пошук на сайті

Преса

Преса

Допомогти диспансеру

Допомогти диспансеру

Херсонський обласний онкологічний диспансер
запрошує на роботу

Херсонський обласний онкологічний диспансер запрошує на роботу на посади:

- сестра медична операційна;
- сестра медична анестезист;
- сестра медична (маніпуляційна);
- молодша медична сестра з догляду за хворими;
- економіст з праці.

опубліковано 18 11 2013


Cуботник з благоустрою території ХООД

Суботній ранок 9 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері був трудовим. На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 04 листопада 2013  року №238-д, співробітниками онкодиспарнсеру на територіях по Кіндійському шосе 26-Б та вул.Кримська, 138 проведено заходи з благоустрою, санітарної очистки території від бур’янів, листя та гілля. У заході взяли участь 100 працівників закладу, розчищено близько 20 000 кв.м. території, вивезено більше 50 куб. м. зібраного сміття.

опубліковано 09 11 2013


В ХООД пришла "Болдинская осень"

Листва под ногами, яркий открытый зонт, едва слышная музыка, горящие свечи, потрясающе уютный зал - это осень в ХООД. 23 октября в 16:00 в малом конференц-зале прошел вечер поэзии "Болдинская осень". Собственную лирику, и поэзию других авторов в своем исполнении подарили Полина Козинец, Елена Николаевна Шепелева, Герман Геворкович Манасян, Ольга Геннадиевна Иванец, Александр Владимирович Заднипряный и Игорь Геннадиевич Еремин. На приглашене встретить Болдинскую осень в ХООД откликнулась Заслуженная артистка Украины Александра Васильевна Тарновская.

опубліковано 24 10 2013


Прес-конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози

18 жовтня 2013 року у приміщені актової зали Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації відбулася прес-конференція для ЗМІ присвячена Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози. У заході прийняли участь заступник начальника управління з організації медичної допомоги населенню – начальник відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню, акредитації Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Андрій Пасіка, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Олександр Гловацький та завідувач рентгендіагностичним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Віктор Мякиньков.

опубліковано 19 10 2013


"Сальса в рожевому" у ХООД

"Рожевий жовтень" у Херсонському обласному онкологічному диспансері продовжив майстер-клас з танцю сальса, що відбувся 17 жовтня 2013 року о 15:00 у приміщенні конференц-залу. ХООД підтримав всеукраїнську акцію "Сальса в рожевому". На запрошення головного лікаря Ірини Володимирівни Сокур, інструктор студії соціального танцю "RSSalsa" Ірина Снігур провела майстер-клас з сальси для всіх бажаючих. У заході взяли участь більше сотні людей - пацієнтки та співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру.

опубліковано 18 10 2013


Семінар для районних онкологів

В рамках  місячника боротьби проти раку молочної залози у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" 17 жовтня 2013 року проведено семінар для районних онкологів. Основні питання, що обговорювалися - можливості сучасної діагностики та лікування доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози, а також стан моніторингу раку молочної залози за 9 місяців поточного року.

опубліковано 18 10 2013


День відкритих дверей у ХООД

21 жовтня 2013 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози проходитиме День відкритих дверей.
Всі жінки старше 50 років зможуть без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію.
Бережіть своє здоров'я та вчасно проходьте профілактичні огляди!

опубліковано 12 10 2013


Семінар з рентген-діагностики захворювань молочних залоз

10 жовтня 2013 року у ХООД в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози пройшов семінар для лікарів-мамологів, лікарів-онкологів, лікарів УЗД та лікарів-рентгенологів на тему рентген-діагностики захворювань молочних залоз. Обговорювалися питання мамографічного скринінгу, сучасні підходи до мамографії, можливості стереотаксичної біопсії у діагностиці захворювань молочних залоз, а також показання та протипоказання до застосування спеціальних мамографічних методик.

опубліковано 11 10 2013


"Вечірня студія" на "Скіфії" за участю фахівців ХООД

З 7 жовтня 2013 року в Херсонській області проводиться місячник боротьби з онкологічними захворюваннями. В рамках місячника 9 жовтня вийшла телевізійна програма «Вечірня студія» ХОДТРК «Скіфія», присвячена проблемі раку молочної залози, за участю Начальника відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям та матерям, фармацевтичного контролю управління з організації медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Наталії Миронівни Марченко, Головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Володимирівни Сокур та завідувача мамологічним відділенням Херсонського обласного онкологічного диспансеру Олександра Пилиповича Гловацького.

опубліковано 10 10 2013


Привітання із Міжнародним днем лікаря

від Директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації Віктора Короленко та Голови Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Миколи Гайдученко

опубліковано 08 10 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК