Херсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями

СубвенціяХерсонщині виділили гроші для боротьби з онкологічними захворюваннями - цю приємну новину повідомив на своїй сторінці у Facebook Народний депутат Олександр Співаковський:

 

"Всіх вітаю з приємною новиною! Рішенням Уряду додатково розподілено 5,8 млн.грн. у межах субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для придбання високовартісного медичного обладнання для діагностики та лікування онкологічних хворих в Херсонській області.


Запит про виділення цих коштів було подано мною на початку грудня, і я щиро вдячний Прем’єр–міністру України Володимиру Борисовичу Гройсману та народним депутатам України – членам Комітету Верховної Ради України з питань бюджету за розуміння і підтримку цієї вразливої категорії населення.


Я переконаний, що Уряд і надалі продовжуватиме допомагати прикордонній області яка має, нажаль, один з найбільших рівнів онкологічного захворювання (близько 420-450 пацієнтів на 100 тис. населення)".

 

Ірина Сокур та Олександр Співаковський

 

Facebook Олександра Співаковського

Херсонці

опубліковано 08 02 2019

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК