"Сальса в рожевому" у ХООД

"Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжив майстер-клас з танцю сальса, що відбувся 17 жовтня 2013 року о 15:00 у приміщенні конференц-залу.

 

ХООД підтримав всеукраїнську акцію "Сальса в рожевому". На запрошення головного лікаря Ірини Володимирівни Сокур, інструктор студії соціального танцю "RSSalsa" Ірина Снігур провела майстер-клас з сальси для всіх бажаючих. У заході взяли участь більше сотні людей - пацієнтки та співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

 

Метою заходу було привернення уваги до проблеми раку молочної залози, його профілактики, ранньої діагностики та відновлення у післяопераційному періоді, бо фізичні вправи є одним з найкращих методів реабілітації хворих після мастектомії, також це спроба зняття синдрому професійного вигоряння у працівників онкодиспансеру.

 

Не дивлячись на типову осінню дощову погоду, в залі було тепло та затишно. Кожний учасник заходу одягнув Рожеву стрічку, що з 1990 року є невід'ємним символом боротьби проти раку молочної залози. Під запальні ритми латиноамериканського джазу час промайнув непомітно.

Дякуємо всім, хто був разом з нами, за почуття абсолютної єдності, за вашу увагу до проблеми, за ваші безцінні посмішки та гарний настрій!

Особливо дякуємо нашим пацієнткам за те, що відгукнулися на запрошення і були поряд, та за щире бажання бути здоровими! Разом з вами ми довели, що життя триває, і разом з вами ми будемо Надіятися, Вірити і Перемагати!


Фотозвіт

опубліковано 18 10 2013

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ЦЕНТР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК