ХООД долучився до акції «Зробимо Україну чистою»

Зробимо Україну чистою!12 квітня 2014 року за ініціативи громадськості відбулася ІV Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», в рамках якої спільними зусиллями Хероснської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління лісового господарства, студентів Херсонського Державного Університету, працівників онкодиспансеру та лідерів громадського руху "Зробимо Україну чистою" на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено парк із 100 дворічних сосен та дубів.

опубліковано 12 04 2014


Національні дні діагностики раку шкіри

Національні дні діагностики раку шкіриУ зв'язку з проведенням в Україні "Національних днів діагностики раку шкіри", з 15.04.2014 по 25.04.2014 у Херсонському обласному онкологічному диспансері додатково буде здійснюватись прийом всіх бажаючих для діагностики захворювань шкіри у поліклініці онкодиспансеру. З 13:00 до 17:00 в кабінетах №201 та №205 (крім вихідних і святкових днів).

опубліковано 11 04 2014


Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООД

Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООДЗ 1 березня 2014 року у Херсонському  обласному онкологічному диспансері функціонує Кабінет протибольової терапії, що розташований на шостому поверсі (№ 608). Відповідальний за кабінет - лікар-анестезіолог вищої категорії Муравйов Геннадій Вікторович. Основним завданням кабінету є організація фармакотерапії больового синдрому (підбір препаратів) та при необхідності - проведення сучасних інвазивних методів знеболення (блокад  тощо).

опубліковано 15 03 2014


Привітання головного лікаря ХООД з 8 березня

Привітання від головного лікаря ХООД з 8 березняШановні жінки!

На землі знову весна! Отже і наше з вами свято. І ніжні квіти, чарівні слова і щедрі подарунки – все сьогодні для нас. Та як хочеться, щоб така увага і повага були для кожної жінки не тільки на свята – на щодень! І від рідних і від колег, і від держави. Щоб таки справді відчувати себе жінкою. Щасливою, здоровою, красивою – у родині, на роботі, дружбі та коханні. Бажаю Вам від щирого серця добра та злагоди, достатку та розуміння. Любові Вам від близьких та прихильності долі. І неодмінно – Весни!

З повагою
Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 07 03 2014


Безкоштовне забезпечення протезами молочної залози

Всі, хто переніс мастектомію, мають право на безкоштовне забезпечення протезами молочної залози та трьома ліфами для їх кріплення. Для цього Вам необхідно: 1. Довідка від лікаря-онколога за місцем проживання: висновок ЛКК в тому, що Ви підлягаєте протезуванню. 2. Направлення із місцевого управління праці та соціального захисту населення (СОБЕЗу) для забезпечення протезними виробами. 3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду.

опубліковано 21 02 2014


Тридцять берез для ХООД

30 берез для ХООД20 лютого 2014 року за ініціативи депутатської комісії з охорони здоров'я Херсонської обласної ради на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено 30 берез та 10 тополів.
Спільними зусиллями небайдужих людей, територія закладу у найближчому майбутньому перетвориться на чарівну садово-паркову зону, що сприятиме покращанню настрою хворих, а, значить, і скорішому одужанню, та радуватиме око відвідувачів та співробітників закладу.

опубліковано 21 02 2014


Прес-тур по ХООД

прес-тур по ХООД6 лютого 2014 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов прес-тур з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь Ліна Бондарева, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Олександр Гловацький, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Валентина Салтишева, головний позаштатний онкогінеколог  Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

опубліковано 07 02 2014


Прес-конференція до Всесвітнього дня боротьби проти раку

прес-конференція4 лютого 2014 року в Департаменті охорони здоров’я відбулась прес-конференція з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, начальник Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів в Херсонській області Владислав Данько.

опубліковано 05 02 2014


4 лютого – Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку, заснований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC), відзначається 4 лютого, починаючи з 2006 року.

Метою заходу у всьому світі є підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань.

опубліковано 02 02 2014


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Шановні колеги та співробітники!

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2014 роком та світлим святом Різдва Христового!

Хай ці чудові свята завітають до Вашої оселі щастям, благополуччям, сімейною злагодою та добром, а ясна різдвяна зірка наповнить її радістю, духовним піднесенням, здоров’ям та достатком.

Бажаю, щоб цей рік був сприятливим і щедрим на нові можливості та здобутки, гарні справи та плідну працю.

Веселих новорічних і різдвяних свят!

опубліковано 25 12 2013


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК