Робочий візит голови обласної ради Владислава Мангера

Робочий візит голови обласної радиСумну статистику онкологічних захворювань на Херсонщині 7 квітня, озвучили медики. Сталося це протягом робочого виїзду до комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер» голови облради Владислава Мангера і заступника голови ХОР Віталія Булюка.

 

За даними співробітників закладу, більше 28 тисяч хворих наразі вже стоять на обліку. З них – 4500 лише жінки із раком молочної залози. І рівень захворюваності тільки зростає: щорічно медики фіксують понад 4000 випадків злоякісних новоутворень, в тому числі до 450 нових хворих на рак молочної залози.

 

«Відсоток дуже великий – 2,6% від усього населення області. Ми готові допомагати, але, на жаль, не всі звертаються до нас вчасно», – розповідає головний лікар медзакладу Ірина Сокур.

 

Щодня лікарі онкологічного диспансеру надають допомогу сотням пацієнтів. Головлікар провела Владислава Мангера та Віталія Булюка кабінетами та показала, якого рівня їм вдалося дійти.

 

«Є чим пишатися: завдяки допомозі Херсонської обласної ради, депутатам, що підтримують, наш заклад – один з найкращих в Україні. Щиро сподіваємося, що обласна рада і надалі буде нашим вірним соратником у справі лікування та профілактики онкозахворювань. Ми будемо просити вас допомогти придбати додаткове сучасного обладнання, якого дуже не вистачає», – сказала Ірина Володимирівна.

 

Владислав Мангер високо оцінив стан закладу і запевнив: «Ми обов’язково на всіх рівнях піднімемо питання придбання необхідної апаратури для центру. Статистика, яку ви озвучили – жахлива, і всі ми знаємо: хворобу легше попередити, ніж лікувати. Впевнений, дещо ми зможемо придбати вже найближчим часом силами обласного бюджету».

 

 

Херсонська обласна рада

Херсон online

Gazet@.ks

Херсонці

Вгору

опубліковано 08 04 2017

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК