Підвищення кваліфікації медичних працівників Херсонщини

Підвищення кваліфікації медичних працівників ХерсонщиниОстанні два тижні лютого у Херсонському обласному онкологічному диспансері були присвячені навчанню медичних працівників різних спеціальностей. 16 лютого були проведені курси інформації і стажування для районних онкологів. Традиційний лекційний курс був доповнений практичними зайняттями у кабінетах диспансерного відділення. Триденні курси для акушерок та фельдшерів оглядових кабінетів на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру організовуються регулярно.

опубліковано 01 03 2017


Ми можемо. Я можу. Соціальна реабілітація

Лютий традиційно вважається місяцем обізнаності щодо захворювання на рак. 4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку. Захворювання на рак шкіри, легень, молочної залози та рак кишківника залишаються у числі найчастіших онкологічних захворювань на Херсонщині. Важливим аспектом онкологічної допомоги є соціальна реабілітація після перенесеної операції.

опубліковано 10 02 2017


Виставка Ірини Бондаренко відкрила другий рік роботи «Галереї життя»

У понеділок, 6 лютого о 12:00 в рамках арт-проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт неординарної херсонської художниці Ірини Бондаренко. Персональна виставка Ірини має назву «Миттєвості». Експозиція складається із 20 робіт, виконаних за унікальними авторськими техніками. Відзначити перший рік роботи «Галереї життя» прийшли багато гостей.

опубліковано 07 02 2017


Всесвітній день боротьби проти раку: "Ми можемо. Я можу."

Всесвітній день боротьби проти ракуЗа ініціативою Всесвітнього протиракового союзу, 4 лютого  оголошено Всесвітнім днем боротьби проти раку. Минулого року стартувала трирічна програма 2016-2018 під лозунгом «Ми можемо. Я можу». Рак не знає кордонів та торкається кожної людини, але різним шляхом – особисто, через родичів, друзів або знайомих. Але абсолютно всі ми маємо силу зробити щось, щоби зменшити шкідливий вплив раку на особистість, на сім’ю, на громаду.

опубліковано 04 02 2017


На стінах онкодиспансеру розцвів «Дивосад»

ДивосадНапередодні Всесвітнього дня боротьби проти раку у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася нова зона відпочинку для пацієнтів та відвідувачів. «Історія цього саду розпочалася дуже давно. Ще під час проектування онкологічного диспансеру ми спланували приміщення, які можна було би заповнити зеленню і квітами» - розповіла головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 31 01 2017


Прес-конференція з нагоди проведення Всесвітнього дня боротьби проти раку

30 січня Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з фахівцями обласного онкологічного диспансеру організував прес-конференцію для місцевих засобів масової інформації. Відкриваючи захід, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Ліна Бондарева зазначила: «На жаль, поширеність онкологічних захворювань зростає, зберігається значний відсоток хворих, які виявлені у пізній стадії захворювання. Проблемним питанням залишається лікування онкології, адже дороговартісні препарати для лікування дорослих надходять з перебоями».

опубліковано 30 01 2017


Відбулося перше у 2017 році засідання протиракової комісії

У четвер, 27 січня 2017 року, у Департаменті охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації відбулося перше у поточному році засідання обласної протиракової комісії, яке зібрало голів міських і районних протиракових комісій з усієї області. Відкриваючи засідання комісії, заступник директора Департаменту Ліна Бондарева відзначила, що злоякісні новоутворення залишаються важливою медико-соціальною проблемою. Онкологічна захворюваність  зростає,  займаючи друге місце у структурі захворюваності після серцево-судинних захворювань.

опубліковано 28 01 2017


Результат аналізу - електронною поштою

Шановні пацієнти! Шановні колеги!

Відтепер Ви можете отримати результат рівня онкомаркеру електронною поштою. Для цього під час здачі аналізу у лабораторії Херсонського обласного онкологічного диспансеру необхідно заповнити анкету (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження, та вказати електронну адресу). Анкети знаходяться у реєстратора лабораторії.

опубліковано 16 01 2017


Фольк-гурт "Свічадо" привітав пацієнтів та колектив ХООД

Із Різдвяними святами привітали пацієнтів та співробітників Херсонського обласного онкологічного диспансеру учасники фольк-гурту "Свічадо" під керівництвом Заслуженого працівника культури України Михайла Григоровича Варгуна. Велика концертна програма, що складалася із популярних колядок та абсолютно унікальних пісень, що відомі тільки на території Херсонської області, подарувала справжній святковий настрій кожному, хто був на концерті.

опубліковано 12 01 2017


Персональна виставка Раїси Танської у «Галереї життя»

У середу, 4 січня о 14:00 в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт талановитої херсонської художниці Раїси Танської. Персональна виставка Раїси має назву «Враження» та складається з 21 неймовірної роботи у стилі імпресіонізму. Раїса Танська – талановита, яскрава херсонська художниця. Всі її картини сповнені безпосереднім, майже дитячим сприйняттям навколишнього світу, в якому автор бачить і показує нам первозданну красу.

опубліковано 05 01 2017


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Щиро Вас вітаю із Новим роком та світлим святом Різдва Христового! Хай Новий 2017 рік принесе Вам натхнення та удачу, багато приємних та радісних подій, хай він буде повним яскравими барвами та гарним настроєм, хай здійснить найкращі задуми та заповітні мрії! Затишку та добробуту у Ваших оселях, міцного здоров’я Вам, Вашим близьким та рідним! Миру та благополуччя нашій Країні! Веселих свят та щасливого Нового року!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2016


69 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

У п'ятницю, 2 грудня, у  Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося святкування 69 річниці із дня заснування закладу. Головний лікар Ірина Сокур, відкриваючи захід, поздоровила весь колектив диспансеру зі святом, підвела підсумки минаючого року,  та за доброю традицією нагородила  Почесними грамотами та Подяками кращих працівників. Диспансерне відділення та Канцер-реєстр разом зі всім колективом відзначили свої професійні ювілеї.

опубліковано 08 12 2016


«Творча майстерня» співробітників ХООД

У п’ятницю, 2 грудня о 13:00 в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка творчих робіт співробітників закладу, присвячена 69 річниці із дня заснування диспансеру. Експозиція складається з 69 різноманітних робіт, багато з яких виконані у техніках флористики, перламутру, олійного живопису, представлені фотографії, вишивані картини та одяг, вироби із шкіри та бісеру, декупаж, ляльки, вишукані солодощі та багато інших неймовірних за красою робіт.

опубліковано 08 12 2016


80-річний ювілей Валентина Олександровича Жердзицького

Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру щиро вітає Валентина Олександровича Жердзицького зі славним ювілеєм, 80-річчям! Валентин Олександрович Жердзицький – Лікар, що присвятив все своє життя вдосконаленню боротьби за здоров’я людей, Вчитель декількох поколінь онкологів Херсонщини. Протягом 23 років був головним лікарем Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 17 11 2016


«Мелодія серця» Світлани Бокій

«Мелодія серця» Світлани Бокій7 листопада в Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилась перша персональна виставка творчих робіт молодої херсонської художниці Світлани Бокій. «Мелодія серця» – так назвала майстриня виставку картин, створених в техніках олійного живопису, акварелі, гарячого та холодного батику. Як поділилась Світлана, саме ця назва виражає всю суть її творчих робіт: «Кожне творіння пройшло через моє серце. У кожної роботи своя неповторна мелодія».

опубліковано 09 11 2016


Засідання обласної протиракової комісії

Засідання обласної протиракової комісії 3 листопада 2016 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відбулося планове засідання обласної протиракової комісії. Під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої розглядались проблемні питання діагностики та лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ) в Олешківському, Генічеському та Скадовському районах.

опубліковано 04 11 2016


Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 29 жовтня у Обласному центрі молоді компанія зі світовим ім'ям "Fit Curves" відзначила свій перший 5-річний ювілей у Херсоні. Жіноча фітнес-компанія "Fit Curves" є соціально відповідальною компанією, яка щорічно приймає участь у заходах, присвячених Всесвітньому місячнику боротьби проти раку молочної залози. У 2016 році 4 херсонські клуби зібрали більше 16 тисяч гривень та передали цільову домогу 4 жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 30 10 2016


Медична допомога жінкам із нетриманням сечі

Медична допомога жінкам із нетриманням сечіХерсонський обласний онкологічний диспансер починає співпрацю з Всеукраїнською асоціацією пластичної та реконструктивної хірургії тазового дна з метою розробки програми надання медичної допомоги жінкам із нетриманням сечі різного ступеня вираженості та в різних ситуаціях. Програма спрямована на запобігання розвитку захворювання, раннє виявлення патології та її причин, своєчасне адекватне лікування.

опубліковано 29 10 2016


Рожевий жовтень: творчі заходи

Рожевий жовтень: творчі заходиЗапрошуємо до участі творчих майстер-класів в рамках Міжнарожного місячника боротьби проти раку молочної залози "Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері: Майстер-клас Ольги Хлистун "Декор із кольорової солі" - 20 жовтня о 14-00, 1 поверх головного корпусу, кафетерій (108 каб.). Майстер-клас Людмили та Ігоря Сидоренко "Вишивка" - 22 жовтня об 11-00, 1 поверх головного корпусу, Галерея життя. Літературна зустріч з Аллою Яблонською "Каховка - любов моя" - 25 жовтня о 13-30, 2 поверх поліклініки, конференц-зала.

опубліковано 16 10 2016


Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя»

Вишитий світ майстрів Сидоренків в «Галереї життя» Херсонський обласний онкологічний диспансер не полишає боротьби не тільки за здоров`я пацієнтів, а й за їх психологічний та емоційний стан. В рамках проекту «Галерея життя» 10 жовтня відкрито нову виставку «Вишитий світ майстрів Сидоренків». Роботи авторів Людмили та Ігоря здалеку схожі на картини, намальовані фарбами, і лише зблизька приходить розуміння, що це не гуаш і акварель, а майстерно викладені дрібнесенькі хрестики на полотні.

опубліковано 10 10 2016


Міжнародний день лікаря 2016

Міжнародний день лікаря 2016Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа. З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів - Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників - Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

опубліковано 03 10 2016


Перший професійний медичний інтернет телеканал

Перший професійний медичний інтернет телеканалШановні колеги!
Українська Федерація роботодавців охорони здоров'я інформує про створення Першого професійного медичного інтернет телеканалу 103.tv, на який можна безкоштовно підписатись за посиланням: адреса в "Youtube"
https://www.youtube.com/c/103tvChannel

 

опубліковано 26 09 2016


День відкритих дверей у ХООД

День відкритих дверей у ХООД20 жовтня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.

Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 22 09 2016


Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД

Виставка робіт студентів Херсонського державного університету в ХООД7  вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відбулося відкриття виставки молодих митців – студенів Херсонського державного університету. Експозиція складається з 18 робіт, виконаних у різних техніках: олійний живопис, малюнок різними графічними матеріалами та гратографія, техніки монотипії, батику, квілінгу та аплікації. Виставка об’єднує творчі роботи студентів спеціальності «Образотворче мистецтво і дизайн» Херсонського державного університету.

опубліковано 08 09 2016


X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я3-4 вересня на березі Чорного Моря у смт.Лазурне, в пансіонаті "Парус" пройшла ювілейна X обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь більше 500 учасників з 37 лікувальних закладів Херсонської області. Херсонський онкодиспансер на Спартакіаді 2016 представляли легкоатлети Наталія Щербакова та Віктор Фоменко, шахисти Віра Волочнюк та Олександр Обертинський, шашисти Наталія Малик та Єфим Колбасенко, тенісисти Євгенія Кобельчук та Сергій Мельник.

опубліковано 06 09 2016


Відкриття бактеріологічної лабораторії

Відкриття бактеріологічної лабораторії31 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося відкриття бактеріологічної лабораторії. На відкриття нового структурного підрозділу до обласного онкологічного диспансеру завітали перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Валентина Січова та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

опубліковано 04 09 2016


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2016

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201625-25 серпня 2016 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся науково-практичний семінар Першої Таврійської школи з питань онкології на тему «Сучасні можливості, проблеми і перспективи онкологічної допомоги». Вже вп’яте наприкінці літа Херсон приймає поважних гостей. Серед доповідачів науково-практичного семінару 5 докторів та 7 кандидатів медичних наук – вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України.

опубліковано 28 08 2016


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Незалежності України

З Днем Незалежності УкраїниШановні колеги!
День Незалежності – це свято свободи і волевиявлення народу на основі закону і справедливості. У цей день хочеться побажати Вам мудрості у прийнятті рішень, стабільності, розуміння до близьких, сердечності до співгромадян. Нехай кожен з нас, прагнучи жити у вільній і демократичній державі, реалізовує свої мрії у конкретних справах! У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

опубліковано 24 08 2016


Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я

Робочий візит голови обласної ради та директора Департаменту охорони здоров`я 4 липня в рамках робочого візиту голова обласної ради Андрій Путілов та директор Департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації Віктор Короленко відвідали радіологічний корпус Херсонського обласного онкологічного диспансеру. У супроводі головного лікаря Ірини Сокур поважні гості оглянули палати для пацієнтів, оцінили стан обладнання для променевої терапії, поспілкувалися з медичними працівниками закладу.

опубліковано 06 07 2016


Відкриття виставки народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад»

Відкриття виставки студії декоративного розпису «Чонгар – сад»4 липня в Херсонському обласному онкологічному диспансері вже вп’яте відбулось відкриття виставки в рамках мистецього проекту «Галерея життя». «Квіти, що дарують людям радість» - так називається виставка робіт вихованців народної самодіяльної студії декоративного розпису «Чонгар – сад». Експозиція складається з більше ніж 80 малюнків. З нагоди відкриття виставки до онкодиспансеру завітав голова обласної ради Андрій Путілов.

опубліковано 06 07 2016


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК