пошук на сайті

Запис на прийом

Запис на прийом

Школа реабілітації стомованих хворихДля стомованих пацієнтів та пацієнтів, яким належить пройти операцію по виведенню стоми та їх родичів

На базі абдомінально–проктологічного відділення Херсонського обласного онкологічного диспансеру працює Школа реабілітації стомованих хворих.

Стома – це отвір у кишківнику, сформований хірургічним шляхом після видалення всього або частини кишківника, або сечового міхура, виведений на переднюю черевну стінку і призначений для відведення вмісту кишківника або сечі.

З цими хворими проводить заняття медична сестра Бондарчук Юлія Вікторівна, яка пройшла повний курс навчання по програмі «Реабілітація стомованих пацієнтів. Основні принципи використання засобів догляду за стомою» та отримала сертифікат.

Пацієнти отримують повну інформацію і проходять навчання по догляду за стомою та безкоштовно забезпечуються калоприймачами. З метою психологічної підтримки стомовані пацієнти отримують довідник «Життя зі стомою».

На теперішній час Херсонський обласний онкологічний диспансер завдяки гуманітарній допомозі забезпечений одноразовими калоприймачами різних розмірів і модифікацій у достатній кількості.

Якщо Вас цікавить будь-яка інформація або виникли запитання з даної теми, звертайтеся до Херсонського обласного онкологічного диспансеру, 5-й поверх головного корпусу, абдомінально–проктологічне відділення, кабінет №502, тел. (0552) 35 92 87.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

назад


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК