69 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

У п'ятницю, 2 грудня, у  Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося святкування 69 річниці із дня заснування закладу. Головний лікар Ірина Сокур, відкриваючи захід, поздоровила весь колектив диспансеру зі святом, підвела підсумки минаючого року,  та за доброю традицією нагородила  Почесними грамотами та Подяками кращих працівників.

 

Диспансерне відділення та Канцер-реєстр разом зі всім колективом відзначили свої професійні ювілеї. Диспансерному відділенню виповнилося 65 років, Канцер-реєстру Херсонського обласного онкологічного диспансеру - 15 років. Від адміністрації та колег іменинники отримали цінні подарунки, теплі слова та гучні оплески.

Поздоровити колектив диспансеру із Днем народження завітали ансамбль бандуристів та вокальний ансамбль Херсонського музичного училища.

Знані майстри вишивки Людмила та Ігор Сидоренко, що були учасниками арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру "Галерея життя", подарували колективу та пацієнтам закладу ікону, вишиту із великою любов'ю та найщирішими побажаннями зцілення та міцного здоров'я.

Зворушливий і важливий подарунок - танець - колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру отримав від пацієнтки закладу, чарівної жінки Світлани та її чоловіка Михайла. У 2013 році, коли Світлана отримувала стаціонарне лікування, в диспансері проходив майстер-клас з танцю сальса. Світлана та Михайло захопилися цим красивим і чуттєвим танцем, продовжують танцювати дотепер, доказуючи, що щира підтримка, віра та любов не знають перешкод та можуть перемогти важку хворобу. Світлана та Михайло, а також інструктор з танцю сальса Ірина Саліхова, згадуючи спільний майстер-клас 2013 року, подякували всьому колективу за велику та самовіддану щоденну працю.
 
У 69 рік роботи колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру посвячував у професію 20 молодих спеціалістів - лікарів, лаборантів та медичних сестер. До привітань із початком трудової діяльності долучилися голова профспілки Юлія Шевчук та директор Херсонської обласної наукової медичної бібліотеки Тетяна Діжур, побажавши професійних та творчих успіхів. Молоді спеціалісти отримали пам'ятні подарунки та важливу трудову настанову від легендарної людини, вчителя декількох поколінь онкологів Херсонщини Валентина Жердзицького.

 

"Від вашого вміння, ваших знань, ваших сердець, вашої уваги та доброзичливого ставлення залежать життя тисяч людей. Вчиться, зростайте та будьте здоровими та щасливими!" - побажав молоді Валентин Олександрович. "Вперше день заснування онкодиспансеру ми почали відзначати в 1997 році, у 50-річний ювілей. Наразі відзначається кожна річниця і в цьому заслуга головного лікаря. Ірина Володимирівна береже традиції онкодиспансеру, що складались роками, та запроваджує нові" - підкреслив Валентин Олександрович.

 

Фотозвіт

Сайт Херсонської обласної державної адміністрації

Сайт Департаменту охорони здоров'я ХОДА

0552.UA (фото)

опубліковано 08 12 2016

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК