Рожевий жовтень: Виставка робіт та майстер-клас зразкової художньої студії Палітра у Галереї життя

Виставка робіт зазкової художньої студії Палітра10 жовтня в Хесонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт учнів зразкової художньої студії «Палітра» з міста Скадовськ. Експозиція має назву «Творче диво – руками дітей». 40 картин, створених в техніках графіки, акварелі, гуаші, пастелі, прикрасили стіни Галереї життя Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

 

«Понад 3 роки назад ми розпочали проект арт-терапії з метою покращення емоційного стану пацієнтів і профілактики професійного вигорання медичних працівників. Цю виставку ми відкриваємо сьогодні, бо жовтень – місяць боротьби проти раку молочної залози. Виставка саме дитячих малюнків, бо діти, вкладаючи душу в свої роботи, хочуть допомогти своїм мамам, бабусям бути здоровими, щасливими, і показують, яке прекрасне життя навколо. Ці дитячі малюнки допоможуть бути здоровими і надихатимуть на боротьбу з хворобою», - розповіла головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур.


Для організації виставок онкодиспансер тісно співпрацює з обласним центром народної творчості. Методист центру Наталя Вигоднер знаходить художників, фотографів, майстрів народного мистецтва, які з радістю виставляють свої роботи в онкодиспансері. На відкритті вона представила керівника художньої студії «Палітра» Миколу Бута з двома юними ученицями: «Микола Степанович – художник і за покликанням, і за своїм фахом. Він зібрав навколо себе велику когорту своїх учнів, адже художня студія працює вже 27 років і має почесне звання «зразкова».


За словами художника, він створив студію сам, збираючи талановитих дітей по дитячим садкам і школам. Відтоді більше 600 дітей опанували майстерність малювання під керівництвом Миколи Бута. Багато його учнів закінчили вищі навчальні заклади і працюють художниками, декораторами, архітекторами в Україні і за її межами.

 

Фотозвіт


За традицією, яка склалася в онкодиспансері, після відкриття виставки Микола Бут із юною художницею Яною Рященко провели майстер-клас із малювання олівцем та аквареллю для медичних працівників і пацієнтів закладу.
 

Фотозвіт

 

 

сайт м.Скадовськ

опубліковано 13 10 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК