Чарівні кольори весни у "Галереї життя"

4 квітня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася виставка «Весни чарівні кольори». Авторками виставки стали представниці Херсонщини - художниця з Каланчака Інна Красновська та майстрині із с.Велетенське Білозерського району - Тетяна Зарічна та її мати Антоніна Кригіна. Весняна експозиція у "Галереї життя" складається із 36 вишитих хрестиком картин та 10 робіт, створених за унікальним авторським напрямом Інни Красновської "Цвітиці" (пластиліновий живопис, олійний та акриловий живопис).


Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, відкриваючи виставку, зазначила: "Дарувати людям радість - це особливе вміння. У "Галереї життя" ми намагаємося додати радості, спокою та рівноваги нашим пацієнтам та співробітникам. Ми відчуваємо та бачимо, що це потрібно і будемо продовжувати. Щиро дякуємо нашим художницям за роботи, що несуть світло в душі наших пацієнтів і наших співробітників".

Тетяна Зарічна розповіла про початок свого творчого шляху: "У дитячому віці відвідала Ермітаж, де побачила великі та неймовірно красиві картини, це було дуже сильне враження, і мені захотілося спробувати. Малювати не вийшло, а з вишивкою все склалося. Вишиваю з раннього дитинства...майже завжди. Намагаюся обирати та втілювати складну вишивку, портрети та репродукції картин".

Інна Красновська, майстриня  унікального пластилінового малюнку - мистецтва на перетині двох класичних образотворчих жанрів - «плаского» живопису і об’ємної скульптури, представила свої картини на відкритті виставки та додала: "Мистецькі роботи, декоративні вироби творяться для того, щоб у Вас був гарний настрій, щоб Ви відчували себе щасливими, щоб Ви відчували любов, добро та раділи кожному дню!"

"На Херсонщині працює більше 1700 народних майстрів, вони використовують найрізноманітніші техніки і жанри. На великих обласних виставках глядач бачить роботи, але не може поспілкуватися з майстром особисто, душа в душу, очі в очі. У "Галереї життя" така можливість є" - підкреслила завідуюча інформаційним відділом Херсонського обласного Центру народної творчості Наталія Вигоднер.

Виставка «Весни чарівні кольори» триватиме протягом місяця. Кожен бажаючий може відвідати весняну експозицію у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

 

Фотозвіт

 

Департамент охорони здоров'я

Управління культури ХОДА

Ukraine Art News

Херсон Online

0552.ua

Kherson-news.info

Гривна

Українське радіо

опубліковано 06 04 2017

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК