Південний центр радіаційної терапії відзначив свій найперший день народження

1 рік ПЦРТРік тому було урочисте його відкриття, а уже Центр має певні досягнення: отримано сертифікат МАГАТЕ, що підтверджує правильну калібровку лінійного прискорювача «UNIQUE» у відношенні дози, яку отримує пацієнт;  за рік проведено 4430 сеансів високотехнологічного лікування, 221 пацієнт завершив лікування на лінійному прискорювачі; сформована та підготовлена команда фахівців різних спеціальностей.


Одночасно для одного пацієнта 11 спеціалістів забезпечують планування, топометрію та лікування на лінійному прискорювачі та апараті для внутрішньо-порожнинної гамма-терапії.  Центр працює у дві зміни з 08:00 до 20:00, де щоденно проходить лікування 55 пацієнтів з різними локалізаціями раку.  90% пацієнтів лікується за передовою методикою опромінення VMAT, що наразі доступна у світі, яка дозволяє найбільш ефективно підвести дозу опромінення до пухлини, мінімізуючи пошкодження для оточуючих здорових тканин.


В центрі проводиться підготовка інженерів-радіологів за магістерською програмою медичної фізики та вивчення анатомії; забезпечено безперервне навчання лікарів в он-лайн режимі з діагностики та променевої терапії основних локалізацій раку відповідно до міжнародних протоколів; розроблена система гарантії якості роботи рентген-діагностичного та терапевтичного обладнання.  


У 2020 році Херсонська область зайняла друге місце в Україні за високим рівнем онкологічної захворюваності, зросла кількість занедбаних випадків раку.


Для забезпечення потреб усіх пацієнтів на рак Херсонської області у високотехнологічній радіаційній терапії необхідно ще мінімум один лінійний прискорювач, і працівники Центру сподіваються його отримати у 2021 році. Збір коштів на закупівлю уже розпочато, перераховано одноденні заробітки працівників Центру.


Небайдужі люди! Долучайтеся! Онкологічні пацієнти потребують лікування!

 

1 рік ПЦРТ

опубліковано 01 03 2021

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК