Перша Таврійська школа з питань онкології - 2015

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201527-28 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері за традицією відбувся науково-практичний семінар ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ - програми безперервного навчання лікарів-онкологів різних спеціальностей. Тема цьогорічного дводенного науково-практичного семінару "Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень".

Серед доповідачів 7 докторів та 7 кандидатів медичних наук - вчені-онкологи, онкохірурги та радіаційні онкологи з провідних клінік та наукових установ України - Національного інституту раку, Запорізької та Харківської медичних академій післядипломної освіти, Інституту загальної та невідкладної хірургії ім.В.Т.Зайцева, Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім.Р.Є.Кавецького, Одеського національного медичного університету, Київського міського клінічного онкологічного центру.

Цьогоріч у семінарі взяли участь понад 180 лікарів з 7 областей України.

Науково-практичний семінар відкрила заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації кандидат наук з державного управління Ліна Бондарева. Ліна Володимирівна привітала учасників та організаторів Першої Таврійської школи з питань онкології, відзначивши важливість заходу для покращення онкологічної допомоги мешканцям Херсонщини та всього південного регіону. Також Ліна Володимирівна привітала з отриманням високої держаної нагороди - почесного звання "Заслужений лікар України" головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірину Володимирівну Сокур.

Перше пленарне засідання було присвячено найважливішим аспектам розвитку онкології в Україні. Олексій Ковальов у своїй доповіді, присвяченій спадковим онкологічним захворюванням та, зокрема, ролі гену BRCA у їх скринінгу, класифікації та лікуванні, підкреслив важливість молекулярного профіліювання у прийнятті клінічного рішення в сучасній онкології.

Доповідачі висвітлювали як міжнародний, так і власний досвід діагностики та лікування раку. Треба відзначити, що кожна доповідь викликала жваву реакцію в залі, багато питань та коментарів. Такий міцний зворотній зв'язок є запорукою ефективного союзу науки і практики.

Родзинкою цьогорічного науково-практичного семінару Першої Таврійської школи з питань онкології стала секція «Рання діагностика і первинна профілактика онкологічних захворювань основних локалізацій» для лікарів загальної практики і сімейної медицини.

В рамках науково-практичного семінару також були проведені майстер-класи з торакоскопії та медіастіноскопії (Сташенко О.Д.) та реконструктивної хірургії молочної залози (Анікусько М.Ф.).

Дякуємо нашим друзям та партнерам - компаніям «Roche» та «AstraZeneca», компаніям «Amaxa», «Actavis», «Grindex», «Dr.Reddy's», «Фармак» за підтримку і допомогу у проведенні семінару.
 

Фотозвіт

читати на сайті Херсонської ОДА

читати на сайті Департаменту охорони здоров'я Херсонської ОДА

 

 

Скачати матеріали науково-практичного семінару

 

ВІДЕОЗАПИСИ ДОПОВІДЕЙ

Авдосьев Ю.В. - Антеградные эндобилиарные вмешательства в лечении оперированных больных с рецидивом механической желтухи опухолевого генеза

Авдосьев Ю.В. - Методы интервенционной радиологии в комплексном лечении хилярной холангиокарциномы, осложненная механической желтухой

Авдосьев Ю.В. - Эндоваскулярные катетерные технологии в диагностике и лечении рака прямой кишки, осложненного кровотечением

Аникусько Н.Ф. - Выбор оптимальной хирургической техники при операциях по поводу рака грудной железы

Аникусько Н.Ф. - Метастатический рак молочной железы: варианты выбора терапии

Бондарь А.В. - Новые подходы в лечении больных местно-распространённым агрессивным раком молочной железы

Дудниченко А.С. - Как я лечу своих пациентов

Зелинский А.И. - Современные принципы хирургии метастазов колоректального рака в печень

Зелинский А.И. - Химиотерапия метастатического колоректального рака

Ковальский М.Л. - Первый опыт лечения метастазов печени в Херсонском областном онкологическом диспансере в 2010-2015г.

Коровин С.И. - Терапия диссеминированной меланомы. Современные подходы

Кузнецова О.В. - Комбинированная терапия рецидивирующего рака яичников

Кузнецова О.В. - Новые перспективы примеения фторафура в практике врача-онколога

Лысенко В.В. - Роль радикальной простатэктомии в лечении местнораспространенного рака предстательной железы. Кому и когда?

Мулярчук Н.С. - Хірургічне лікування хворих з онкологічною патологією органів голови та шиї

Сажиенко В.В. - Опыт создания и работы службы онкопластической хирургии в Университетсткой клинике ОНМедУ

Сирик А.А. - Хирургическое лечение рака пищевода

Сташенко А.Д. - Реконструктивно-пластические операции при раке легких

Тимовская Ю.А. - Пероральная химиотерапия поздних стадий рака молочной железы

опубліковано 04 09 2015

до новин


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК