Таврійська онкологічна школа - 2017

Таврійська онкологічна школа21-22 вересня Херсон вшосте приймав гостей та учасників Таврійської онкологічної школи. У роботі щорічної науково-практичної конференції прийняли участь 160 фахівців із 15 областей України. 2017 року Таврійська онкологічна школа відбулася за міжнародною участю - чотири майстер-класи з хірургічної техніки та цикл лекцій провів професор Франциско Мартінс, завідувач урологічним відділом Університетської клініки Лісабона (Португалія).

опубліковано 25 09 2017


Святкування 70-річного ювілею

21 вересня, напередодні відкриття Таврійської онкологічної школи, колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру відзначив свій 70-річний ювілей. Урочисте зібрання відбулося у Херсонському обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. На гостей свята очікувала велика концертна програма за участі артистів театру та співробітників закладу. Привітати колектив диспансеру із ювілеєм приїхали колеги-онкологи зі всієї України, головні лікарі медичних установ Херсонщини, керівники області та міста.

опубліковано 25 09 2017


Якісна діагностика вдома: Генічеськ

Програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" продовжує працювати. В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 11 по 15 вересня відвідали Генічеський район. Бригада лікарів у складі онкохірурга, онкоуролога та онкогінеколога працювала на базі Генічеської центральної районної лікарні, Новоолексіївської лікарської амбулаторії. За 5 днів роботи у районі оглянуто та проконсультовано 965 осіб.

опубліковано 17 09 2017


Виставка "Квіти, які не в’януть" відкрилася у Галереї життя

8 вересня у "Галереї життя" відбулося відкриття спільної виставки одразу двох художників: батька і сина, Володимира та Олександра Гончаренків. На усіх полотнах – яскраві, різноманітні квіти, створені умілими руками і фарбою. Ці квіти навіть через десятки років не втратять своєї краси, тому й виставка отримала назву «Квіти, які не в’януть». Знайомила відвідувачів виставки з членом Національної спілки художників України, художником із Берислава Володимиром Гончаренком головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 09 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нижні Сірогози

Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 28 серпня по 1 вересня в рамках програми Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" працювали у Нижньосірогозькому районі. Стан здоров’я усіх бажаючих перевіряли онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог. За робочий тиждень лікарі проконсультували 695 мешканців району. За результатами первинного огляду і проведених на базі центральної районної лікарні обстежень було виявлено, що 272 мешканця Нижньосірогозького району потребують подальшої допомоги лікарів.

опубліковано 03 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нововоронцовка

На Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області".  В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 14 по 18 серпня працювали у Нововоронцовському районі. Два робочи дні онкологи вели прийом на базі Нововоронцовської ЦРЛ, три дні були присвячені виїздам бригади до віддалених амбулаторій сімейної  медицини. Медиками Нововоронцовського району напередодні візиту онкологів було проведено анкетування серед населення району та відібрано для огляду осіб із груп ризику.

опубліковано 22 08 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Лепетиха

Якісна діагностика вдома: Велика ЛепетихаЗа даними Національного канцер-реєстру, Херсонщина знаходиться у трійці лідерів по Україні за рівнем онкологічної захворюваності. З огляду на це, надзвичайно актуальною є реалізація обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 31 липня по 4 серпня працювали у Великолепетиському районі. Попереднім анкетуванням було охоплено більше двох тисяч мешканців району, сформовані групи ризику для проходження онкоогляду.

опубліковано 12 08 2017


Сімейна виставка у "Галереї життя"

У четвер, 3 серпня в рамках арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру "Галерея життя" відкрилася виставка робіт Новотроїцької народної студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок». Виставка має назву "Родина" та унікальна тим, що включає більше 40 робіт не тільки маленьких вихованців образотворчої студії, а також їх мам та дідусів.  "Галерея життя" продовжує знайомство із талантами Херсонського краю.

опубліковано 07 08 2017


Якісна діагностика вдома: Високопілля

Якісна діагностика вдома: ВисокопілляЗ 24 по 28 липня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Високопільському районі. Три дні онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог вели прийом на базі Високопільської центральної районної лікарні. Два дні були присвячені виїздам до віддалених сіл, онкологи оглядали населення у  Кочубеївській та Архангельській амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини. За тиждень було оглянуто 675 мешканців Високопільського району.

опубліковано 01 08 2017


Якісна діагностика вдома: Горностаївка

Якісна діагностика вдома: ГорностаївкаРобота з виявлення ранніх форм онкологічних захворювань у Херсонській області триває. Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру в рамках обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області" з 3 по 7 липня працювали у Горностаївському районі. За тиждень онкологи відвідали Заводівський ФАП, Ольгинську, Великоблаговіщенську, Червонополянську, Костянтинівську та Каїрську амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

опубліковано 12 07 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Олександрівка

Якісна діагностика вдома: Велика ОлександрівкаНа Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області". З 19 по 23 червня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Великоолександрівському районі. Три робочі дні фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру вели прийом на базі Великоолекандрівської ЦРЛ, також були організовані виїзди бригади до Калінінської та Борозенської амбулаторій сімейної  медицини.

опубліковано 30 06 2017


Привітання головного лікаря з Днем Медичного працівника

З Днем Медичного працівникаШановні колеги! З давніх-давен усе людство визнає професію медика найблагороднішою, найгуманнішою та найсамовідданішою професією на планеті Земля. Бути лікарем, медичною сестрою чи просто молодшою медичною сестрою дуже не просто, адже саме від нас часто залежить найцінніше – життя людини. І саме той, хто в очах хворого побачив відчай, безнадію і безвихідь, а потім у тих же самих очах побачив іскринки подяки та надії, саме той і має називатися медичним працівником від Бога.

опубліковано 16 06 2017


Персональна виставка Оксани Оснач у "Галереї життя"

Персональна виставка Оксани Оснач2 червня в рамках мистецького проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт Оксани Оснач. Персональна виставка Оксани має назву «Поезія реальності» та складається із 24 робіт, виконаних у техніці олійного живопису, у жанрах пейзажу і натюрморту, а також у реалістичному напрямку. Оксана Оснач - член Національної Спілки Художників України, володарка звання «Кращий художник 2015 року».

опубліковано 05 06 2017


Якісна діагностика вдома: Іванівка

В рамках програми "Наближення якісної діагностики до населення області" бригада фахівців онкологічного диспансеру з 22 по 26 травня 2017 року працювала у Іванівському районі. Медичні працівники Іванівської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги напередодні візиту онкологів провели анкетування серед населення району та відібрали для огляду осіб із груп ризику. Онкохірург, онкоуролог та онкогінеколог за тиждень оглянули та проконсультували 966 жителів Іванівського району.

опубліковано 01 06 2017


Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик

Якісна діагностика вдома: Верхній Рогачик15 травня стартувала програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Верхньорогачицької Центральної районної лікарні, проводили огляд та консультації населення. Програма виїзної онкологічної допомоги, крім оглядів фахівців, включає швидкі та надійні онкотести та  розрахована на виявлення 12 видів раку.

опубліковано 22 05 2017


Мамограма врятує маму

Мамограма врятує маму14 травня у ККЗ "Ювілейний" пройшла соціальна акція "#Матуся #Родина #Херсон #Україна", присвячена Дню Матері. В рамках заходу відбулися концерти дитячих колективів, виставки фоторобіт, благодійні ярмарки. Громадська організація "Громада UA", Херсонський обласний онкологічний диспансер та Херсонське представництво компанії "AVON" провели спільну просвітницьку акцію, присвячену жіночому здоров'ю.

опубліковано 16 05 2017


Привітання головного лікаря ХООД з Міжнародним днем медичної сестри

Міжнародний день медичної сестриШановні медичні сестри! У день Вашого професійного свята, від імені всього колективу та пацієнтів Херсонського обласного онкологічного диспансеру, дякую Вам за щоденну самовіддану працю, за професіоналізм та мудрість, терпіння та співчуття. Ви - сердце медичної галузі! Ви бережете її кращі традиції. Майстерність та чуйність, з  якою робите Ви свою нелегку справу кожен день, варті захоплення! Бажаю Вам міцного здоров'я, радості та благополуччя, безмежної вдячності колег та пацієнтів!

З Міжнародним Днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 05 2017


Експресійні роботи Ольги Бондаренко у «Галереї життя»

Персональна виставка Ольги Бондаренко5 травня в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт члена Національної спілки художників України, відомої херсонської художниці Ольги Бондаренко. Вперше на арт-майданчику представлені картини у стилі експресіонізму. Персональна виставка Ольги має назву «Мої Мандри», експозиція складається із 23 робіт.

опубліковано 08 05 2017


Наближення кваліфікованої діагностики до населення області

21 квітня у обласній раді відбулася нарада із пошуку шляхів вирішення соціальних проблем. Перші питання у порядку денному були присвячені медицині, розглядалися рівень онкологічної захворюваності населення області та реалізація проекту наближення кваліфікованої діагностики до населення області. Головний лікар обласного онкодиспансеру Ірина Сокур, зазначила, що за рік на облік стає більше 4 тисяч хворих на рак, з них в минулому році померло більше тисячі. Кожний четвертий вперше діагностований випадок раку - у занедбаному стані.

опубліковано 23 04 2017


ХООД запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на постінй роботу молодших медичних сестер. Заробітна плата складає 3200 грн. За детальною інформацією звертайтеся до відділу кадрів за телефоном (0552) 35 74 75 або за адресою м.Херсон, смт. Антонівка, Кіндійське шосе, 26-Б, каб.№112.

опубліковано 20 04 2017


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

Зі Світлим Святом Великодня!Шановні пацієнти! Шановні колеги! Щиро вітаю Вас із Христовим Воскресінням! У світле свято Великодня бажаю Вам тільки світлих думок та гарного настрою! Доброго відпочинку у родинному колі! Особлива увага і побажання одужання тим, хто зустрічає Великдень у диспансері. Для кожного з Вас наші повари з теплом та любов'ю зробили святкову паску. Радості, щастя, добра і благополуччя Вам та Вашим рідним! Христос воскрес! Воістину воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 16 04 2017


ХООД - переможець національного конкурсу міні-грантів

Національний конкурс міні-грантівКомпанія AVON в Україні вперше надала грантову допомогу 5 державним обласним медичним закладам для боротьби з раком молочної залози загальним розміром 625 тис. грн. Про це 12 квітня під час прес-конференції в УНІАН повідомила генеральний директор AVON в Україні та Грузії Карина Таковенко. «Ми хотіли б момент скринінгу та ранньої діагностики виводити на доступний рівень. Так, зараз у комерційних клініках є дуже багато мамографічних апаратів, але не у всіх жінок є можливість отримувати цю послугу, цю консультацію».

опубліковано 14 04 2017


Великодній майстер-клас Ольги Хлистун та Наталії Ковальової

Великодній майстер-класНапередодні Великого Свята у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках програми арт-терапії був проведений Великодній майстер-клас із писанкарства для пацієнтів, працівників закладу та їх дітей. Біолог паталогоанатомічного відділення Ольга Хлистун навчила учасників техніці печворку, а Наталя Ковальова, викладач образотворчого мистецтва, познайомила присутніх із технікою флористики.

опубліковано 13 04 2017


Всеукраїнський День діагностики меланоми

Всеукраїнський День діагностики меланоми13 квітня 2017 року в Україні відбудеться дев'ятий Всеукраїнський день діагностики меланоми в рамках європейської програми "Євромеланома". У Херсонському обласному онкологічному диспансері буде проводитися додатковий прийом всіх бажаючих для діагностики захворювань шкіри, з 08:00 до 16:00, у кабінетах №201, №209, №303 поліклініки. Основна мета заходів у цей день - донести до суспільства інформацію про таку небезпечну хворобу як меланома, та її наслідки, а також допомогти у ранньому розпізнаванні ознак злоякісного переродження утворів на шкірі.

опубліковано 10 04 2017


Робочий візит голови обласної ради Владислава Мангера

Робочий візит голови обласної радиСумну статистику онкологічних захворювань на Херсонщині озвучили медики. Сталося це 7 квітня протягом робочого виїзду до комунального закладу «Херсонський обласний онкологічний диспансер» голови облради Владислава Мангера і заступника голови ХОР Віталія Булюка. За даними співробітників закладу, більше 28 тисяч хворих наразі вже стоять на обліку. З них – 4500 лише жінки із раком молочної залози. І рівень захворюваності тільки зростає.

опубліковано 08 04 2017


Чарівні кольори весни у "Галереї життя"

4 квітня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася виставка «Весни чарівні кольори». Авторками виставки стали представниці Херсонщини - художниця з Каланчака Інна Красновська та майстрині із с.Велетенське Білозерського району - Тетяна Зарічна та її мати Антоніна Кригіна. Весняна експозиція у "Галереї життя" складається із 36 вишитих хрестиком картин та 10 робіт, створених за унікальним авторським напрямом Інни Красновської "Цвітиці".

опубліковано 06 04 2017


Результати аналізів - електронною поштою

Шановні пацієнти! Шановні колеги!

Відтепер Ви можете отримати результати будь-яких аналізів електронною поштою. Для цього під час здачі аналізу у клініко-діагностичній лабораторії Херсонського обласного онкологічного диспансеру необхідно заповнити анкету (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження, та вказати електронну адресу). Анкети знаходяться у реєстратора лабораторії.

опубліковано 27 03 2017


Термомамографія - новий метод обстеження молочних залоз

Шановні жінки! У Херсонському обласному онкологічному диспансері Ви маєте можливість пройти термографію молочних залоз, безкоштовно та без направлення лікаря. Талон на проходження дослідження Ви можете отримати у реєстратурі поліклініки Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Кабінет термографії працює з понеділка по п'ятницю, з 8:00 до 14:00 до 10 квітня. Термомамографічне обстеження вже пройшли більше 100 жінок.

опубліковано 23 03 2017


Квіти для Дивосаду від інженерів майбутнього

Квітка життяУ Херсонському національному технічному університеті пройшла акція "Квітка життя", метою якої є допомога Херсонському обласному онкологічному диспансеру у створенні зимового саду. Проведення акції збіглося із гуманітарною місією до України представників благодійного фонду Foundation Ukraine needs help із Королівства Нідерланди. Головний лікар ХООД Ірина Сокур, президент фонду "Foundation Ukraine needs help" Laurien Luijnenburg та волонтер фонду Aldwin Luijnenburg відвідали ХНТУ, де зустрілися із ініціаторами та учасниками акції.

опубліковано 17 03 2017


Персональна виставка робіт Ольги Бринцевої у "Галереї життя"

6 березня в рамках арт-проекту «Галерея життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилася виставка відомої української художниці Ольги Бринцевої «Життя – прекрасне». Ольга Бринцева - членкиня Національної спілки художників України, відомий майстер гобеленів, постійна учасниця виставок у Німеччині, Франції, Монако, різноманітних виставок в Україні. Експозиція складається із 21 роботи, більшість виконані у техніці олійного живопису та вперше у «Галереї життя» представлені гобелени.

опубліковано 11 03 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК