66 років ХООД

66 років ХООД2 грудня 2013 року Херсонський обласний онкологічний диспансер відзначав свій 66-й День народження.  З цієї нагоди відбулися урочисті збори, на які були запрошені працівники диспансеру, гості та ветерани. У своєму привітанні, головний лікар Ірина Володимирівна Сокур, поздоровила всіх присутніх із 66-ою  річницею закладу, вручила почесні грамоти та подяки кращим працівникам, сказала багато добрих, теплих слів на адресу шановних ветеранів, які внесли неоцінимий  вклад у розвиток диспансеру, присвятивши своє життя онкологїї.

опубліковано 05 12 2013


Наші переможниці

Красою та талантом наших дівчат захоплюються далеко за межами ХООД. 21 листопада у Херсонському академічному музично-драматичному театрі імені М.Куліша було проведено свято краси - щорічний конкурс «Міс Мельпомена». Титул "Міс Мельпомена 2013" і Приз глядацьких симпатій отримала Катерина Семенова - лаборант клініко-діагностичної лабораторії. Також 3 листопада у м.Хмельницький пройшов 23 чемпіонат NABBA Україна 2013 (змагання з бодібілдингу та фітнесу). 1 місце у категорії "Перфоманс" зайняла Інна Лі - біолог централізованої цитологічної лабораторії. Щиро вітаємо наших красунь та бажаємо натхнення і подальших перемог!

опубліковано 30 11 2013


Херсонський обласний онкологічний диспансер
запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на роботу на посади:

- сестра медична операційна;
- сестра медична анестезист;
- сестра медична (маніпуляційна);
- молодша медична сестра з догляду за хворими;
- економіст з праці.

опубліковано 18 11 2013


Cуботник з благоустрою території ХООД

Суботній ранок 9 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері був трудовим. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 листопада 2013  року №238-д, співробітниками онкодиспарнсеру на територіях по Кіндійському шосе 26-Б та вул.Кримська, 138 проведено заходи з благоустрою, санітарної очистки території від бур’янів, листя та гілля. У заході взяли участь 100 працівників закладу, розчищено близько 20 000 кв.м. території, вивезено більше 50 куб. м. зібраного сміття.

опубліковано 09 11 2013


В ХООД пришла "Болдинская осень"

Листва под ногами, яркий открытый зонт, едва слышная музыка, горящие свечи, потрясающе уютный зал - это осень в ХООД. 23 октября в 16:00 в малом конференц-зале прошел вечер поэзии "Болдинская осень". Собственную лирику, и поэзию других авторов в своем исполнении подарили Полина Козинец, Елена Николаевна Шепелева, Герман Геворкович Манасян, Ольга Геннадиевна Иванец, Александр Владимирович Заднипряный и Игорь Геннадиевич Еремин. На приглашене встретить Болдинскую осень в ХООД откликнулась Заслуженная артистка Украины Александра Васильевна Тарновская.

опубліковано 24 10 2013


Прес-конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози

18 жовтня 2013 року у приміщені актової зали Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації відбулася прес-конференція для ЗМІ присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози. У заході прийняли участь заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Андрій Пасіка, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Олександр Гловацький та завідувач рентгендіагностичним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Віктор Мякиньков.

опубліковано 19 10 2013


"Сальса в рожевому" у ХООД

"Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжив майстер-клас з танцю сальса, що відбувся 17 жовтня 2013 року о 15:00 у приміщенні конференц-залу. ХООД підтримав всеукраїнську акцію "Сальса в рожевому". На запрошення головного лікаря Ірини Володимирівни Сокур, інструктор студії соціального танцю "RSSalsa" Ірина Снігур провела майстер-клас з сальси для всіх бажаючих. У заході взяли участь більше сотні людей - пацієнтки та співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 18 10 2013


Семінар для районних онкологів

В рамках  місячника боротьби проти раку молочної залози у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" 17 жовтня 2013 року проведено семінар для районних онкологів. Основні питання, що обговорювалися - можливості сучасної діагностики та лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози, а також стан моніторингу раку молочної залози за 9 місяців поточного року.

опубліковано 18 10 2013


День відкритих дверей у ХООД

21 жовтня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.
Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 12 10 2013


Семінар з рентген-діагностики захворювань молочних залоз

10 жовтня 2013 року у ХООД в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози пройшов семінар для лікарів-мамологів, лікарів-онкологів, лікарів УЗД та лікарів-рентгенологів на тему рентген-діагностики захворювань молочних залоз. Обговорювалися питання мамографічного скринінгу, сучасні підходи до мамографії, можливості стереотаксичної біопсії у діагностиці захворювань молочних залоз, а також показання та протипоказання до застосування спеціальних мамографічних методик.

опубліковано 11 10 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК