Майстер-клас з візажу

Майстер-клас з візажуУ понеділок, 12 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері за підтримки компанії "Avon" пройшов майстер-клас з візажу для пацієнток. Менеджер компанії "Avon" Світлана Лебедєва та партнери компанії Світлана Тарасюк та Світлана Гриценко розповіли жінкам про секрети догляду за шкірою обличчя, навчили як правильно визначати тип шкіри, як підібрати крем, пудру та іншу декоративну косметику, провели майстер-клас з денного візажу. Представники компанії, що вже багато років підтримує програму "Разом проти раку грудей", прийшли з подарунками для кожної жінки.

опубліковано 13 10 2015


Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері проходитиме День відкритих дверей. Всі жінки віком від 50 років зможуть без направлення пройти обстеження молочних залоз у лікаря-мамолога та безоплатно зробити мамографію.

опубліковано 11 10 2015


Семінар для жінок, що перенесли мастектомію

Семінар для жінок, що перенесли мастектоміюУ середу, 7 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов семінар для жінок, що перенесли мастектомію та жінок, що готуються до операції. Семінар провели головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур та директор Центру науково-технічної реабілітації після мастектомії Ірина Шерстюк.

опубліковано 09 10 2015


Жовтень - Всесвітній місяць боротьби проти раку грудей

Рожевий жовтеньТрадиційно у жовтні по всьому світі проводиться місячник боротьби проти раку грудей - "Рожевий жовтень". Мета заходу - мотивувати жінок стежити за власним здоров'ям, щомісячно проводити самообстеження грудей, вчасно звертатися до лікаря, проходити профілактичне обстеження і регулярно робити мамографію. Це допоможе виявити рак грудей на ранніх стадіях, коли він може бути повністю вилікуваний.

опубліковано 08 10 2015


IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я5-6 вересня у смт.Лазурне, пансіонат "Прибережний" пройшла IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь 38 команд, більше 450 учасників. Команда Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за підтримки головного лікаря Ірини Сокур та голови профспілкового комітету Юлії Шевчук, увійшла в десятку кращих спортивних команд медичної галузі Херсонщини.

опубліковано 08 09 2015


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2015

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201527-28 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері за традицією відбувся науково-практичний семінар ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ - програми безперервного навчання лікарів-онкологів різних спеціальностей. Тема цьогорічного дводенного науково-практичного семінару "Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень".

опубліковано 04 09 2015


Вітаємо Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»

Вітаємо!Колектив комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" щиро вітає головного лікаря Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»! Бажаємо міцного здоров'я, незгасимої енергії та здійснення всіх задумів! Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» №491/2015 підписано Президентом України Петром Порошенком 21 серпня 2015 року.

опубліковано 25 08 2015


ХООД отримав гуманітарну допомогу

ХООД отримав гуманітарну допомогуХерсонський обласний онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу від благодійної організації з Королівства Нідерланди "Foundation Ukraine needs help". Нідерландська організація для допомоги нужденним в Україні - це благодійна організація, яка висилає гуманітарні речі до медичних закладів України. Всі ці речі безкоштовні.

опубліковано 13 07 2015


Постфактум: наука и спорт

Наука и спорт16 июня в боулинг-клубе Lucky Strike был проведен второй Чемпионат по спортивному боулингу среди медицинских работников Херсонской области, посвященный Дню медицинского работника. В соревнованиях приняло участие около 40 любителей боулинга из 9 медицинских учреждений. Активное участие в соревнованиях приняли сотрудники Коммунального учреждения «Херсонский областной онкологический диспансер».

опубліковано 13 07 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Дорогі колеги!
Прийміть щирі вітання з нагоди Професійного свята!
Люди довіряють Вам найдорожче – своє життя та здоров’я. Така довіра потребує від Вас повної самовіддачі, постійного навчання, сучасних знань, високої кваліфікації, кращих людських якостей. Щодня з’являються нові методи і технології лікування, нові лікарські засоби та сучасна медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо до них не докладає рук та душі  той, хто присвятив себе служінню людям, ніщо не замінить чуйного та уважного ставлення до хворого.

опубліковано 17 06 2015


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК