З Днем Народження, ОНКОДИСПАНСЕР!

2 грудня 202002 грудня виповнилося 73 роки від дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. За свою історію заклад демонструє невпинний рух до удосконалення: відкриття нових відділень і лабораторій, оснащення сучасним медичним обладнанням, впровадження новітніх технологій діагностики і лікування.


У 2020 році на базі закладу розпочав працювати Південний центр радіаційної терапії, в якому онкологічні хворі отримують сучасну променеву терапію на лінійному прискорювачі; створено відділення малоінвазивної та ендоскопічної хірургії, реорганізована централізована цитологічна лабораторія.


В онкодиспансері працює 5 Заслужених працівників охорони здоров’я, 7 кандидатів медичних наук, понад 70 відсотків працівників  – спеціалісти вищої та першої кваліфікаційної категорії.


Про позитивну атмосферу у колективі свідчить те, що 8 сімейних пар та четверо близьких родичів працюють у закладі. У 2020 році у працівників народилося 9 малят (7 дівчаток та 2 хлопчика).


Постійно відбувається зміна поколінь працівників, на сьогоднішній день працює 105 працівників молодше 34-х років та 10- старше 71 року, в тому числі цьогорічний 85-літній ювіляр – кандидат медичних наук Заслужений лікар України Олександр Пуляєв.


У 2020 році влилися в колектив ще 6 молодих спеціалістів, які отримали від керівництва пам’ятні сувеніри і настанову на подальшу плідну роботу.


Бажаємо Херсонському обласному онкологічному диспансеру процвітання, працівникам – міцного здоров’я, а пацієнтам – швидкого одужання!

 

2 грудня 2020

опубліковано 03 12 2020

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК