Перша персональна виставка Анни Грохольської

Персональна виставка Анни ГрохольськоїНапередодні Різдва, 6 січня, у Галереї життя Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася нова виставка. Експозиція складається з 39 робіт. Авторка творів Анна Грохольська назвала виставку «Тепла зима». 

 

«У виставці «Тепла зима» зібрана більшість моїх живописних робіт різних років. Основна частина - це олійний живопис, але є декілька картин, що написані акрилом. Зазвичай для своїх робіт використовую природні форми, але люблю змінювати їх кольорову гаму - робити більш яскравими, контрастними. Або й зовсім ввести якийсть нетиповий для цієї форми колір» - зазначила майстриня.

 

На першу персональну виставку Анни завітали її друзі та колеги.


Олександр Танасюк, автор попередньої виставки в Галереї життя, передав естафету, наголосивши: «Кажуть, роботи як дитячі! Це правда! Бо тільки майстриня з дитячою душею, з її чистотою та безпосередністю може так яскраво передати настрій на полотні!».


«Загалом для нашого творчого майданчику це вже 36 виставка, і ми радіємо з того, що такі неймовірно яскраві роботи талановитої херсонської майстрині прикрашатимуть наш заклад у святкові дні!» - підкреслила директорка Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Нагадаємо, арт-майданчик «Галерея життя» створений у Херсонському обласному онкологічному диспансері за особистої ініціативи Ірини Сокур у лютому 2016 року. Мета мистецького проекту триєдина: створення арт-середи, що сприятиме покращенню емоційного стану пацієнтів та зможе надихнути їх на боротьбу із важкою хворобою, профілактика синдрому професійного вигоряння у медичних працівників та знайомство із талановитими та самобутніми митцями Херсонщини. В рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері постійно проходять виставки живопису, фоторобіт, скульптури, інсталяції, акустичні концерти, лекції та майстер-класи. «Галерея життя» є некомерційним проектом та надає виставкові площі безкоштовно.

 

Фотозвіт

опубліковано 08 01 2021

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК