Прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби проти раку

прес-конференція4 лютого 2014 року в Департаменті охорони здоров’я відбулась прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області Владислав Данько.

опубліковано 05 02 2014


4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC), відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року.

Метою заходу у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань.

опубліковано 02 02 2014


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Шановні колеги та співробітники!

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2014 роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай ці чудові свята завітають до Вашої оселі щастям, благополуччям, сімейною злагодою та добром, а ясна різдвяна зірка наповнить її радістю, духовним піднесенням, здоров’ям та достатком.

Бажаю, щоб цей рік був сприятливим і щедрим на нові можливості та здобутки, гарні справи та плідну працю.

Веселих новорічних і різдвяних свят!

опубліковано 25 12 2013


66 років ХООД

66 років ХООД2 грудня 2013 року Херсонський обласний онкологічний диспансер відзначав свій 66-й День народження.  З цієї нагоди відбулися урочисті збори, на які були запрошені працівники диспансеру, гості та ветерани. У своєму привітанні, головний лікар Ірина Володимирівна Сокур, поздоровила всіх присутніх із 66-ою  річницею закладу, вручила почесні грамоти та подяки кращим працівникам, сказала багато добрих, теплих слів на адресу шановних ветеранів, які внесли неоцінимий  вклад у розвиток диспансеру, присвятивши своє життя онкологїї.

опубліковано 05 12 2013


Наші переможниці

Красою та талантом наших дівчат захоплюються далеко за межами ХООД. 21 листопада у Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені М.Куліша було проведено свято краси - щорічний конкурс «Міс Мельпомена». Титул "Міс Мельпомена 2013" і Приз глядацьких симпатій отримала Катерина Семенова - лаборант клініко-діагностичної лабораторії. Також 3 листопада у м.Хмельницький пройшов 23 чемпіонат NABBA Україна 2013 (змагання з бодібілдингу та фітнесу). 1 місце у категорії "Перфоманс" зайняла Інна Лі - біолог централізованої цитологічної лабораторії. Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо натхнення і подальших перемог!

опубліковано 30 11 2013


Херсонський обласний онкологічний диспансер
запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на роботу на посади:

- сестра медична операційна;
- сестра медична анестезист;
- сестра медична (маніпуляційна);
- молодша медична сестра з догляду за хворими;
- економіст з праці.

опубліковано 18 11 2013


Cуботник з благоустрою території ХООД

Суботній ранок 9 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері був трудовим. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 листопада 2013  року №238-д, співробітниками онкодиспарнсеру на територіях по Кіндійському шосе 26-Б та вул.Кримська, 138 проведено заходи з благоустрою, санітарної очистки території від бур’янів, листя та гілля. У заході взяли участь 100 працівників закладу, розчищено близько 20 000 кв.м. території, вивезено більше 50 куб. м. зібраного сміття.

опубліковано 09 11 2013


В ХООД пришла "Болдинская осень"

Листва под ногами, яркий открытый зонт, едва слышная музыка, горящие свечи, потрясающе уютный зал - это осень в ХООД. 23 октября в 16:00 в малом конференц-зале прошел вечер поэзии "Болдинская осень". Собственную лирику, и поэзию других авторов в своем исполнении подарили Полина Козинец, Елена Николаевна Шепелева, Герман Геворкович Манасян, Ольга Геннадиевна Иванец, Александр Владимирович Заднипряный и Игорь Геннадиевич Еремин. На приглашене встретить Болдинскую осень в ХООД откликнулась Заслуженная артистка Украины Александра Васильевна Тарновская.

опубліковано 24 10 2013


Прес-конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози

18 жовтня 2013 року у приміщені актової зали Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації відбулася прес-конференція для ЗМІ присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози. У заході прийняли участь заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Андрій Пасіка, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Олександр Гловацький та завідувач рентгендіагностичним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Віктор Мякиньков.

опубліковано 19 10 2013


"Сальса в рожевому" у ХООД

"Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжив майстер-клас з танцю сальса, що відбувся 17 жовтня 2013 року о 15:00 у приміщенні конференц-залу. ХООД підтримав всеукраїнську акцію "Сальса в рожевому". На запрошення головного лікаря Ірини Володимирівни Сокур, інструктор студії соціального танцю "RSSalsa" Ірина Снігур провела майстер-клас з сальси для всіх бажаючих. У заході взяли участь більше сотні людей - пацієнтки та співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 18 10 2013


Семінар для районних онкологів

В рамках  місячника боротьби проти раку молочної залози у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" 17 жовтня 2013 року проведено семінар для районних онкологів. Основні питання, що обговорювалися - можливості сучасної діагностики та лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози, а також стан моніторингу раку молочної залози за 9 місяців поточного року.

опубліковано 18 10 2013


День відкритих дверей у ХООД

21 жовтня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.
Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 12 10 2013


Семінар з рентген-діагностики захворювань молочних залоз

10 жовтня 2013 року у ХООД в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози пройшов семінар для лікарів-мамологів, лікарів-онкологів, лікарів УЗД та лікарів-рентгенологів на тему рентген-діагностики захворювань молочних залоз. Обговорювалися питання мамографічного скринінгу, сучасні підходи до мамографії, можливості стереотаксичної біопсії у діагностиці захворювань молочних залоз, а також показання та протипоказання до застосування спеціальних мамографічних методик.

опубліковано 11 10 2013


"Вечірня студія" на "Скіфії" за участю фахівців ХООД

З 7 жовтня 2013 року в Херсонській області проводиться місячник боротьби з онкологічними захворюваннями. В рамках місячника 9 жовтня вийшла телевізійна програма «Вечірня студія» ХОДТРК «Скіфія», присвячена проблемі раку молочної залози, за участю Начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям, фармацевтичного контролю управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Наталії Миронівни Марченко, Головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Володимирівни Сокур та завідувача мамологічним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Олександра Пилиповича Гловацького.

опубліковано 10 10 2013


Привітання із Міжнародним днем лікаря

від Директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктора Короленко та Голови Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Миколи Гайдученко

опубліковано 08 10 2013


Ірина Сокур: Ваше бажання боротися проти раку – це вже половина тієї перемоги, яку ми розділимо з вами!

Рак молочної залози один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає І місце у структурі онкологічної захворюваності. Перш за все рівень захворюваності залежить від вікової групи та досягає своїх пікових значень у 50-54 та 60-64 роки. Кожні 35 хвилин в Україні виявляється 1 випадок раку молочної залози і кожну годину помирає 1 жінка від раку молочної залози. Щорічно кожна десята жінка у світі має шанс захворіти на рак молочної залози.

опубліковано 05 10 2013


Жовтень - Всесвітній місяць боротьби
проти раку молочної залози

Рожевий жовтеньТрадиційно у жовтні по всьому світі проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який так і називається "Рожевий жовтень". Мета заходу - мотивувати жінок стежити за власним здоров'ям, щомісячно проводити самообстеження грудей, вчасно звертатися до лікаря, проходити профілактичне обстеження і регулярно робити мамографію. Це допоможе виявити рак молочної залози на ранніх стадіях, коли він може бути повністю вилікуваний.

опубліковано 15 09 2013


Заседание Украинского общества клинической лабораторной диагностики в Херсонской области

12.09.2013г. в 14-00 в конференц-зале ХООД состоялось заседание Украинского общества клинической лабораторной диагностики в Херсонской области.
Заслушался доклад биолога первой категории Мацук Н.В. «Оценка гематологических показателей крови методом импеданса на гематологическом анализаторе».

опубліковано 13 09 2013


Місячник профілактики серцево-судинних захворювань

Згідно з планом основних заходів Департаменту охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації на 2013 рік, з 9 вересня по 9 жовтня проводиться місячник профілактики серцево-судинних захворювань. Мета заходу - активізація санітарно-просвітницької роботи, покращення рівня поінформованості населення Херсонської області з питань профілактики серцево-судинних захворювань шляхом проведення лекцій, бесід, круглих столів, наочної агітації, виступів у ЗМІ та інших заходів.

опубліковано 10 09 2013


Науковий журнал МОЗ України

Науковий журнал МОЗ України - це головний друкований орган Міністерства охорони здоров'я України та регулярно рецензоване друковане видання, що відображає результати міждисциплінарних досліджень, орієнтований на розробку передових медичних технологій. Журнал публікує оригінальні наукові статті, наукові огляди, що відображають результати досліджень в різних областях медицини. Пріорітет для публікації надається матеріалами щодо перспективних напрямків сучасної медичної науки.
Повний, загальнодоступний контент журналу опублікований на сайті МОЗ http://moz.gov.ua/ua/portal/ms_scientific_journal.

опубліковано 06 09 2013


VII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

31 серпня-1вересня 2013 року у смт.Лазурне, на туристичній базі "Чорномор" пройшли змагання VII обласної Спартакіади працівників охорони здоров'я. Команда КЗ ХООД виборола 4 загальнокомандне місце та привезла додому 3 медалі!
У індивідуальних заліках відзначилися Юлія Путренко (легка атлетика) - 2 місце, Вадим Шарапов (легка атлетика), Єлизавета Кіпоть (шашки), Костянтин Карпенко (шахи) та Володимир Ткачишин (шашки) посіли 3 місце у своїх групах.
Щиро вітаємо призерів та учасників змагань та бажаємо міцного здоров'я і подальших спортивних успіхів!

опубліковано 02 09 2013


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2013

29-30 серпня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері у рамках ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ відбулася регіональна науково-практична конференція на тему «Актуальні питання діагностики і лікування онкологічних захворювань».

опубліковано 01 09 2013


Ранок з ВТВ плюс. Ранковий гість - Ірина Сокур. 04.02.2013 р.

опубліковано 28 08 2013


Хирургами ХООД проведена уникальная операция

18 января 2013г., впервые в Херсонской области, хирургами абдоминально-проктологического отделения выполнена комбинированная хирургическая операция у больной с раком нижней трети сигмовидной кишки, прорастающим в две петли тонкого кишечника, матку и мочевой пузырь на большом протяжении. Объем операции: дистальная резекция сигмовидной кишки и двух участков тонкого кишечника с анастомозами (восстановление полноценного пассажа по ЖКТ), пангистерэктомия, цистэктомия с двухсторонней уретерокутанеостомией. Операция и послеоперационный период прошли без осложнений.

опубліковано 27 08 2013


Таврійські Новини. 65 років ХООД

опубліковано 26 08 2013


IV спартакіада працівників охорони здоров’я

З 08.09.2012 по 09.09.2012 с. Лазурне пансіонат "Прибережний" Скадовського району проводилась IV спартакіада працівників галузі охорони здоров’я області. Метою спартакіади залучення працівників галузі охорони здоров’я до фізичної кольтури та спорту, а також підвищення спортивно-массової роботи в медичних закладах. Команда комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" зайняла 17 місце з 27 змагавшихся команд.

опубліковано 25 08 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК