Відкриття ПЛР-лабораторії в Херсонському онкодиспансері

Відкриття ПЛР-лабораторії в Херсонському онкодиспансері29 квітня в Херсонському онкодиспансері урочисто відкрили ПЛР-лабораторію. Лабораторія оснащена всім необхідним обладнанням, що дозволяє виконувати ПЛР-дослідження для визначення COVID-19 протягом 4-х годин і надаватиме можливість онкологічним хворим безпечно проходити спеціалізоване лікування.

На важливості відкриття ПЛР-лабораторії зазначив голова облдержадміністрації Сергій Козир, який разом із своїм заступником Андрієм Шибаєвим та головою обласної ради Олександром Самойленком завітали до онкодиспансеру та оглянули лабораторію.

«Дуже приємно, що можливостей для тестування на Херсонщині стало більше. Адже своєчасне і якісне проведення досліджень на COVID-19 завжди в пріоритеті для облдержадміністрації. Тож, дякую всім, хто долучився до створення такого важливого для регіону лабораторного центру», - зазначив очільник Херсонщини Сергій Козир.

Директор онкодиспансеру Ірина Сокур наголосила на виключній значимості для медичного закладу відкритої ПЛР-лабораторії: «У нас в диспансері підготовлені фахівці, які відповідально та фахово можуть виконувати дані дослідження. Крім ПЛР тестів лабораторія обласного онкологічного диспансеру також може проводити дослідження і на антитіла до COVID-19, що дозволяє виявляти наявність імунітету після перенесеної коронавірусної інфекції».

В Херсонському онкодиспансері відкрита шоста ПЛР-лабораторія в Херсонській області, яка працює зі зразками на виявлення COVID-19. Обладнання для ПЛР-лабораторії в онкологічному диспансері було закуплене за кошти державного бюджету та позабюджетні кошти.

 

фотозвіт

опубліковано 29 04 2021

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК