Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик

Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик15 травня стартувала програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Верхньорогачицької Центральної районної лікарні, проводили огляд та консультації населення. Програма виїзної онкологічної допомоги, крім оглядів фахівців, включає швидкі та надійні онкотести та  розрахована на виявлення 12 видів раку.


За перший тиждень роботи бригада онкологів у складі хірурга-мамолога, онкогінеколога та онкоуролога оглянула та проконсультувала 1175 пацієнтів, у тому числі 145 у селі Ушкалка, в амбулаторіі сімейної медицини. Більше 860 жителів району здали кров на онкомаркери, взято 299 аналізів калу на приховану кров,  347 жінкам виконано цитологічні мазки.

При первинному огляді виявлено: 1 випадок меланоми шкіри голови,  1 випадок продовження захворювання раку молочної залози. Виявлені хворі з підозрою на злоякісні новоутворення: на рак молочної залози - 2, рак гортані - 2, рак шлунку - 1, рак язика - 1, рак шийки матки - 3, рак тіла матки - 1, рак простати - 17 - всі вони потребують поглибленого обстеження в умовах Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Також за результатами огляду фахівців виявлено 26 пацієнтів, що мають доброякісні утворення (20 із утвореннями м'яких тканин та 6 із утвореннями молочної залози) та 200 жінок з запальними захворюваннями. Виконано 3 діатермовисічення пухлин шкіри.

Виїзду фахівців онкодиспансеру до району передувала велика підготовча робота колективу медичних працівників району: проанкетовано більше 4700 осіб, відібрані для огляду 1300 осіб з груп ризику.

Дякуємо жителям Верхньорогачицького району за небайдужість до свого здоров'я, а головам районної і сільських рад та медичним працівникам району за турботу про земляків. Тільки об'єднавши зусилля ми зможемо подолати хворобу!

 

 

Херсонська обласна державна адміністрація

Верхньорогачицька районна влада

Херсонщина за день

Херсонщина за день

Херсон online

Херсонці

Херсон online

Херсон online

Херсон online

Херсон net.ua

0552.ua

Гривна

Херсон Daily

ПІК

опубліковано 22 05 2017

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК