Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

З Новим РокомШановні колеги!

Від усього серця вітаю Вас із Новим Роком та Різдвом Христовим! У Новому 2018 році бажаю Вам щастя та удачі! Хай наступаючий рік стане особливим, хай принесе із собою безліч яскравих подій, приємних сюрпризів та виконання найщиріших бажань! Радійте кожному дню! Даруйте радість та посмішки близьким! Міцного здоров’я Вам! Затишку та добробуту у Ваших родинах! Миру та процвітання Україні!

З повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 31 12 2017


Проведене спеціальне об’єктове тренування

21 грудня 2017 року в Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося спеціальне об’єктове тренування з відпрацювання Плану взаємодії у разі вчинення диверсії в радіологічних відділеннях № 1 та № 2. Було проведено навчальну евакуацію пацієнтів та персоналу у разі диверсії та пожежі, навчальне гасіння пожежі, заміри можливого радіаційного забруднення території радіологічних відділень та виклик служби охорони при спрацюванні «тривожної кнопки виклику».

опубліковано 24 12 2017


Якісна діагностика вдома: підсумки роботи у 5 районах

У травні 2017 року на Херсонщині був впроваджений унікальний проект, аналогів якому на сьогоднішній день в Україні немає. За ініціативи Херсонської обласної ради стала можливою реалізація програми "Наближення якісної діагностики до населення області". В рамках виїзної роботи у районах фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за допомогою працівників Центральних районних лікарень, проводили огляд та консультації населення.

опубліковано 06 12 2017


Персональна виставка Олександра Степаненко

Персональна виставка Олександра Степаненко29 листопада в «Галереї життя» Херсонського обласного онкологічного диспансеру відкрилась виставка робіт талановитого херсонського архітектора і художника Олександра Степаненка. На 29 картинах, виконаних у техніці олійного живопису, автор відобразив мальовничі куточки Херсону, тому й експозиція отримала назву – «Мелодії рідного міста». Відкриваючи захід, головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур зазначила, що виставка приурочена до 70-ї річниці закладу і не випадково відбувається саме зараз.

опубліковано 02 12 2017


Обласна протиракова комісія. Підсумки роботи за 9 місяців

Обласна протиракова коміссія23 листопада в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася остання в поточному році обласна протиракова комісія. Під керівництвом заступника директора Департаменту охорони здоров’я Ліни Бондаревої, головного позаштатного онколога Департаменту Олександра Гловацького і головного лікаря обласного онкодиспансеру Ірини Сокур був проаналізований стан надання онкологічної допомоги населенню області за 9 місяців 2017 року.

опубліковано 28 11 2017


Підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози

31 жовтня в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція для регіональних ЗМІ, на якій були підведені підсумки місячника боротьби проти раку молочної залози. Традиційний захід, що проводиться щороку в жовтні, спрямований нагадати кожній жінці, що захворювання на рак молочної залози є не вироком, а хворобою, яку можна вилікувати.

 

опубліковано 01 11 2017


Всеукраїнський день боротьби проти раку молочної залози

Рожевий жовтень20 жовтня відзначається Всеукраїнський день боротьби проти раку молочноЇ залози. За традицією, у Херсонському обласному онкологічному диспансері 20 жовтня проводиться День відкритих дверей, коли кожна жінка без направлення може отримати консультацію лікаря та пройти мамографічне або ультразвукове дослідження. Цього року у день відкритих дверей обстежено 80 жінок та виявлено 2 випадки захворювання на рак молочної залози.

опубліковано 22 10 2017


Таврійська онкологічна школа - 2017

Таврійська онкологічна школа21-22 вересня Херсон вшосте приймав гостей та учасників Таврійської онкологічної школи. У роботі щорічної науково-практичної конференції прийняли участь 160 фахівців із 15 областей України. 2017 року Таврійська онкологічна школа відбулася за міжнародною участю - чотири майстер-класи з хірургічної техніки та цикл лекцій провів професор Франциско Мартінс, завідувач урологічним відділом Університетської клініки Лісабона (Португалія).

опубліковано 25 09 2017


Святкування 70-річного ювілею

21 вересня, напередодні відкриття Таврійської онкологічної школи, колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру відзначив свій 70-річний ювілей. Урочисте зібрання відбулося у Херсонському обласному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша. На гостей свята очікувала велика концертна програма за участі артистів театру та співробітників закладу. Привітати колектив диспансеру із ювілеєм приїхали колеги-онкологи зі всієї України, головні лікарі медичних установ Херсонщини, керівники області та міста.

опубліковано 25 09 2017


Якісна діагностика вдома: Генічеськ

Програма Херсонської обласної ради "Наближення якісної діагностики до населення області" продовжує працювати. В рамках програми фахівці Херсонського обласного онкологічного диспансеру з 11 по 15 вересня відвідали Генічеський район. Бригада лікарів у складі онкохірурга, онкоуролога та онкогінеколога працювала на базі Генічеської центральної районної лікарні, Новоолексіївської лікарської амбулаторії. За 5 днів роботи у районі оглянуто та проконсультовано 965 осіб.

опубліковано 17 09 2017


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК