Прес-конференція до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози в Департаменті охорони здоров’я

Прес-конференція22 жовтня 2014 року в Департаменті охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації відбулась прес-конференція до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози. Учасники прес-конференції: заступник директора Департамент охорони здоров’я ХОДА Бондарева Ліна Володимирівна, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Сокур Ірина Володимирівна, головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров’я ХОДА Гловацький Олександр Пилипович, голова регіонального відділення Асоціації радіологів України Мякиньков Віктор Борисович докладно та зрозуміло розповіли представникам засобів масових інформацій про основні тенденції розвитку хвороби в світі, Україні та зокрема Херсонській області, пояснили значення обстежень молочних залоз, зазначили найуразливіші категорії жінок та різновиди лікування.

опубліковано 22 10 2014


Рак - не вирок. Сюжет ТРК "ВТВ плюс" до Всеукраїнського дня боротьби проти раку молочної залози

опубліковано 21 10 2014


Мистецтво проти хвороби: переможе краса!

Переможе красаНа сьогоднішній день реабілітаційні заходи у жінок, що хворіють на рак молочної залози, спрямовані на подолання наслідків оперативного втручання. Ми хочемо звернути особливу увагу на процес емоційного та психологічного відновлення. Арт-терапія в онкологічній практиці сприяє зростанню внутрішньої активності жінки у боротьбі із хворобою, розвитку емоційного контролю та посилює терапевтичний ефект від інших видів лікування. Для жінок, які перенесли операцію та отримують променеву чи хіміотерапію, 23 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбудеться майстер-клас із флористики від відомої херсонської художниці Галини Руденко.

опубліковано 18 10 2014


Анкета самообстеження: захворювання молочних залоз

Анкета самообстеження: захворювання молочних залозШановні жінки!
У жовтні в усьому світі проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози - "Рожевий жовтень". Мета медичних працівників та громадських активістів - за допомогою простих та зрозумілих речей переконати Вас у необхідності уважно ставитися до себе та свого здоров'я. Для цього ми розробили Анкету самообстеження. Це 10 простих питань, відверта відповідь на які може допомогти виявити захворювання молочних залоз.

опубліковано 05 10 2014


Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залозиРак  молочної  залози - один з найпоширеніших злоякісних процесів у жінок економічно розвинутих держав світу, і займає перше місце у структурі онкологічної захворюваності. Щорічно цей діагноз ставиться 1,5 мільйонам жінок у всьому світі та 16,5 тисячам жінок в Україні. У Херсонській області щороку вперше виявляється близько 450 випадків раку молочної залози. У жовтні в усьому світі вже традиційно проводиться місячник боротьби проти раку молочної залози, який називається "Рожевий жовтень".

опубліковано 03 10 2014


Курси інформації та стажування

Курси інформації та стажуванняШановні колеги!

Повідомляємо Вам, що з 22 вересня до 26 вересня 2014 року на базі комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" проходитимуть курси інформації та стажування для лікарів-терапевтів та лікарів загальної практики-сімейної медицини.

опубліковано 19 09 2014


VIII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

VIII обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я6-7 вересня 2014 року у смт. Лазурне, в пансіонаті "Прибережний" відбулися змагання VIII обласної Спартакіади працівників охорони здоров'я. Спортсмени КЗ ХООД, за підтримки головного лікаря Ірини Сокур та голови профспілки Андрія Дорошенко, показали стабільний результат та вибороли 4 загальнокомандне місце. У індивідуальному заліку з легкої атлетики Юлія Путренко здобула срібло. У груповому заліку наші легкоатлети посіли третє місце.
 

опубліковано 10 09 2014


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2014

Перша Таврійська школа з питань онкології - 20144-5 вересня у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася ПЕРША ТАВРІЙСЬКА ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ, цього року - у форматі дводенного науково-практичного семінару на тему «Мультидисциплінарний підхід до діагностики і лікування пухлин малого тазу». Серед доповідачів 5 докторів та 5 кандидатів медичних наук - вчені-онкологи, онкохірурги та радіологи з провідних клінік та наукових установ України.

опубліковано 07 09 2014


Співробітники КЗ ХООД здали кров для військових у зоні АТО

Врятуй життяСпівробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру, як ніхто інший, знають, як донорська кров рятує життя пацієнтів, тому вони одними з перших доєднались до акції «Врятуй життя» та здали кров для військових у зоні АТО. Спеціально для того, аби не затягувати робочий процес, виїзна амбулаторія приїхала до онкодиспансеру і безпосередньо на місці приймала донорів-добровольців.

 

опубліковано 06 09 2014


Чемпіонат зі спортивного боулінгу серед членів профспілки працівників галузі охорони здоров’я Херсонської області

Чемпіонат зі спортивного боулінгу31 серпня 2014 року за ініціативи Херсонської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України проведений перший Чемпіонат зі спортивного боулінгу серед членів профспілки працівників галузі охорони здоров’я.  У змаганнях приймали участь представники Херсонської обласної клінічної лікарні, Херсонського обласного онкологічного диспансеру, Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних.

опубліковано 01 09 2014


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК