Міжнародний день дитячої книги

Міжнародний день дитячої книги2 квітня, у Міжнародний день дитячої книги,  в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур передала до Дитячої обласної клінічної лікарні подарунок - підбірку книжок сучасних  шведських письменників, які пишуть для дітей та підлітків. Книжки, в рамках офіційного візиту на Херсонщину, привіз Пан Мартін Хаґстрьом, Надзвичайний і Повноважний Посол королівства Швеція в Україні.

 

Одним з найвідоміших шведських дитячих письменників сьогодення є Ульф Старк. Його стиль особливий – він не боїться говорити про серйозні «недитячі» теми - про батька, який десь на війні («Маленька книжка про любов») чи про новознайденого дідуся, який невдовзі помре, щасливий, що у нього з’явився новий онук («Чи вмієш ти свистати, Юганно?»). Його книжки чудово читати вголос через легкість його оповіді, музичність мови і простоту синтаксису.

 

Ще одна шведська письменниця та ілюстраторка Анна Хьоглунд, що пише для підлітків. Її книги доволі відверто торкаються теми статевого дозрівання. Сама авторка говорить, що коли писала книгу «Бути мною», мала на меті зробити таку книжку, якої потребувала сама, коли їй було тринадцять. На українську мову перекладені її книжки «Бути мною» та «Про це говорять лише з кроликами».


Міжнародний день дитячої книги

Embassy of Sweden in Kyiv

опубліковано 03 04 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК