Херсонщина обирає здоров'я

Херсонщина обирає здоров'я6 листопада у конференц-залі "Конгрес" відбулася презентація соціальної медичної програми "Херсонщина обирає здоров'я". Херсонський обласний онкологічний диспансер є партнером та безпосереднім учасником програми. Здійснення проекту стало можливим завдяки співпраці Спілки жінок Херсонщини, Медичного центру "Taurt Medical", Херсонського обласного благодійного фонду Євгена Рищука та Тойота Центр Херсон "Авто-Плаза". Програма "Херсонщина обирає здоров'я" розпочала свою роботу в регіоні 27 жовтня та діятиме протягом 10 місяців.

 

"Враховуючи великий позитивний досвід виїзної роботи фахівців нашого закладу та впровадження у травні 2017 року програми Херсонської обласної ради "Якісна діагностика вдома", ми віримо в успіх проекту. За перший рік великої системної роботи програми "Якісна діагностика вдома" ми обстежили більше 12 тисяч осіб та виявили більше 500 випадків онкологічних захворювань. Більшість із виявлених пацієнтів вже отримають лікування. За останні роки Херсонщина вийшла в лідери по Україні за статистикою захворювання на рак. Це ще раз підтверждує необхідність термінових активних дій щодо ранньої діагностики онкологічних захворювань. На жаль, силами лише медичних працівників це неможливо. Найкращим шляхом є співпраця регіональної влади, бізнесу, громадських та благодійних організацій, державних та приватних медичних установ. Виключною залишається роль засобів масової інформації, як головної рушійної сили у приверненні уваги населення до проблем здоров'я" - підкреслила головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

 

Суть програми "Херсонщина обирає здоров'я" полягає в організації безоплатного первісного медичного обстеження та профілактики онкологічних захворювань серед жіночого та дитячого населення Херсонської області. Склад мобільної бригади для виїзду у райони формуватиметься в залежності від запитів та потреб населення відповідного села. Кожного разу на обстеження обов'язково виїжджає педіатр та гінеколог, за потреби - терапевт, отоларинголог, тощо. Метою програми є підвищення ефективності та удосконалення заходів з профілактики онкологічних захворювань, підвищення ефективності раннього виявлення онкопатологій серед жінок Херсонщини, формування у херсонок відповідального ставлення до свого життя та здоров'я.


 

 

Гривна

Херсонщина за день

Херсонці

Набережна

опубліковано 08 11 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК