пошук на сайті

Анкета оцінки якості

анкета оцінки якості

Запис на прийом

Запис на прийом

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Гінекологічне відділення


відеовізитівка

телефон (0552) 35-74-53


Завідувач - Моргунов Олександр Олександрович, лікар-онкохірург вищої категорії

Старша медична сестра - Поленяка Валентина Миколаївна


Ординатори відділення

Нестеренко Олександр Володимирович, кандидиат медичних наук

Пуляєв Олександр Іванович, кандидат медичних наук

Салтишева Валентина МихайлівнаВідділення функціонує з 1960 року. Розгонуто на 30 ліжок.

ІЗ 1951 року на базі обласної лікарні були розгорнуті ліжка для лікування онкогінекологічних хворих, де першим лікарем гінекологом-радіологом була Зембовська Віра Кононівна. З 1960 до 1966 року завідуючою онкогінекологічним відділенням була Сметаніна Зінаїда Пилипівна.

У 1967-1980 роки онкогінекологічне відділення було розміщено на базі медсанчастини бавовняного комбінату. Лікарі-гінекологи Новікова Олександра Борисівна та Пуляєв Олександр Іванович працювали з початку створення відділення. Ними впроваджено вперше в області нові методи діагностики і лікування онкогінекологічних хворих, зокрема – лімфографія, електроексцизія шийки матки, розширені екстирпації матки по Вертгейму, усі види контактної променевої терапії тощо.

З 1966 по 2006 рік завідуючим відділенням працював Пуляєв Олександр Іванович, к.м.н., Заслужений лікар України, який на теперішній час працює лікарем-онкогінекологом. З 2006 року і по теперішній час відділення очолює лікар онкогінеколог вищої категорії Моргунов Олександр Олександрович.

Першою старшою медсестрою була Зоріна Світлана Євдокимівна. На протязі 60 років змінилось 5 старших медсестер. На теперішній час старшою медсестрою відділення працює Поленяка Валентина Миколаївна. З 60-х років до теперішнього часу працюють ветерани відділення це – медсестра Соловйова Тамара Яківна.

У відділенні працюють кандидати медичних наук Пуляєв О.І., Нестеренко О.В., лікар 1 кваліфікаційної категорії: Салтишева В.М.


назад