Проведене спеціальне об’єктове тренування

21 грудня 2017 року в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося спеціальне об’єктове тренування з відпрацювання Плану взаємодії у разі вчинення диверсії в радіологічних відділеннях № 1 та № 2. Було проведено навчальну евакуацію пацієнтів та персоналу у разі диверсії та пожежі, навчальне гасіння пожежі, заміри можливого радіаційного забруднення території радіологічних відділень та виклик служби охорони при спрацюванні «тривожної кнопки виклику».

опубліковано 24 12 2017


Якісна діагностика вдома: підсумки роботи у 5 районах

У травні 2017 року на Херсонщині був впроваджений унікальний проект, аналогів якому на сьогоднішній день в Україні немає. За ініціативи Херсонської обласної ради стала можливою реалізація програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Центральних районних лікарень, проводили огляд та консультації населення.

опубліковано 06 12 2017


Персональна виставка Олександра Степаненко

Персональна виставка Олександра Степаненко29 листопада в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилась виставка робіт талановитого херсонського архітектора і художника Олександра Степаненка. На 29 картинах, виконаних у техніці олійного живопису, автор відобразив мальовничі куточки Херсону, тому й експозиція отримала назву – «Мелодії рідного міста». Відкриваючи захід, головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур зазначила, що виставка приурочена до 70-ї річниці закладу і не випадково відбувається саме зараз.

опубліковано 02 12 2017


Обласна протиракова комісія. Підсумки роботи за 9 місяців

Обласна протиракова коміссія23 листопада в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася остання в поточному році обласна протиракова комісія. Під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої, головного позаштатного онколога Департаменту Олександра Гловацького і головного лікаря обласного онкодиспансеру Ірини Сокур був проаналізований стан надання онкологічної допомоги населенню області за 9 місяців 2017 року.

опубліковано 28 11 2017


Підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози

31 жовтня в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція для регіональних ЗМІ, на якій були підведені підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози. Традиційний захід, що проводиться щороку в жовтні, спрямований нагадати кожній жінці, що захворювання на рак молочної залози є не вироком, а хворобою, яку можна вилікувати.

 

опубліковано 01 11 2017


Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози

Рожевий жовтень20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби проти раку молочноЇ залози. За традицією, у Херсонському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня проводиться День відкритих дверей, коли кожна жінка без направлення може отримати консультацію лікаря та пройти мамографічне або ультразвукове дослідження. Цього року у день відкритих дверей обстежено 80 жінок та виявлено 2 випадки захворювання на рак молочної залози.

опубліковано 22 10 2017


Таврійська онкологічна школа - 2017

Таврійська онкологічна школа21-22 вересня Херсон вшосте приймав гостей та учасників Таврійської онкологічної школи. У роботі щорічної науково-практичної конференції прийняли участь 160 фахівців із 15 областей України. 2017 року Таврійська онкологічна школа відбулася за міжнародною участю - чотири майстер-класи з хірургічної техніки та цикл лекцій провів професор Франциско Мартінс, завідувач урологічним відділом Університетської клініки Лісабона (Португалія).

опубліковано 25 09 2017


Святкування 70-річного ювілею

21 вересня, напередодні відкриття Таврійської онкологічної школи, колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру відзначив свій 70-річний ювілей. Урочисте зібрання відбулося у Херсонському обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. На гостей свята очікувала велика концертна програма за участі артистів театру та співробітників закладу. Привітати колектив диспансеру із ювілеєм приїхали колеги-онкологи зі всієї України, головні лікарі медичних установ Херсонщини, керівники області та міста.

опубліковано 25 09 2017


Якісна діагностика вдома: Генічеськ

Програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" продовжує працювати. В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 11 по 15 вересня відвідали Генічеський район. Бригада лікарів у складі онкохірурга, онкоуролога та онкогінеколога працювала на базі Генічеської центральної районної лікарні, Новоолексіївської лікарської амбулаторії. За 5 днів роботи у районі оглянуто та проконсультовано 965 осіб.

опубліковано 17 09 2017


Виставка "Квіти, які не в’януть" відкрилася у Галереї життя

8 вересня у "Галереї життя" відбулося відкриття спільної виставки одразу двох художників: батька і сина, Володимира та Олександра Гончаренків. На усіх полотнах – яскраві, різноманітні квіти, створені умілими руками і фарбою. Ці квіти навіть через десятки років не втратять своєї краси, тому й виставка отримала назву «Квіти, які не в’януть». Знайомила відвідувачів виставки з членом Національної спілки художників України, художником із Берислава Володимиром Гончаренком головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур.

опубліковано 09 09 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК