Якісна діагностика вдома: Гола Пристань

Гола ПристаньУ 2018 році фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру продовжили програму обласної ради «Якісна діагностика вдома», в рамках якої проводяться виїзди у райони області лікарів-онкологів. Спеціалісти проводять консультативні огляди населення, в першу чергу віддалених сіл, та визначення онкомаркерів для діагностики деяких локалізацій злоякісних пухлин. Метою даної роботи є привернення уваги населення до власного здоров’я, підвищення доступності медичної допомоги та виявлення онкологічних захворювань, доброякісних пухлин і передпухлинних станів на ранніх стадіях, що дасть змогу провести ефективне радикальне лікування.


Протягом тижня з 12.03.2018 по 16.03.2018 у Голопристанському районі працювала бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Консультативний прийом проводився у м.Гола Пристань, с.Бехтери та с.Гладківка.

 

Було проконсультовано 712 мешканців району. Виявлено 1 випадок онкогінекологічного захворювання, 2 випадки раку молочної залози, 4 випадки раку шкіри, по 1 випадку раку нирки і раку яєчка.

 

Виконано 172 дослідження на простат-специфічний антиген у чоловіків старше 40 років, і у 20 з них - виявлена підозра на рак простати; 245 жінкам проведено дослідження онкомаркеру Са-125, з них - у 4-х виявлена підозра на рак яєчників.     Проведено майже 400 цитологічних досліджень, виявлено 122 випадки запальних захворювань та 1 випадок раку шийки матки; дослідження калу на приховану кров виконано 48 пацієнтам, патології не виявлено.

 

Гола Пристань

Херсонська обласна рада

Херсон online

Любимый Херсон

опубліковано 19 03 2018

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК