Таврійська онкологічна школа 2018

Таврійська онкологічна школа 201822-23 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках Таврійської онкологічної школи, пройшла щорічна науково-практична конференція із міжнародною участю «Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги». Конференція зібрала більше 180 лікарів із 11 міст України, серед спікерів цьогоріч також лікарі із Ізраїлю, Португалії та Туреччини.


Наукова частина конференції складалася із чотирьох пленарних засідань, двох профільних секцій та сателітного симпозіуму, на яких пролунало 55 доповідей. Серед спікерів - 13 докторів та 11 кандидатів медичних наук. В рамках практичної частини проведено 8 майстер-класів із оперативної техніки.


Всі учасники одноголосно відзначили високий академічний рівень конференції. Також особливістю конференцій Таврійської онкологічної школи є зустріч та спілкування лікарів різних спеціальностей, різного віку і досвіду. Так, цього року серед учасників конференції були Президенти чотирьох фахових Всеукраїнських ассоціацій, члени правління Національної спілки онкологів України, професори та доценти із провідних наукових установ України, практикуючі лікарі та лікарі-інтерни. Таврійська онкологічна школа є місцем практичного навчання та передачі досвіду: лікарі, що стажуються за кордоном, разом із лікарями Херсонського обласного онкологічного диспансеру проводили складні операції та допомагали одужувати пацієнтам Херсонщини. Традиційною для Таврійської онкологічної школи стали майстер-класи для інженерів-радіологів, які є головною рушійною силою при роботі на високотехнологічному обладнанні для променевої терапії, що так необхідно Херсонському обласному онкологічному диспансеру.

 

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ


Науково-практична конференція  із міжнародною участю «Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги» завершилася, але робота Таврійської онкологічної школи триває. Вже за два тижні, 7 вересня, на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбудеться Тренінг для молодих рентгенологів, запрошені спікери - лікарі із Університету Анкари (Туреччина).

 

Фотозвіт

опубліковано 25 08 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК