Таврійська онкологічна школа - 2017

Таврійська онкологічна школа21-22 вересня Херсон вшосте приймав гостей та учасників Таврійської онкологічної школи. У роботі щорічної науково-практичної конференції прийняли участь 160 фахівців із 15 областей України. 2017 року Таврійська онкологічна школа відбулася за міжнародною участю - чотири майстер-класи з хірургічної техніки та цикл лекцій провів професор Франциско Мартінс, завідувач урологічним відділом Університетської клініки Лісабона (Португалія). Серед доповідачів 11 кандидатів та 9 докторів медичних наук, практикуючі лікарі з провідних медичних установ України.

 

Тема науково-практичної конференції Таврійської онкологічної школи 2017 року «Онкологічна допомога: можливості і переваги мультидисциплінарного підходу». Конференція тривала два дні та складалася з чотирьох пленарних засідань, присвячених актуальним проблемам сучасної онкології. В рамках конференції також відбулася низка заходів, а саме: науково-практичний симпозіум «Актуальні питання патології органів малого тазу» під егідою Всеукраїнської асоціації пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна, вебінар - трансляція науково-практичної конференції «Сучасні теоретичні і практичні аспекти радіології» (до 90-річчя кафедри променевої діагностики ХМАПО) та майстер-класи для інженерів-радіологів.

Робота науково-практичної конференції розпочалася з привітання заступника директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Ліни Бондаревої. Перше пленарне засідання відкрила доповідь головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Сокур. «Започаткувавши ще у 2012 році Таврійську онкологічну школу, основною нашою метою було об’єднання лікарів-онкологів різних спеціальностей. Онкохірурги і хіміотерапевти, радіологи і лікарі-діагности при спілкуванні в одній команді, в одному конференц-залі мають можливість поділитися своїм досвідом, своїми напрацюваннями, новими методами діагностики і лікування і визначитися із перспективами сумісної роботи» - зазначила Ірина Володимирівна.


У різноманітних за тематикою доповідях науково-практичної конференції, від досягнень сучасної онкології, до світових стандартів та практичних аспектів онкологічної допомоги в Україні, неодноразово підкреслювася важливість зустрічей мультидисциплінарного формату.

 

Фотозвіт

 

МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

1 день. Трансляція Vista mediclub

2 день. Трансляція Vista mediclub

Вебінар. Трансляція Vista mediclub

 

Херсонська обласна державна адміністрація

Департамент охорони здоров'я

Херсон online

Український центр томотерапії

газета "Вгору"

Херсонська обласна наукова медична бібліотека

опубліковано 25 09 2017

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК