пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Торакальне відділення


телефон (0552) 35-90-01


Завідувач - Сташенко Олександр Далієвич, лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичних наук, член Асоціації торакальних хірургів України, обласний торакальний хірург

Старша медична сестра - Остістова Наталя Михайлівна


Ординатори відділення

Сірик Олександр Олександрович - лікар-хірург вищої категорії, член Асоціації торакальних хірургів України

Цапів Роман Миколайович - лікар-хірург першої категорії, член Асоціації торакальних хірургів України

Чухно Олександр Володимирович - лікар-хірург другої категорії

Карпенко Костянтин Вікторович - лікар-терапевт-кардіолог вищої категоріїФункціонує з 01 березня 2013 року. Розгорнуто на 30 ліжок.

В штаті відділення працюють висококваліфіковані спеціалісти: 5 торакальних хірургів, 1 лікар-терапевт, 8 медичних сестер, 7 молодших медичних сестер. 4 торакальних хірурга працюють у відділенні і 1 веде консультативний прийом у поліклініці. Операційна на 1 операційний зал для планових хірургічних втручань на органах грудної порожнини, проведення медіастіноскопій та відеоторакоскопій.

Торакальне відділення здійснює спеціалізовану допомогу хворим зі злоякісними та доброякісними пухлинами легень, плеври, середостіння, стравоходу, трахеї, з вадами розвитку легень, патології діафрагми, ускладнених травм грудної клітини.

Організовані чергування торакальних хірургів з метою надання ургентної допомоги торакальним хворим у відділенні, лікарнях міста та області. У відділенні виконуються різні види трансторакальних біопсій патологічних утворень легень та середостіння під контролем МСКТ.

Планова госпіталізація здійснюється торакальним хірургом консультативного прийому після повного дообстеження пацієнта. При направленні на консультацію до торакального хірурга пацієнти повинні мати рентген-знімки грудної клітини у прямій і боковій прекції (на стороні ураження), виконаних при направленні, а також рентген-архів.

Лікарі відділення надають цілодобову ургентну допомогу в ЛПЗ міста та області при травмах грудної клітини та невідкладних станах.

Пацієнти, що потребують невідкладної допомоги з приводу спонтанного пневмоторакса, направляються в торакальне відділення ХООД у робочі дні з 8:00 до 14:30. В інший час та вихідні пацієнти зі спонтанним пневмотораксом направляються у відділення невідкладної хірургії, з подальшим переведенням у торакальне відділення ХООД за згодою завідувача торакального відділення.

Співробітниками відділення надруковано 108 наукових робіт у різних виданнях України, Росії, Білорусії, Польші, Угорщині, Японії, Німеччини, Турції, Іспанії; отримано 9 патентів. Захищена 1 кандидатська дисертація та ще 1 готується до захисту. Лікарі відділення приймають активну участь у роботі науково-практичних конференцій як в Україні, так і за кордоном. Широкі зв’язки з колегами в Україні, Росії, Білорусі, Польші дозволяють підтримувати взаємозбагачуючі контакти, впроваджувати у повсякденну роботу відділення кращі сучасні методики лікування хворих.


назад