Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка

Персональна фотовиставка Віктора Гавриленка4 січня у "Галереї життя" Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбулося відкриття персональної фотовиставки директора Біосферного заповідника "Асканія-Нова" Віктора Гавриленка. Виставка має назву "Заповідна природа Таврійського краю" та складається із 40 фоторобіт, на яких зображені краєвиди і мешканці справжньої Перлини Херсонщини.

 

Віктор Гавриленко - заслужений природоохоронець України, член Національної спілки фотохудожників України, майже 30 років завідує Біосферним заповідником "Асканія-Нова" імені Ф.Е.Фальц-Фейна. "Фотографією я захопився багато років тому, коли заліз на дерево, висотою 25 метрів, щоб сфотографувати гніздо сірої чаплі. З того часу зроблені тисячі знімків. Ті, що представлені тут, у Галереї, це фрагменти мого повсякденного життя, тому що вивчати природу і не відображати її на фото було би невдячно по відношенню до неї" - зауважив Віктор Семенович.


З величезною любов'ю розповів автор про кожну світлину, представлену на виставці, про мешканців та природу "Асканії-Нова". Відвідувачі підкреслили, що це була наче екскурсія по заповідних куточках Херсонщини.


"Ми дуже радіємо співпраці із Віктором Семеновичем, та щиро дякуємо колективу заповіднику "Асканія-Нова", який виділив 60  саджанців екзотичних та рідкісних дерев та кущів із розпліднику у дендропарку, і вже у лютневі вікна ми зможемо висадити ці чудові рослини на нашій території" - підкреслила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.
 

Фото

 

Херсон online

Суспільне Херсон

Херсонці

Гривна

Херсонщина за день

Вгору

Департамент охорони здоров'я

опубліковано 06 01 2019

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК