Персональна виставка Олександра Танасюка

Відкриття першої персональної виставки Олександра Танасюка20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози, в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття персональної виставки Олександра Танасюка. Експозиція складається із більше ніж 30 робіт у техніці олійного живопису, створених за останні три роки.

 

«Сьогодні ми відкриваємо 34 виставку в стінах нашого арт-простору, в «Галереї життя». Особливо приємно відзначити, що для пана Олександра це перша персональна виставка. Тож маємо честь познайомити відвідувачів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру з талановитою людиною і з прекрасними роботами» - зазначила директорка Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

Олександр Михайлович – знаний у Херсоні художник-живописець, психолог, гештальт-терапевт, член Української спілки психотерапевтів. Життя присвячує мистецтву та мистецький освіті. З 2001 року – постійний учасник різноманітних Всеукраїнських виставок. На цьогорічному фестивалі сучасного мистецтва «Гоголь-Фест», що проходив в Херсоні, був одним із авторів інсталяції «Сни Гекати».

На персональній виставці в «Галерея життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру представлені пейзажі Хенсонщини, Миколаївщини та Карпат, різноманітні натюрморти та портрети. «Дуже люблю пейзажі, для мене це справжній відпочинок на природі. Не рибалка, не фотографування, а саме олійні фарби та простір» - зізнався Олександр Танасюк. Особливу увагу відвідувачів виставки привернув портрет колоритної бабусі, виявилося, що це портрет рідної бабусі автора.

Експозиція відкрита до відвідування протягом місяця. Із урахуванням епідеміологічної ситуації, будь ласка, візьміть із собою маску. Чекаємо на Вас у «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру.


Фотозвіт

опубліковано 20 10 2020

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК