67 років разом

67 років разомУ вівторок, 2 грудня 2014 року, у  Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося Урочисте зібрання, присвячене 67 річниці з дня заснування закладу. "Здалека чую пісню калинову, як оберіг даровану тобою" та іншими піснями привітав ансамбль бандуристів "Чарівні струни" дитячої музичної школи №3 колектив Херсонського онкодиспансеру. Поздоровити онкодиспансер з Днем народження прийшли й діти співробітників. Вірші, пісні і танці у виконанні юних артистів зал вітав гучними оплесками.

опубліковано 03 12 2014


Семінар для головних лікарів

семінар20 листопада 2014 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов семінар «Основні принципи організації протиракової боротьби. Організація роботи районних протиракових комісій та профілактичних онкологічних оглядів населення» для головних лікарів центральних районних та міських лікарень, головних лікарів центрів ПМСД, голів районних протиракових комісій та заступників головних лікарів з поліклінічної роботи, районних гінекологів. У роботі семінару взяли участь більше 50 лікарів зі всіх районів області.

опубліковано 21 11 2014


Майстер-клас із флористики в ХООД

Майстер-клас із флористики23 жовтня на запрошення головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Володимирівни Сокур, відома у Херсонській області та далеко за її межами художниця, лікар-цитолог Галина Павлівна Руденко провела заняття з основ флористики для пацієнтів та співробітників онкодиспансеру. Навчитися новому прийшли жінки, які перенесли операцію на молочній залозі, отримують хіміотерапію та які вже завершили лікування і відновлюються після перенесеної хвороби.

опубліковано 25 10 2014


Прес-конференція до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози в Департаменті охорони здоров’я

Прес-конференція22 жовтня 2014 року в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози. Учасники прес-конференції: заступник директора Департамент охорони здоров’я ХОДА Бондарева Ліна Володимирівна, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Сокур Ірина Володимирівна, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Гловацький Олександр Пилипович, голова регіонального відділення Асоціації радіологів України Мякиньков Віктор Борисович докладно та зрозуміло розповіли представникам засобів масових інформацій про основні тенденції розвитку хвороби в світі, Україні та зокрема Херсонській області, пояснили значення обстежень молочних залоз, зазначили найуразливіші категорії жінок та різновиди лікування.

опубліковано 22 10 2014


Рак - не вирок. Сюжет ТРК "ВТВ плюс" до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози

опубліковано 21 10 2014


Мистецтво проти хвороби: переможе краса!

Переможе красаНа сьогоднішній день реабілітаційні заходи у жінок, що хворіють на рак молочної залози, спрямовані на подолання наслідків оперативного втручання. Ми хочемо звернути особливу увагу на процес емоційного та психологічного відновлення. Арт-терапія в онкологічній практиці сприяє зростанню внутрішньої активності жінки у боротьбі із хворобою, розвитку емоційного контролю та посилює терапевтичний ефект від інших видів лікування. Для жінок, які перенесли операцію та отримують променеву чи хіміотерапію, 23 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбудеться майстер-клас із флористики від відомої херсонської художниці Галини Руденко.

опубліковано 18 10 2014


Анкета самообстеження: захворювання молочних залоз

Анкета самообстеження: захворювання молочних залозШановні жінки!
У жовтні в усьому світі проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози - "Рожевий жовтень". Мета медичних працівників та громадських активістів - за допомогою простих та зрозумілих речей переконати Вас у необхідності уважно ставитися до себе та свого здоров'я. Для цього ми розробили Анкету самообстеження. Це 10 простих питань, відверта відповідь на які може допомогти виявити захворювання молочних залоз.

опубліковано 05 10 2014


Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залозиРак  молочної  залози - один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає перше місце у структурі онкологічної захворюваності. Щорічно цей діагноз ставиться 1,5 мільйонам жінок у всьому світі та 16,5 тисячам жінок в Україні. У Херсонській області щороку вперше виявляється близько 450 випадків раку молочної залози. У жовтні в усьому світі вже традиційно проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який називається "Рожевий жовтень".

опубліковано 03 10 2014


Курси інформації та стажування

Курси інформації та стажуванняШановні колеги!

Повідомляємо Вам, що з 22 вересня до 26 вересня 2014 року на базі комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" проходитимуть курси інформації та стажування для лікарів-терапевтів та лікарів загальної практики-сімейної медицини.

опубліковано 19 09 2014


VIII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

VIII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я6-7 вересня 2014 року у смт. Лазурне, в пансіонаті "Прибережний" відбулися змагання VIII обласної Спартакіади працівників охорони здоров'я. Спортсмени КЗ ХООД, за підтримки головного лікаря Ірини Сокур та голови профспілки Андрія Дорошенко, показали стабільний результат та вибороли 4 загальнокомандне місце. У індивідуальному заліку з легкої атлетики Юлія Путренко здобула срібло. У груповому заліку наші легкоатлети посіли третє місце.
 

опубліковано 10 09 2014


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2014

Перша Таврійська школа з питань онкології - 20144-5 вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася ПЕРША ТАВРІЙСЬКА ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ, цього року - у форматі дводенного науково-практичного семінару на тему «Мультидисциплінарний підхід до діагностики і лікування пухлин малого тазу». Серед доповідачів 5 докторів та 5 кандидатів медичних наук - вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України.

опубліковано 07 09 2014


Співробітники КЗ ХООД здали кров для військових у зоні АТО

Врятуй життяСпівробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру, як ніхто інший, знають, як донорська кров рятує життя пацієнтів, тому вони одними з перших доєднались до акції «Врятуй життя» та здали кров для військових у зоні АТО. Спеціально для того, аби не затягувати робочий процес, виїзна амбулаторія приїхала до онкодиспансеру і безпосередньо на місці приймала донорів-добровольців.

 

опубліковано 06 09 2014


Чемпіонат зі спортивного боулінгу серед членів профспілки працівників галузі охорони здоров’я Херсонської області

Чемпіонат зі спортивного боулінгу31 серпня 2014 року за ініціативи Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України проведений перший Чемпіонат зі спортивного боулінгу серед членів профспілки працівників галузі охорони здоров’я.  У змаганнях приймали участь представники Херсонської обласної клінічної лікарні, Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.

опубліковано 01 09 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Незалежності України

З Днем Незалежності!Шановні колеги! Шановні пацієнти!

З нагоди річниці Незалежності нашої Держави бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.
Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 23 08 2014


Лікарі світу за МИР

Лікарі світу за МИР6 серпня 2014 року запрошуємо провести разом з нами Міжнародний день «Лікарі світу за МИР» вперше в Україні та в усіх регіонах.
Це особливий день, коли лікарі планети Земля солідарно закликають політиків покласти край війнам, припинити вбивства і кровопролиття, згадати про гуманізм і милосердя. Організація «Лікарі світу» святкує цей день своєю повсякденною роботою та хвилиною мовчання по загиблим лікарям та невинним жертвам у всьому світі. Цей рух виник в 1980 році у Франції в результаті від’єднання від іншої міжнародної організації «Лікарі без кордонів».

опубліковано 06 08 2014


Електронна реєстратура КЗ ХООД

Електронна реєстратураШановні пацієнти! Шановні колеги!

 

Повідомляємо Вам, що з 22 липня 2014 року у Комунальному закладі Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" функціонує електронна реєстратура. Відтепер є можливість замовити талон на прийом до лікаря диспансерного відділення КЗ ХООД через мережу Інтернет.

опубліковано 22 07 2014


Курси інформації та стажування з онкології

До уваги лікарів акушерів-гінекологів лікувально-профілактичних закладів м.Херсона та Херсонської області!


З 14 по 18 липня 2014 року на базі Комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" проходитимуть курси інформації та стажування з онкології.

опубліковано 12 07 2014


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Тези конференціїШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі на тему: «Мультидисциплінарний підхід до діагностики і лікування пухлин малого тазу» ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ, що відбудеться 4-5 вересня 2014 р. у Херсонському обласному онкологічному диспансері.
 

 

опубліковано 23 06 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Шановні колеги!
Прийміть щирі вітання з Днем медичного працівника! В це тепле літнє свято, яке святкують люди в “білих халатах”,  зичу Вам кохання, теплоти  близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів. Бажаю Вам здоров’я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег! І нехай серця Ваші завжди будуть сповнені любові, миру і ніжності, а кожна справа буде успішною, кожна мрія – здійсненною! І ніколи не зникає бажання творити добро!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 11 06 2014


Кубок Херсонщины по боулингу

Кубок Херсонщины по боулингу18 мая 2014 года состоялся открытый Кубок Херсонщины по боулингу. В соревнованиях приняли участие более двадцати спортсменов, лидеры чемпионатов Херсонской, Николаевской, Днепропетровской области, среди них - три кандидата в мастера спорта, обладатель Кубка Украины и участник Чемпионата Мира по боулингу. В напряженной борьбе 1 место завоевал заведующий рентгено-диагностическим отделением Виктор Борисович Мякиньков, оставив позади соперников из пяти городов юга Украины.

опубліковано 21 05 2014


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Міжнародним днем медичної сестри

З Міжнародним днем медичної сестриШановні медичні сестри!
Від усього серця вітаю Вас з професійним святом!
У цей день хочеться ще раз відзначити, що від Вашої роботи, Вашої людяності та компетентності, наполегливості та професіоналізму залежить успіх усієї галузі охорони здоров'я. Збереження Вами кращих традицій - поваги до старших та підтримки і навчання молоді - запорука стабільної та ефективної роботи нашого закладу. Ваші умілі руки та добрі серця дають людям силу та надію на зцілення, а, значить, і на майбутнє.
Міцного здоров'я Вам, злагоди і достатку в сім'ях та у робочому колективі!
З Міжнародним днем медичної сестри!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 05 2014


Поздравление главного врача Херсонского областного онкологического диспансера с Днем Победы

С Днем Победы!Дорогие херсонцы! 

С Днем Великой Победы! Слава бойцам-освободителям и всем, кто пережил страшные годы войны! Вечная память погибшим! И пусть грохот танков и орудий уйдет из жизни навсегда!

Мирного неба и доброго здоровья всем!

 

Главный врач Ирина Сокур

опубліковано 09 05 2014


Прес-конференція "Національні дні діагностики раку шкіри"

Прес-конференція23 квітня 2014 року у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція присвячена «Національним дням діагностики раку шкіри», які проводиться з метою ранньої діагностики та профілактики дерматоонкологічної патології у населення області. У заході прийняли участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Олександр Гловацький, зав. оргметодкабінетом Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Володимир Савченко, зав. поліклінікою Херсонського обласного шкірно-венерологічного диспансеру Ольга Черешньова, головний педіатр Департаменту охорони здоров’я Херсонської облдержадміністрації Тетяна Карчевич та головний позаштатний дитячий імунолог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Наталія Василенко.

опубліковано 25 04 2014


ХООД долучився до акції «Зробимо Україну чистою»

Зробимо Україну чистою!12 квітня 2014 року за ініціативи громадськості відбулася ІV Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», в рамках якої спільними зусиллями Хероснської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів, Управління лісового господарства, студентів Херсонського Державного Університету, працівників онкодиспансеру та лідерів громадського руху "Зробимо Україну чистою" на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено парк із 100 дворічних сосен та дубів.

опубліковано 12 04 2014


Національні дні діагностики раку шкіри

Національні дні діагностики раку шкіриУ зв'язку з проведенням в Україні "Національних днів діагностики раку шкіри", з 15.04.2014 по 25.04.2014 у Херсонському обласному онкологічному диспансері додатково буде здійснюватись прийом всіх бажаючих для діагностики захворювань шкіри у поліклініці онкодиспансеру. З 13:00 до 17:00 в кабінетах №201 та №205 (крім вихідних і святкових днів).

опубліковано 11 04 2014


Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООД

Кабінет протибольової терапії відкрився у ХООДЗ 1 березня 2014 року у Херсонському  обласному онкологічному диспансері функціонує Кабінет протибольової терапії, що розташований на шостому поверсі (№ 608). Відповідальний за кабінет - лікар-анестезіолог вищої категорії Муравйов Геннадій Вікторович. Основним завданням кабінету є організація фармакотерапії больового синдрому (підбір препаратів) та при необхідності - проведення сучасних інвазивних методів знеболення (блокад  тощо).

опубліковано 15 03 2014


Привітання головного лікаря ХООД з 8 березня

Привітання від головного лікаря ХООД з 8 березняШановні жінки!

На землі знову весна! Отже і наше з вами свято. І ніжні квіти, чарівні слова і щедрі подарунки – все сьогодні для нас. Та як хочеться, щоб така увага і повага були для кожної жінки не тільки на свята – на щодень! І від рідних і від колег, і від держави. Щоб таки справді відчувати себе жінкою. Щасливою, здоровою, красивою – у родині, на роботі, дружбі та коханні. Бажаю Вам від щирого серця добра та злагоди, достатку та розуміння. Любові Вам від близьких та прихильності долі. І неодмінно – Весни!

З повагою
Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 07 03 2014


Безкоштовне забезпечення протезами молочної залози

Всі, хто переніс мастектомію, мають право на безкоштовне забезпечення протезами молочної залози та трьома ліфами для їх кріплення. Для цього Вам необхідно: 1. Довідка від лікаря-онколога за місцем проживання: висновок ЛКК в тому, що Ви підлягаєте протезуванню. 2. Направлення із місцевого управління праці та соціального захисту населення (СОБЕЗу) для забезпечення протезними виробами. 3. Копія паспорта та ідентифікаційного коду.

опубліковано 21 02 2014


Тридцять берез для ХООД

30 берез для ХООД20 лютого 2014 року за ініціативи депутатської комісії з охорони здоров'я Херсонської обласної ради на території Херсонського обласного онкологічного диспансеру було висаджено 30 берез та 10 тополів.
Спільними зусиллями небайдужих людей, територія закладу у найближчому майбутньому перетвориться на чарівну садово-паркову зону, що сприятиме покращанню настрою хворих, а, значить, і скорішому одужанню, та радуватиме око відвідувачів та співробітників закладу.

опубліковано 21 02 2014


Прес-тур по ХООД

прес-тур по ХООД6 лютого 2014 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов прес-тур з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку. У заході прийняли участь Ліна Бондарева, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Ірина Сокур, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Олександр Гловацький, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА, Валентина Салтишева, головний позаштатний онкогінеколог  Департаменту охорони здоров’я ХОДА.

опубліковано 07 02 2014


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК