пошук на сайті

Урядова "гаряча лінія"

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 0-800-507-309

Урядова телефонна "гаряча лінія" працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: понеділок-п'ятниця з 8 до 21 години, субота - з 8 до 19 години (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні)

Подорож до «Зелених хуторів Таврії» (14.06.2014)Напередодні Дня медичного працівника, 14 червня 2014 року, профспілковим комітетом КЗ ХООД була організована святкова подорож до унікального куточку Херсонщини «Зелені хутори Таврії».

Працівникам диспансеру, разом із членами їх сімей та діточками, випала чудова нагода поринути у світ давніх слов`ян, відвідати ремісничі хутори, ближче познайомитись з майстрами та пройти індивідуальні майстер-класи зі стародавніх ремесл. Колектив із задоволенням долучився до мистецтва малювання на воді, виготовленню глиняного посуду та його розпису, відвідали виставки народних ремесел та дитячої майстерності, музичний хутір, миловарню, кузню, майстерню бісероплітіння, валяння із вовни, та багато ін. На «Хуторі трав» всі бажаючі мали можливість насолодитися запашним трав’яним чаєм.

Море задоволення ми отримали від оглядової екскурсії на яку нас повезла «Весела піч» (спеціальний транспорт). Наш дружний та веселий колектив насолоджувався чудовою природою, озерами, ароматом свіжоскошених трав на лугах, співами пташок.

У вільний від екскурсії час, кожний з нас мав можливість відвідати не тільки майстрів за своїми інтересами, але і покупатися у озерах чи басейні, пограти в шахи, погойдатися на гойдалках, або просто відпочити на сіновалі. Велику радість нашій малечі доставило запускання повітряних зміїв та катання на катамарані. А трохи пізніше настав час великої розважальної програми - веселі змагання та дискотека. Дивовижне місце, потрясаючі враження! Цей чудовий відпочинок, який ще більше згуртував наш колектив та наші сім’ї, не залишивши байдужим нікого. Хочеться повернутися в цей неповторний куточок ще, адже ми відвідали лише невелику частину цієї казки, де ми всі разом були однією дружною, згуртованою командою, одним словом – справжнім колективом!

до медіа-архіву