Квіти для Дивосаду від інженерів майбутнього

Квітка життяУ Херсонському національному технічному університеті пройшла акція "Квітка життя", метою якої є допомога Херсонському обласному онкологічному диспансеру у створенні зимового саду. Проведення акції збіглося із гуманітарною місією до України представників благодійного фонду Foundation Ukraine needs help із Королівства Нідерланди.


Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, президент фонду Foundation Ukraine needs help Laurien Luijnenburg та волонтер фонду Aldwin Luijnenburg відвідали Херсонський національний технічний університет, де зустрілися із ініціаторами та учасниками акції. Гості висловили вдячність ректору університету Юрію Бардачову  за підтримку студентської ініціативи та виховання майбутніх фахівців чуйними людьми, спроможними відгукнутись на стороннє прохання та надати посильну допомогу.

На зустрічі із студентами головний лікар ХООД Ірина Сокур відзначила: "Весь колектив диспансеру зворушений чуйністю наших студентів, які відгукнулись на прохання до жителів міста Херсона допомогти створити зимовий сад. Ми сподіваємося, що квіти і ті побажання здоров'я, з якими вони передаються до лікарні, допоможуть пацієнтам налаштовуватися на позитивний лад і стійко боротися з серйозним недугом".

Організатори акції – ініціативна група "Інженери майбутнього", яка діє на факультеті інженерії та транспорту, розповіли гостям про те, що про прохання допомогти у створенні саду вони дізналися із звернення адміністрації лікарні до жителів міста через інтернет-газету. Нажаль, онкологічні захворювання є поширеними в Україні. І в кожній сім'ї знайдеться родич або знайомий, хто зіткнувся з цим недугом. Тому бажання допомогти було природнім і виникло одразу. Було прийнято рішення об'єднати зусилля і провести благодійну акцію в межах університету. Організатори акції сподіваються, що зібрані квіти допоможуть створити у диспансері затишну, комфортну атмосферу. А пацієнти диспансеру будуть знати, що вони не покинуті на одинці із своєю хворобою. Жителі міста їх підтримують і бажають одужання.


У четвер, 16 березня, організатори акції "Квітка життя" Тетяна Селуянова,  Вероніка Осадчук та Артем Жаркіх привезли до Херсонського обласного онкологічного диспансеру більше 60 квіток, зібраних в рамках акції.
 

 

Сайт ХНТУ

Kherson Daily

Херсон online

0552.ua

опубліковано 17 03 2017

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК