Вечір поезії у ХООД

Вечір поезії у ХООДВіддай людині крихітку себе,

За це душа наповнюється світлом.
Ліна Костенко

27 березня у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов вечір поезії «Весна-кохання».  В кінці березня традиційно відзначається Всесвітній день поезії, і тема вечора була обрана не випадково, бо кожна людина  з нетерпінням чекає Весни - теплої, сонячної, справжньої - такої, як саме кохання.

опубліковано 10 04 2015


Поздравление главного врача Херсонского областного онкологического диспансера с 8 марта

С 8 марта!Дорогие женщины!

 

Желаю Вам весеннего тепла и солнечного настроения, искренней любви и преданной дружбы, семейного счастья и жизненной радости, мира, добра и достатка. Будьте всегда любимыми и счастливыми, улыбающимися и неповторимыми!
 

С уважением,

главный врач Ирина Сокур

опубліковано 06 03 2015


Підсумкова медична рада

Підсумкова медична рада13 лютого 2015 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері проведено медичну раду, на якій було обговорено пісумки роботи закладу за 2014 рік. У медичній раді взяла участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління з організації медичної допомоги населенню Ліна Володимирівна Бондарева. Порядок денний включав доповідь головного лікаря, виступи головної медичної сестри КЗХООД, заступника головного лікаря з медичних питань та завідуючих відділеннями.

опубліковано 15 02 2015


Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, започаткований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC) о 2006 році з метою підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань. Інформаційна кампанія 2015 року присвячена простим, але важливим крокам у боротьбі з онкологічними хворобами, які під силу сучасній медицині та кожному небайдужому вже сьогодні. Слоган цьогорічних заходів – «Це нам під силу!».
 

опубліковано 03 02 2015


Курси інформації та стажування

Курси інформації і стажування29-30 січня у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшли курси інформації та стажування з онкології для лікарів, відповідальних за мамологію. Насичена дводенна програма складалася з теоретичного курсу та практичних занять. Лекції з профілактики, діагностики та лікування захворювань молочних залоз читали кращі в області фахівці.

опубліковано 02 02 2015


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

З Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні колеги та співробітники!

Від щирого серця вітаю вас з наступаючими новорічними та різвяними святами! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром,  радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2015 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З повагою,
Головний лікар  Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2014


6 грудня - День Збройних Сил України

День ЗСУКолектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру вітає наших захисників з Днем Збройних Сил України. Бажаємо миру, злагоди та міцного здоров'я!
На підтримку військовослужбовців, що дислоковані в Херсонській області та у зоні АТО, співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру зібрали запас продуктів харчування, також передали дитячі малюнки та гарячу випічку.

опубліковано 06 12 2014


67 років разом

67 років разомУ вівторок, 2 грудня 2014 року, у  Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулося Урочисте зібрання, присвячене 67 річниці з дня заснування закладу. "Здалека чую пісню калинову, як оберіг даровану тобою" та іншими піснями привітав ансамбль бандуристів "Чарівні струни" дитячої музичної школи №3 колектив Херсонського онкодиспансеру. Поздоровити онкодиспансер з Днем народження прийшли й діти співробітників. Вірші, пісні і танці у виконанні юних артистів зал вітав гучними оплесками.

опубліковано 03 12 2014


Семінар для головних лікарів

семінар20 листопада 2014 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов семінар «Основні принципи організації протиракової боротьби. Організація роботи районних протиракових комісій та профілактичних онкологічних оглядів населення» для головних лікарів центральних районних та міських лікарень, головних лікарів центрів ПМСД, голів районних протиракових комісій та заступників головних лікарів з поліклінічної роботи, районних гінекологів. У роботі семінару взяли участь більше 50 лікарів зі всіх районів області.

опубліковано 21 11 2014


Майстер-клас із флористики в ХООД

Майстер-клас із флористики23 жовтня на запрошення головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірини Володимирівни Сокур, відома у Херсонській області та далеко за її межами художниця, лікар-цитолог Галина Павлівна Руденко провела заняття з основ флористики для пацієнтів та співробітників онкодиспансеру. Навчитися новому прийшли жінки, які перенесли операцію на молочній залозі, отримують хіміотерапію та які вже завершили лікування і відновлюються після перенесеної хвороби.

опубліковано 25 10 2014


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК