Таврійська онкологічна школа 2020

Таврійська онкологічна школа 202027 серпня 2020 року відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю ТАВРІЙСЬКОЇ ОНКОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ на тему: «ОНКОЛОГІЯ: НОВІ ОБМЕЖЕННЯ ЧИ НОВІ МОЖЛИВОСТІ», цього року вперше ОНЛАЙН.

 

Науковими організаторами конференції виступили: Херсонський обласний онкологічний диспансер, Національний інститут раку, Інститут медичної радіології та онкології ім.С.П.Григор'єва НАМН України.

 

Під час конференції пройшло три прямих трансляції із трьох секцій, присвячених питанням сучасного медикаментозного лікування раку молочної залози та раку легень, сучасним підходам до діагностики та лікування раку різних локалізацій, сучасним аспектам радіаційної онкології. В рамках секції з радіаційної онкології відбулися майстер-класи для радіаційних онкологів та медичних фізиків.

 

Предреєстрацію на конференцію пройшли більше 550 учасників, а вже під час онлайн трансляції з нами було більше 1200 фахівців. Команда "Таврійської онкологічної школи" дякує всім за участь та чекає кожного на Десятій ювілейній конференції у серпні 2021 року!


ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ


Онлайн трансляція I-ІІ секції - Рак молочної залози, Рак легень
Онлайн трансляція III секції - Сучасні підходи до діагностики та лікування раку різних локалізацій
Онлайн трансляція IV секції - Радіаційна онкологія

 

 

ВІДПОВІСТИ НА ЗАПИТАННЯ та ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ

 

опубліковано 28 08 2020

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК