Надзвичайна кредитна програма для відновлення України

Надзвичайна кредитна програма30 січня головний лікар Херсонського онкодиспансеру Ірина Сокур та представниця депутатського корпусу Херсонської обласної ради Тетяна Гасаненко прийняли участь у конференції «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» у м.Київ.

 

Пряма мова зі сторінки пані Тетяни Гасаненко у соціальній мережі:
 

«Приймаю участь у щорічній конференції Надзвичайна кредитна програма для відновлення України разом з директором КНП "Херсонський обласний онкологічний диспансер" Херсонської обласної ради #ІринаСокур. Європейський інвестиційний банк за останні три роки інвестував в розвиток України 3 млрд гривень. Для прикладу наші сусіди, Запорізька область за 4 етапи реалізації проекту завершать 31(!) проект, з них 15 - у м.Мелітополь. Презентують вже завершені проекти ОДА та міські голови.

Херсонська область у 2020 має можливість реалізувати один (!) проект на технічне переоснащення радіологічного відділення онкодиспансеру на суму близько 30 млн грн. Впевнена, що небайдужість пані #ІринаСокур, керівництва та депутатського корпусу #Херсонськаобласнарада до проблеми онкозахворювань мешканців нашої області та пошук нових можливостей щодо якісного діагностування та лікування раку, забезпечить релізацію цього проекту.

PS. Але не можу зрозуміти, чому за три роки 1 проект? Нам не треба? Чи щоденні папірці відволікають увагу від найважливішого? На одному з фото -кількість проектів в розрізі областей».

 

Надзвичана кредитна програма

 

опубліковано 31 01 2020

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК