Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету13 липня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося засідання виїзної наради Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Присутні серед інших нагальних питань обговорили і стан матеріально-технічної бази закладу. Перед початком заходу головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур продемонструвала парламентарям кабінети рентгентерапії та бункери, в якому планують встановити лінійний прискорювач - надсучасне обладнання, яке вкрай необхідне для боротьби проти раку.  

 

Оснащення онкоцентру високотехнологічним обладнанням дозволить створити на його базі «Південний Центр променевої терапії» і забезпечить надання спеціалізованої онкологічної допомоги (променевої терапії та променевої й радіонуклідної діагностики) населенню Херсонської, Миколаївської та Одеської областей за міжнародними стандартами.

 

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв зауважив: «Онкозахворювання – недуг, який, на жаль, має високі показники на Херсонщині. Сьогодні ви побачили вже готові приміщення, які потребують лише оснащення новітньою технікою. Вона дозволить рятувати життя, адже рак лікується. Впевнений, що ми зможемо зібратися, зробити бюджет участі в розвитку нашого онкодиспансеру і вже за рік лікувати не лише жителів Херсонщини, а й всіх українців».

 

Протягом останніх двох років Херсонська область за рівнем онкологічної захворюваності займає третє місце в Україні.  Майже 3,0% населення регіону знаходиться на обліку з діагнозом рак. Щороку близько 4500 жителям області встановлюється онкологічний діагноз, кожний другий з яких потребує проведення променевої терапії.

 

На необхідності оновлення матеріально-технічної бази акцентував увагу і директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктор Короленко: «Рак - це не вирок! З лінійним прискорювачем ми зможемо приймати 600 пацієнтів на день. Подібний апарат є лише у клінічній лікарні «Феофанія». На обладнання потрібно 314 млн, але з дохідною частиною обласного бюджету у 52 млн грн, це непосильна сума. Нам важлива підтримка зі сторони Комітету Верховної Ради України з питань бюджету».

 

Голова Комітету Андрій Павелко наприкінці зазначив: «Хотів би подякувати Андрію Гордєєву за втілення амбітних проектів, які реалізуються на Херсонщині. Сьогодні ми перейдемо до вирішення проблем онкодиспансеру. Хочу зазначити, що Комітет з питань бюджету буде підтримувати дане питання».

 

 

Комітет з питань бюджету

Херсонська обласна державна адміністрація

Новости Херсонщины

Південна інформаційна компанія

The World News

Таврія News

Марус News

Херсонщина за день

Новини рідного краю

oboz.ks.ua

0552.ua

Нова Каховка

опубліковано 14 07 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК