Медична допомога жінкам із нетриманням сечі

Медична допомога жінкам із нетриманням сечіХерсонський обласний онкологічний диспансер починає співпрацю з Всеукраїнською асоціацією пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна з метою розробки програми надання медичної допомоги жінкам із нетриманням сечі різного ступеня вираженості та в різних ситуаціях.


Звертаємося до Вас і просимо відверто відповісти на запитання Анкети. Програма спрямована на запобігання розвитку захворювання, раннє виявлення патології та її причин, своєчасне адекватне лікування, що відповідає сучасним досягненням науки та реальним можливостям.


Нетримання сечі – проблема складна, надзвичайно поширена серед жінок різного віку. Пізнє звернення або небажання з будь-яких причин звертатися до лікаря робить лікування тривалим, малоефективним, перебіг хвороби ускладнюється інфекційно-запальним процесом і може призвести до захворювання нирок.


Звертаємося також до жінок, які не мають проблем з нетриманням сечі з тим, щоб виявити, наскільки поширене захворювання серед жіночого населення. У цьому випадку, будь ласка, заповніть в Анкеті лише загальні відомості.


При наявності нетримання сечі, будь ласка, зазначте в Анкеті інформацію, що характеризує ситуацію останнього місяця.


З проблемою нетримання сечі Ви можете звернутися до єдиного в Україні спеціалізованого центру – Інституту урології НАМН України, що знаходиться у місті Києві по вул. В. Винниченка (колишня Ю. Коцюбинського), 9а, каб. 505 у лабораторному корпусі, відділення нейроурології, де Вам нададуть безкоштовну консультативну допомогу, обстежать і запропонують лікування.


Лікар – Яцина Олександр Іванович, старший науковий співробітник Інституту урології, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, президент Всеукраїнської асоціації пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна. Мобільний телефон +380676985511 (дзвоніть з 16:00 до 19:00). Будемо разом вирішувати проблему.


Щиро вдячні Вам за співпрацю!


Анкета анонімна! Вибір за Вами.

 

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

опубліковано 29 10 2016

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК