Таврійська онкологічна школа 2018

Таврійська онкологічна школа 201822-23 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках Таврійської онкологічної школи, пройшла щорічна науково-практична конференція із міжнародною участю «Шляхи удосконалення онкологічної та паліативної допомоги». Конференція зібрала більше 180 лікарів із 11 міст України, серед спікерів цьогоріч також лікарі із Ізраїлю, Португалії та Туреччини. Наукова частина конференції складалася із чотирьох пленарних засідань, двох профільних секцій та сателітного симпозіуму, на яких пролунало 55 доповідей.

опубліковано 25 08 2018


Тренінг для молодих рентгенологів

Тренінг для молодих рентгенологівШановні колеги! Інформуємо Вас, що 07 вересня 2018 року у м.Херсоні, за підтримки Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації, на базі комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер» в рамках Таврійської онкологічної школи проводиться міжнародний Тренінг для молодих рентгенологів «Radiology Residency Partnership Training». Запрошені спікери – лікарі із Медичного факультету Університету Анкари (Туреччина). Програма Тренінгу включає три півторагодинні майстер-класи.

опубліковано 20 08 2018


Візит делегації із Туреччини

Візит делегації із Туреччини16 серпня Херсонський обласний онкологічний диспансер відвідала делегація з Туреччини на чолі з Головою Асоціації взаємодопомоги кримських тюрків Мюкремін Шахін, у складі  члена молодіжної організації Асоціації взаємодопомоги кримських тюрків Альпер Ябузесер,  помічника  з питань культури Посольства України в Анкарі Ферідеханум Усеінової та професора Ченгіза Куртмана із відділення Радіаційної онкології Медичного факультету Університету Анкари.

опубліковано 17 08 2018


Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету

Виїзна нарада Комітету Верховної Ради України з питань бюджету13 липня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося засідання виїзної наради Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Присутні серед інших нагальних питань обговорили і стан матеріально-технічної бази закладу. Перед початком заходу головний лікар онкодиспансеру Ірина Сокур продемонструвала парламентарям кабінети рентгентерапії та бункери, в якому планують встановити лінійний прискорювач - надсучасне обладнання, яке вкрай необхідне для боротьби проти раку.

опубліковано 14 07 2018


Візит делегації зі Швеції до Херсонського обласного онкологчного диспансеру

16 червня 2018 року Херсонський обласний онкологічний диспансер вдруге за останні 4 місяці приймав гостей зі Швеції. Цього разу заклад відвідали: Йорген Ларссон, професор хірургії та заступник декана, колишній член Нобелівської асамблеї при Каролінському університеті Швеції, Ебба Гунілла Хульт, радник з питань охорони здоров’я Шведської Бізнес Асоціації в Україні, торговий уповноважений Швеції в Україні (2011–2014), Олександр Машинець, представник Посольства Швеції в Україні та супроводжуючі їх особи.

опубліковано 18 06 2018


Привітання головного лікаря із Днем Медичного Працівника

Привітання головного лікаря із Днем Медичного ПрацівникаШановні колеги! У День професійного свята хочу побажати Вам, перш за все, міцного здоров'я. Бережіть себе і своїх рідних! Хай у Вашому домі завжти панує мир та затишок! Хай гарний настрій та натхнення роблять кожен день неповторним! Хай розуміння того, що Ви даруєте людям найдорожче, що в них є - здоров'я - робить Вас по-справжньому щасливими, адже обрана Вами професія - найблагородніша! Щиро дякую кожному з Вас за щоденну самовіддану працю, за одужання та посмішки наших пацієнтів! Із Днем Медичного Працівника!

З Повагою,
головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 17 06 2018


Святковий концерт до Дня Медичного Працівника

День медичного працівника15 червня, напередодні Дня медичного працівника, у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбувся урочистий концерт. Відкриваючи захід, головний лікар Херсонского обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур привітала колектив та подякувала кожному співробітнику за самовіддану працію. У день професійного свята, Подяками та Почесними грамотами були відзначені кращі працівники, а кожне відділення від профспілки отримало подарунки, що так необхідні у побуті.

опубліковано 16 06 2018


Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього

Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур взяла участь у Шведсько-українському бізнес-форумі, що проходив у Києві 14 червня 2018 року. В рамках бізнес-форуму проводився круглий стіл «Шведсько-українська ініціатива з охорони здоров’я майбутнього». Під час круглого столу обговорювалися питання щодо існуючих проблем та програми реформування охорони здоров’я в Україні, шведської моделі трансформації на клієнто-орієнтовану систему охорони здоров’я та шведських інтрументів для досягнення кращого результату.

опубліковано 15 06 2018


Великокопанівська громада у разі перемоги у конкурсі передасть онкодиспансеру 100 000 грн

Великі Копани - Краще село рокуСільський ревізор відвідав село Великі Копані на Херсонщині наприкінці січня 2018 року. Як наслідок  - наше село бере участь у народному голосуванні за «Село Року 2018», яке стартувало 21 травня 2018 року. Переможець, за оцінками онлайн-голосування, отримає 100 000 грн. У разі перемоги Великокопанівська сільська рада перерахує ці кошти в комунальний заклад «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради для придбання лінійного прискорювача.

опубліковано 05 06 2018


Персональна виставка Ірини Іванюк

Персональна виставка Ірини Іванюк10 квітня в Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках арт-проекту «Галерея життя» відкрилася яскрава виставка живопису Ірини Іванюк «Мовою квітів». Від початку реалізації проекту це вже 21 виставка творчих робіт херсонських художників. Цього разу стіни медичного закладу прикрасили майстерно виконані пейзажі рідного краю, натюрморти, на яких зображені квіти: бузок, троянди, польові квіти, хризантеми, гортензії, фрезії, півонії, анемони, магнолії.

опубліковано 12 04 2018


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК