Виставка "Квіти, які не в’януть" відкрилася у Галереї життя

8 вересня у "Галереї життя" відбулося відкриття спільної виставки одразу двох художників: батька і сина, Володимира та Олександра Гончаренків. На усіх полотнах – яскраві, різноманітні квіти, створені умілими руками і фарбою. Ці квіти навіть через десятки років не втратять своєї краси, тому й виставка отримала назву «Квіти, які не в’януть». Знайомила відвідувачів виставки з членом Національної спілки художників України, художником із Берислава Володимиром Гончаренком головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 09 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нижні Сірогози

Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 28 серпня по 1 вересня в рамках програми Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" працювали у Нижньосірогозькому районі. Стан здоров’я усіх бажаючих перевіряли онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог. За робочий тиждень лікарі проконсультували 695 мешканців району. За результатами первинного огляду і проведених на базі центральної районної лікарні обстежень було виявлено, що 272 мешканця Нижньосірогозького району потребують подальшої допомоги лікарів.

опубліковано 03 09 2017


Якісна діагностика вдома: Нововоронцовка

На Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області".  В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 14 по 18 серпня працювали у Нововоронцовському районі. Два робочи дні онкологи вели прийом на базі Нововоронцовської ЦРЛ, три дні були присвячені виїздам бригади до віддалених амбулаторій сімейної  медицини. Медиками Нововоронцовського району напередодні візиту онкологів було проведено анкетування серед населення району та відібрано для огляду осіб із груп ризику.

опубліковано 22 08 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Лепетиха

Якісна діагностика вдома: Велика ЛепетихаЗа даними Національного канцер-реєстру, Херсонщина знаходиться у трійці лідерів по Україні за рівнем онкологічної захворюваності. З огляду на це, надзвичайно актуальною є реалізація обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 31 липня по 4 серпня працювали у Великолепетиському районі. Попереднім анкетуванням було охоплено більше двох тисяч мешканців району, сформовані групи ризику для проходження онкоогляду.

опубліковано 12 08 2017


Сімейна виставка у "Галереї життя"

У четвер, 3 серпня в рамках арт-проекту Херсонського обласного онкологічного диспансеру "Галерея життя" відкрилася виставка робіт Новотроїцької народної студії образотворчого мистецтва «Сиваський віночок». Виставка має назву "Родина" та унікальна тим, що включає більше 40 робіт не тільки маленьких вихованців образотворчої студії, а також їх мам та дідусів.  "Галерея життя" продовжує знайомство із талантами Херсонського краю.

опубліковано 07 08 2017


Якісна діагностика вдома: Високопілля

Якісна діагностика вдома: ВисокопілляЗ 24 по 28 липня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Високопільському районі. Три дні онкохірург, онкогінеколог та онкоуролог вели прийом на базі Високопільської центральної районної лікарні. Два дні були присвячені виїздам до віддалених сіл, онкологи оглядали населення у  Кочубеївській та Архангельській амбулаторіях загальної практики-сімейної медицини. За тиждень було оглянуто 675 мешканців Високопільського району.

опубліковано 01 08 2017


Якісна діагностика вдома: Горностаївка

Якісна діагностика вдома: ГорностаївкаРобота з виявлення ранніх форм онкологічних захворювань у Херсонській області триває. Фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру в рамках обласної програми "Наближення якісної діагностики до населення області" з 3 по 7 липня працювали у Горностаївському районі. За тиждень онкологи відвідали Заводівський ФАП, Ольгинську, Великоблаговіщенську, Червонополянську, Костянтинівську та Каїрську амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

опубліковано 12 07 2017


Якісна діагностика вдома: Велика Олександрівка

Якісна діагностика вдома: Велика ОлександрівкаНа Херсонщині триває обласна програма "Наближення якісної діагностики до населення області". З 19 по 23 червня бригада фахівців Херсонського обласного онкологічного диспансеру працювала у Великоолександрівському районі. Три робочі дні фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру вели прийом на базі Великоолекандрівської ЦРЛ, також були організовані виїзди бригади до Калінінської та Борозенської амбулаторій сімейної  медицини.

опубліковано 30 06 2017


Привітання головного лікаря з Днем Медичного працівника

З Днем Медичного працівникаШановні колеги! З давніх-давен усе людство визнає професію медика найблагороднішою, найгуманнішою та найсамовідданішою професією на планеті Земля. Бути лікарем, медичною сестрою чи просто молодшою медичною сестрою дуже не просто, адже саме від нас часто залежить найцінніше – життя людини. І саме той, хто в очах хворого побачив відчай, безнадію і безвихідь, а потім у тих же самих очах побачив іскринки подяки та надії, саме той і має називатися медичним працівником від Бога.

опубліковано 16 06 2017


Персональна виставка Оксани Оснач у "Галереї життя"

Персональна виставка Оксани Оснач2 червня в рамках мистецького проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкрилася виставка робіт Оксани Оснач. Персональна виставка Оксани має назву «Поезія реальності» та складається із 24 робіт, виконаних у техніці олійного живопису, у жанрах пейзажу і натюрморту, а також у реалістичному напрямку. Оксана Оснач - член Національної Спілки Художників України, володарка звання «Кращий художник 2015 року».

опубліковано 05 06 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК