Рожевий жовтень в Україні: приєднуйтесь до благодійного онлайн марафону

Благодійний онклайн марафонРожевий жовтень в Україні: пропонуємо Вам приєднатися до благодійного онлайн марафону "ЧАС НА СЕБЕ", що відбудеться 15 жовтня з 18:00 до 21:00. Мета цього марафону — розповісти про проблему раку грудей, зібрати кошти на мамограф, допомогти жінкам подолати страхи і звернути увагу на себе. Рак молочної залози — одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у жінок в усьому світі.

Сьогодні в Україні ця хвороба посідає перше місце в структурі онкозахворювань та смертності від раку у жінок, тим не менш 38% українок ніколи в житті не були на прийомі у мамолога. Щодня 41 жінка дізнається про те, що хвора на рак молочної залози, і щодня 16 жінок помирає, кожні 35 хвилин діагностується новий випадок раку грудей.

Рівень захворюваності на рак молочної залози має тенденцію до постійного зростання у всіх країнах-членах Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, включаючи Україну. Кількість хворих  цією хворобою постійно збільшується. Одна з основних причин такої ситуації полягає в необізнаності громадян про це захворювання, про можливості зниження ризиків його виникнення та відсутність доступу до  якісної ранньої діагностики, які є запорукою збереження здоров’я. «Безумовно, нам було відомо, що українки пізно звертаються до лікарів, але ми не знали, що існує великий відсоток жінок, який до лікарів не звертається взагалі. Половина дівчат 18-25 років ніколи не відвідувала мамолога! Ситуація не сильно змінюється і в більш дорослому віці: 38% українок 25-45 років сказали, що ніколи не обстежувалися у мамолога. Тільки кожна четверта українка робить це щороку. А відвідувати потрібно - кожен рік», - додає сумної статистики Єлизавета Коробченко, генеральний менеджер компанії Avon в Україні та Грузії

На жаль, в Україні немає діючих програм організованого мамографічного скринінгу. Не вистачає якісних сучасних мамографів, підготовлених фахівців променевої діагностики та менеджерів з організації скринінгових програм. Рання діагностика й увага до власного здоров’я є ключовими елементами профілактики РМЗ. «Питання ранньої діагностики раку молочної залози привертає все більше уваги з боку професіоналів та громадськості. Досвід багатьох країн Європейського Союзу свідчить, що рання діагностика дозволяє знизити смертність жінок від раку молочної залози до 30%», – зазначає Галина Майструк, Голова правління Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї».

15 жовтня відбудеться розмова на проблемну тему, про яку воліють не говорити або говорити пошепки. В прямому етері провідні експерти: мамологи, психологи, дієтологи, стилісти, косметологи, зірки телебачення, спорту та шоу-бізнесу. Серед гостей та спікерів: співачка Злата Огнєвіч, композитор Євген Хмара, популярна телеведуча Надія Матвєєва, призер Олімпійських ігор Анна Різатдінова - їх об'єднує небайдужість і бажання підтримати і поділитися надією. Ведуча в студії - Тетяна Гончарова.              

Глядачів марафону також чекають сюрпризи від гостей: видатна спортсменка Ганна Різатдінова продемонструє майстер-клас з гімнастики, Злата Огнєвіч заспіває в прямому ефірі, своїми новими творами здивує композитор та піаніст-віртуоз Євген Хмара.

 

Благодійний онлайн марафон

Важливі теми і питання щодо проблеми піднімуть:

-  Єлизавета Коробченко - генеральний директор компанії Avon в Україні та Грузії

- Галина Майструк - Голова правління Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї», національний представник Європейської коаліції проти раку Europa Donna, міжнародний експерт, лікар онколог.

- Оксана Шуліга-Недайхлєбова - кандидат медичних наук, онкохірург-мамолог, стаж 20 років

- Леся Ковальчук - психолог, засновниця центру Genius People, автор і ведуча семінарів і тренінгів, стаж 20 років.

- Олександра Кириленко - лікар-дієтолог, кандидат медичних наук, голова наглядової ради Асоціації дієтологів України, автор численних статей зі здорового харчування

- Ліна Христофорова – фешн-стиліст, в минулому фешн-редактор L’Officiel.

- Олег Шуляк – засновник бренду жіночої білизни Bra Bra Bra.

- Катерина Николенко – журналіст, севайвер, жінка, яка перемогла рак грудей та заснувала Фонд ранньої діагностики рака молочної залози.

- Тетяна Чернишова – кандидат медичних наук, доцент, лікар-дерматолог-косметолог, стаж 18 років. Член міжнародної асоціації antiage-медицини.

Благодійний онлайн-марафон Avon Pink Hour - це три години унікального контенту від провідних експертів, корисна практична інформація, історії тих, хто переміг і може дати пораду, а головне – ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВРЯТУВАТИ СВОЄ АБО ЧУЖЕ ЖИТТЯ, АДЖЕ ВСІ КОШТИ, ЗІБРАНІ ВІД ПРОДАЖУ КВИТКІВ, ПЕРЕРАХОВУЮТЬСЯ НА ПРИДБАННЯ МАМОГРАФУ.

Благодійний квиток вартістю 100 грн відкриває доступ до онлайн-марафону

Благодійний квиток вартістю 300 грн відкриває доступ до онлайн-марафону та участі в розіграші призів.

Придбання квитків на онлайн-марафон:

https://kontramarka.ua/uk/blagodijnij-onlajnmarafon-avon-pink-hour-cas-na-sebe-64844.html                                

Сторінка онлайн-марафону на FB: https://www.facebook.com/events/3671011872932650?active_tab=about

За додатковою інформацією та з питань запрошення у прямі ефіри Галини Майструк, керівника Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї» та ін. спікерів звертайтеся до: Юрія Гулевича: тел.: +38067 448 05 35, ygulevich@gmail.com та Ольги Стельмашевської тел.: +38067 238 81 85, ostelm7@gmail.com

 


 

Про соціальну благодійну програму AVON «Разом проти раку грудей»

Благодійна програма AVON «Разом проти раку грудей» діє в Україні з 2001 року. Протягом 20 років існування програми основною метою є сприяння обізнаності жінок про важливість регулярних оглядів молочної залози, а також підтримання розвитку системи якісного медичного обстеження. Збір благодійних коштів відбувається протягом року за рахунок продажу продукції «Рожева стрічка» в каталогах Avon та під час благодійних акцій. Ми прагнемо подолати мовчання та страх навколо раку молочної залози, зробити раннє обстеження доступним для українських жінок, усвідомлюючи, що це призведе до зниження смертності від цієї хвороби.

З 2001 року у рамках програми зібрано більше 19 млн грн, на які було придбане та безоплатно передане сучасне мамографічне обладнання та мобільні комплекси (19 одиниць) одинадцяти державним онкологічним диспансером (Черкаському, Запорізькому, Миколаївському, Вінницькому, Одеському, Закарпатському, Дніпропетровському, Полтавському, Сумському, Кримському республіканському онкологічному диспансеру та Київському міському клінічному онкологічному центру).

Інформаційна безкоштовна Гаряча лінія «Разом проти раку грудей», працююча за номером 0-800-50-50-90, була створена в жовтні 2004 року для консультування з медичних проблем і аспектів психо-соціальної підтримки та реабілітації. За весь час роботи інформаційної Гарячої лінії надійшло понад 123 000 дзвінків. Загальний тираж розповсюджених друкованих інформаційних матеріалів – листівок, брошур, буклетів, перевищує 2 000 000 екземплярів.

опубліковано 04 10 2020

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК