пошук на сайті

Преса

Преса

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії 3 листопада 2016 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбулося планове засідання обласної протиракової комісії. Під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої розглядались проблемні питання діагностики та лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ) в Олешківському, Генічеському та Скадовському районах.

опубліковано 04 11 2016


Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 29 жовтня у Обласному центрі молоді компанія зі світовим ім'ям "Fit Curves" відзначила свій перший 5-річний ювілей у Херсоні. Жіноча фітнес-компанія "Fit Curves" є соціально відповідальною компанією, яка щорічно приймає участь у заходах, присвячених Всесвітньому місячнику боротьби проти раку молочної залози. У 2016 році 4 херсонські клуби зібрали більше 16 тисяч гривень та передали цільову домогу 4 жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 30 10 2016


Медична допомога жінкам із нетриманням сечі

Медична допомога жінкам із нетриманням сечіХерсонський обласний онкологічний диспансер починає співпрацю з Всеукраїнською асоціацією пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна з метою розробки програми надання медичної допомоги жінкам із нетриманням сечі різного ступеня вираженості та в різних ситуаціях. Програма спрямована на запобігання розвитку захворювання, раннє виявлення патології та її причин, своєчасне адекватне лікування.

опубліковано 29 10 2016


Рожевий жовтень: творчі заходи

Рожевий жовтень: творчі заходиЗапрошуємо до участі творчих майстер-класів в рамках Міжнарожного місячника боротьби проти раку молочної залози "Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері: Майстер-клас Ольги Хлистун "Декор із кольорової солі" - 20 жовтня о 14-00, 1 поверх головного корпусу, кафетерій (108 каб.). Майстер-клас Людмили та Ігоря Сидоренко "Вишивка" - 22 жовтня об 11-00, 1 поверх головного корпусу, Галерея життя. Літературна зустріч з Аллою Яблонською "Каховка - любов моя" - 25 жовтня о 13-30, 2 поверх поліклініки, конференц-зала.

опубліковано 16 10 2016


Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя»

Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя» Херсонський обласний онкологічний диспансер не полишає боротьби не тільки за здоров`я пацієнтів, а й за їх психологічний та емоційний стан. В рамках проекту «Галерея життя» 10 жовтня відкрито нову виставку «Вишитий світ майстрів Сидоренків». Роботи авторів Людмили та Ігоря здалеку схожі на картини, намальовані фарбами, і лише зблизька приходить розуміння, що це не гуаш і акварель, а майстерно викладені дрібнесенькі хрестики на полотні.

опубліковано 10 10 2016


Міжнародний день лікаря 2016

Міжнародний день лікаря 2016Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів - Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників - Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

опубліковано 03 10 2016


Перший професійний медичний інтернет телеканал

Перший професійний медичний інтернет телеканалШановні колеги!
Українська Федерація роботодавців охорони здоров'я інформує про створення Першого професійного медичного інтернет телеканалу 103.tv, на який можна безкоштовно підписатись за посиланням: адреса в "Youtube"
https://www.youtube.com/c/103tvChannel

 

опубліковано 26 09 2016


День відкритих дверей у ХООД

День відкритих дверей у ХООД20 жовтня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.

Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 22 09 2016


Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД

Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД7  вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відбулося відкриття виставки молодих митців – студенів Херсонського державного університету. Експозиція складається з 18 робіт, виконаних у різних техніках: олійний живопис, малюнок різними графічними матеріалами та гратографія, техніки монотипії, батику, квілінгу та аплікації. Виставка об’єднує творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво і дизайн» Херсонського державного університету.

опубліковано 08 09 2016


X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я3-4 вересня на березі Чорного Моря у смт.Лазурне, в пансіонаті "Парус" пройшла ювілейна X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь більше 500 учасників з 37 лікувальних закладів Херсонської області. Херсонський онкодиспансер на Спартакіаді 2016 представляли легкоатлети Наталія Щербакова та Віктор Фоменко, шахисти Віра Волочнюк та Олександр Обертинський, шашисти Наталія Малик та Єфим Колбасенко, тенісисти Євгенія Кобельчук та Сергій Мельник.

опубліковано 06 09 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК