Перша Таврійська школа з питань онкології - 2016

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201625-25 серпня 2016 року у Комунальному закладі Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» відбувся науково-практичний семінар Першої Таврійської школи з питань онкології на тему «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги».


Вже вп’яте наприкінці літа Херсон приймає поважних гостей. Серед доповідачів науково-практичного семінару 5 докторів та 7 кандидатів медичних наук – вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України – Національного інституту раку, Запорізької та Харківської медичних академій післядипломної освіти, Інституту медичної радіології ім.С.П.Григор’єва, Інституту загальної та невідкладної хірургії ім.В.Т.Зайцева, Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця, Одеського національного медичного університету.


З року в рік географія Першої Таврійської школи з питань онкології розширюється. У 2016-му науково-практичний семінар вийшов на міжнародний рівень, свої роботи для публікації представили колеги-онкологи з клінік Білорусі та Молдови. Цього року у роботі науково-практичного семінару взяли участь 180 лікарів з 10 регіонів України. Науково-практичний семінар тривав два дні та складався з трьох пленарних засідань, присвячених різним проблемам сучасної онкології, від профілактики та діагностики до лікування та реабілітації.

 

Роботу семінару розпочала заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Ліна Бондарева. Ліна Володимирівна привітала гостей та учасників Першої Таврійської школи з питань онкології на Херсонській землі та побажала всім плідної праці.


Перше пленарне засідання відкрила яскрава доповідь доктора медичних наук, професора, головного позаштатного онколога МОЗ України Олексія Ковальова «Минуле, теперішнє та майбутнє онкології: від гірчичного газу до імунотерапії раку», присвячена революційним відкриттям в онкології.

Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур зазначила: «Перша Таврійська школа з питань онкології була започаткована як програма безперервного післядипломного навчання лікарів-онкологів та лікарів загальної практики-сімейної медицини. Це дає можливість практикуючим лікарям регіонів, в яких відсутні медичні університети, дізнатися про наукові розробки, успіхи і завдання медичної допомоги онкологічним хворим».


На семінарі були представлені доповіді, присвячені як найновішим світовим розробкам в діагностиці та терапії раку, так і проблемам практичної медицини в Україні, підіймалися питання про перегляд національних стандартів надання онкологічної допомоги, висвітлювався власний досвід хірургічного, хіміотерапевтичного та променевого лікування. Гаряча дискусія після кожної доповіді, що не припинялася ні в залі, ні в кулуарах, свідчить про необхідність зустрічей мультидисциплінарного формату та важливість консолідації лікарів різних спеціальностей у вирішенні сучасних проблем онкології.
 

МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ

 

Фотозвіт

 

 

 

Сайт Херсонської облдержадміністрації

Сайт Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА

сайт газети "Гривна"

Херсон Online

Обозреватель

Херсонщина за день

сайт УЦТ

Newsmir.info

опубліковано 28 08 2016

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК