонцям і організованим колективам, які перерахували у 2018 році на цільовий рахунок обласного онкологічного диспансеру 189 тис грн.

Завдячуючи Вашим особистим благодійним внескам, спільним зусиллям громади області, а також коштам з Державного бюджету України, обласного та місцевих бюджетів (районних рад та об’єднаних територіальних громад) у 2018 році закуплено перший на Півдні України медичний лінійний прискорювач вартістю 41,870 млн грн.

Херсонська область протягом останніх двох років знаходиться на 3 місці в Україні за рівнем онкологічної захворюваності. Щороку майже 4500 мешканців Херсонської області дізнаються, що хворі на рак. Кожен другий із них потребує лікування методом променевої терапії для яких вкрай необхідно сучасне радіотерапевтичне обладнання.


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК