Переможемо тільки разом!

Переможемо тільки разом!У четвер, 22 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби із захворюванням на рак молочної залози було організоване спільне фітнес-тренування пацієнток та співробітниць диспансеру "Переможемо тільки разом!". Тренування провели тренери-реабілітологи Центру здоров’я та спортивної медицини Любов Антонова та Артур Слєпушкін. Заняття складалося з двох частин - загальної суглобової гімнастики та післяопераційного реабілітаційного комплексу.

опубліковано 23 10 2015


Майстер-клас зі східного живопису

Майстер-клас зі східного живопису20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері був проведений майстер-клас зі східного живопису. На запрошення головного лікаря Ірини Сокур відома херсонська художниця Юлія Герасимчук провела майстер-клас із китайського живопису "Гохуа" для пацієнтів та співробітників диспансеру.

опубліковано 22 10 2015


День відкритих дверей

День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері20 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози, пройшов День відкритих дверей. Всі жінки старше 50 років мали можливість без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію. У День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері проводилася презентація арт-проекту Наталії Цвигун.

опубліковано 21 10 2015


Майстер-клас з візажу

Майстер-клас з візажуУ понеділок, 12 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері за підтримки компанії "Avon" пройшов майстер-клас з візажу для пацієнток. Менеджер компанії "Avon" Світлана Лебедєва та партнери компанії Світлана Тарасюк та Світлана Гриценко розповіли жінкам про секрети догляду за шкірою обличчя, навчили як правильно визначати тип шкіри, як підібрати крем, пудру та іншу декоративну косметику, провели майстер-клас з денного візажу. Представники компанії, що вже багато років підтримує програму "Разом проти раку грудей", прийшли з подарунками для кожної жінки.

опубліковано 13 10 2015


Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози

Всесвітній місячник боротьби проти раку молочної залози20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері проходитиме День відкритих дверей. Всі жінки віком від 50 років зможуть без направлення пройти обстеження молочних залоз у лікаря-мамолога та безоплатно зробити мамографію.

опубліковано 11 10 2015


Семінар для жінок, що перенесли мастектомію

Семінар для жінок, що перенесли мастектоміюУ середу, 7 жовтня, у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов семінар для жінок, що перенесли мастектомію та жінок, що готуються до операції. Семінар провели головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур та директор Центру науково-технічної реабілітації після мастектомії Ірина Шерстюк.

опубліковано 09 10 2015


Жовтень - Всесвітній місяць боротьби проти раку грудей

Рожевий жовтеньТрадиційно у жовтні по всьому світі проводиться місячник боротьби проти раку грудей - "Рожевий жовтень". Мета заходу - мотивувати жінок стежити за власним здоров'ям, щомісячно проводити самообстеження грудей, вчасно звертатися до лікаря, проходити профілактичне обстеження і регулярно робити мамографію. Це допоможе виявити рак грудей на ранніх стадіях, коли він може бути повністю вилікуваний.

опубліковано 08 10 2015


IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я

IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я5-6 вересня у смт.Лазурне, пансіонат "Прибережний" пройшла IX обласна Спартакіада працівників охорони здоров'я. Цього року у спортивному святі взяли участь 38 команд, більше 450 учасників. Команда Херсонського обласного онкологічного диспансеру, за підтримки головного лікаря Ірини Сокур та голови профспілкового комітету Юлії Шевчук, увійшла в десятку кращих спортивних команд медичної галузі Херсонщини.

опубліковано 08 09 2015


Перша Таврійська школа з питань онкології - 2015

Перша Таврійська школа з питань онкології - 201527-28 серпня у Херсонському обласному онкологічному диспансері за традицією відбувся науково-практичний семінар ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ - програми безперервного навчання лікарів-онкологів різних спеціальностей. Тема цьогорічного дводенного науково-практичного семінару "Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень".

опубліковано 04 09 2015


Вітаємо Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»

Вітаємо!Колектив комунального закладу Херсонської обласної ради "Херсонський обласний онкологічний диспансер" щиро вітає головного лікаря Ірину Володимирівну Сокур з присвоєнням почесного звання «Заслужений лікар України»! Бажаємо міцного здоров'я, незгасимої енергії та здійснення всіх задумів! Указ Президента України «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України» №491/2015 підписано Президентом України Петром Порошенком 21 серпня 2015 року.

опубліковано 25 08 2015


ХООД отримав гуманітарну допомогу

ХООД отримав гуманітарну допомогуХерсонський обласний онкологічний диспансер отримав гуманітарну допомогу від благодійної організації з Королівства Нідерланди "Foundation Ukraine needs help". Нідерландська організація для допомоги нужденним в Україні - це благодійна організація, яка висилає гуманітарні речі до медичних закладів України. Всі ці речі безкоштовні.

опубліковано 13 07 2015


Постфактум: наука и спорт

Наука и спорт16 июня в боулинг-клубе Lucky Strike был проведен второй Чемпионат по спортивному боулингу среди медицинских работников Херсонской области, посвященный Дню медицинского работника. В соревнованиях приняло участие около 40 любителей боулинга из 9 медицинских учреждений. Активное участие в соревнованиях приняли сотрудники Коммунального учреждения «Херсонский областной онкологический диспансер».

опубліковано 13 07 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем медичного працівника

З Днем медичного працівника!Дорогі колеги!
Прийміть щирі вітання з нагоди Професійного свята!
Люди довіряють Вам найдорожче – своє життя та здоров’я. Така довіра потребує від Вас повної самовіддачі, постійного навчання, сучасних знань, високої кваліфікації, кращих людських якостей. Щодня з’являються нові методи і технології лікування, нові лікарські засоби та сучасна медична апаратура. Проте всі досягнення науки даремні, якщо до них не докладає рук та душі  той, хто присвятив себе служінню людям, ніщо не замінить чуйного та уважного ставлення до хворого.

опубліковано 17 06 2015


Запрошуємо до Першої Таврійської школи з питань онкології

Тези конференціїШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичному семінарі ПЕРШОЇ ТАВРІЙСЬКОЇ ШКОЛИ З ПИТАНЬ ОНКОЛОГІЇ на тему: «Актуальні питання діагностики і лікування злоякісних новоутворень», що відбудеться 27-28 серпня 2015 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері.

 

опубліковано 04 06 2015


Даруй добро

Даруй доброУ тяжкий час для України гасло «Хто, якщо не ми?» звучить по всій країні. Все більш поширюється волонтерський рух в допомогу армії і нашим воїнам, які незважаючи на всі труднощі мужньо захищають нашу Вітчизну. Активним людям не все одно, що відбувається в країні, в якій ми живемо і вони прагнуть надати посильну допомогу нашим захисникам. Адже кожен солдат це чийсь друг, брат, чоловік або батько. Їм не вистачає дуже багато чого. Але найголовніше їм не вистачає домашнього тепла, затишку та уваги, близьких і люблячих сердець. Співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру намагаються не залишитися осторонь від загальної допомоги вдячних людей.

опубліковано 27 05 2015


Чемпионат по боулингу

24 мая в боулинг-клубе «Lucky Strike» завершился 4-й открытый Чемпионат Херсонской области по спортивному боулингу (высшая лига). Соревнования проходили с октября 2014 года по май 2015 года. В Чемпионате принимали участие более 40 спортсменов из Херсона, Николаева, Днепропетровская, Каховки, Новой Каховки, Одессы и Крыма. По итогам проведенных десяти этапов победителем соревнований стал член профсоюза работников здравоохранения, заведующий рентгенодиагностическим отделением Херсонского областного онкологического диспансера Виктор Мякиньков.

опубліковано 27 05 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Міжнародним днем медичної сестри

З Міжнародним днем медичної сестри!Шановні медичні сестри!
У цей чудовий весняний день вітаємо Вас з професійним святом! Від усього колективу нашого диспансеру низький уклін та щирі слова подяки Вам за Вашу щоденну нелегку працю, за чуйність та терпіння, за людяність та співчуття. Ваш професіоналізм, теплий погляд та добре слово щороку дають тисячам хворих таке бажане одужання, надію на здорове та щасливе майбутнє. Нехай у Ваших серцях завжди буде світло і тепло від людської вдячності за всі добрі справи, які Ви даруєте оточуючим!

опубліковано 11 05 2015


Привітання головного лікаря Херсонського обласного онкологічного диспансеру з Днем Перемоги

З Днем Перемоги!Дорогі колеги!
Щиро вітаю Вас з 70 річницею Великої Перемоги  -  Днем 9 травня! Хай цей важливий і пам'ятний день буде по-справжньому світлим. Згадаймо тих, хто загинув, вшануймо тих, хто пережив ці страшні роки! Всі весняні квіти та слова вдячності сьогодні для тих, хто поклав своє життя та здоров'я заради нашого майбутнього!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 09 05 2015


Зробимо Україну чистою!

У суботЗробимо Україну чистою!у, 25 квітня Херсонський обласний онкологічний диспансер долучивля до акції "Зробимо Україну чистою! ", яку проводить молодіжний рух «Let’s Do It, Ukraine!», що є частиною міжнародного проекту «Let’s Do It, World!», який об’єднав вже 112 країн світу. Керівництво обласної державної адміністрації, працівники Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту охорони здоров'я, активісти молодіжного руху «Let’s Do It, Ukraine!» та колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру з дев'ятої ранку впорядковували територію закладу.

опубліковано 27 04 2015


Cемінар для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологів

Cемінар для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологівВідповідно до наказу Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації, 16 квітня 2015 року на базі Херсонського обласного онкологічного диспансеру відбувся семінар з онкології для лікарів-стоматологів, отоларингологів та онкологів. У семінарі взяли участь 145 фахівців з усіх районів області. Відкрила семінар головний лікар Ірина Сокур, яка відзначила, що злоякісні пухлини органів голови-шиї у 2014 році у структурі загальної онкологічної захворюваності у Херсонській області займають 8,8%, і 9% у структурі смертності – а це майже кожний 11-й хворий на рак!

опубліковано 18 04 2015


Всеукраїнський День меланоми

Всеукоаїнський День меланоми24 квітня 2015 року в Україні планується проведення заходів з нагоди Всеукраїнського Дня меланоми. Відповідні заходи проводяться в Україні з 2009 року згідно з Протоколом приєднання України до Всесвітньої програми "Євромеланома", учасниками якої є понад 20 європейських країн. В рамках Всеукраїнського Дня меланоми у Херсонському обласному онкологічному диспансері 24 квітня 2015 року відбудеться безкоштовне обстеження шкіри всіх бажаючих з 08:00 до 16:00 у кабінетах: 201, 205, 301.

опубліковано 13 04 2015


Привітання головного лікаря ХООД з Великоднем

З Великоднем!Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас зі святом Воскресіння Христового!

Нехай Великдень наповнить серце надією і  любов’ю та подарує добро. Успіхів і злагоди у нашому колективі, щастя і добробуту у родині, міцного здоровя Вам та Вашим рідним, миру та спокою в Україні. Весняного настрою, світлих думок та натхнення на добрі справи!

 Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 12 04 2015


Донори в білих халатах

Донори в білих халатах9 квітня, у Чистий четвер, на території КЗ ХООД відбулася щорічна благодійна акція по здачі крові. Цей захід стає доброю традицією колективу Херсонського обласного онкологічного диспансеру. Незважаючи на щільний графік роботи та особливості лікувального процесу онкохворих пацієнтів, медичний та технічний персонал диспансеру, на чолі з головним лікарем та головною медсестрою, з самого ранку вишикувався для проходження терапевтичного огляду. Всі бажаючі змогли долучитися до здачі крові, що неодмінно врятує чиєсь життя!

опубліковано 11 04 2015


Вечір поезії у ХООД

Вечір поезії у ХООДВіддай людині крихітку себе,

За це душа наповнюється світлом.
Ліна Костенко

27 березня у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшов вечір поезії «Весна-кохання».  В кінці березня традиційно відзначається Всесвітній день поезії, і тема вечора була обрана не випадково, бо кожна людина  з нетерпінням чекає Весни - теплої, сонячної, справжньої - такої, як саме кохання.

опубліковано 10 04 2015


Поздравление главного врача Херсонского областного онкологического диспансера с 8 марта

С 8 марта!Дорогие женщины!

 

Желаю Вам весеннего тепла и солнечного настроения, искренней любви и преданной дружбы, семейного счастья и жизненной радости, мира, добра и достатка. Будьте всегда любимыми и счастливыми, улыбающимися и неповторимыми!
 

С уважением,

главный врач Ирина Сокур

опубліковано 06 03 2015


Підсумкова медична рада

Підсумкова медична рада13 лютого 2015 року у Херсонському обласному онкологічному диспансері проведено медичну раду, на якій було обговорено пісумки роботи закладу за 2014 рік. У медичній раді взяла участь заступник директора Департаменту охорони здоров’я – начальник управління з організації медичної допомоги населенню Ліна Володимирівна Бондарева. Порядок денний включав доповідь головного лікаря, виступи головної медичної сестри КЗХООД, заступника головного лікаря з медичних питань та завідуючих відділеннями.

опубліковано 15 02 2015


Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби проти раку, започаткований Міжнародною спілкою боротьби з онкологічними захворюваннями (UICC) о 2006 році з метою підвищення поінформованості про цю хворобу, привернення уваги до профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань. Інформаційна кампанія 2015 року присвячена простим, але важливим крокам у боротьбі з онкологічними хворобами, які під силу сучасній медицині та кожному небайдужому вже сьогодні. Слоган цьогорічних заходів – «Це нам під силу!».
 

опубліковано 03 02 2015


Курси інформації та стажування

Курси інформації і стажування29-30 січня у Херсонському обласному онкологічному диспансері пройшли курси інформації та стажування з онкології для лікарів, відповідальних за мамологію. Насичена дводенна програма складалася з теоретичного курсу та практичних занять. Лекції з профілактики, діагностики та лікування захворювань молочних залоз читали кращі в області фахівці.

опубліковано 02 02 2015


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

З Новим Роком та Різдвом Христовим!Шановні колеги та співробітники!

Від щирого серця вітаю вас з наступаючими новорічними та різвяними святами! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром,  радістю та Божим благословенням, а очі світяться щастям. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий – 2015 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаю щоб Різдвяна зоря запалила у Ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії!

З повагою,
Головний лікар  Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2014


6 грудня - День Збройних Сил України

День ЗСУКолектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру вітає наших захисників з Днем Збройних Сил України. Бажаємо миру, злагоди та міцного здоров'я!
На підтримку військовослужбовців, що дислоковані в Херсонській області та у зоні АТО, співробітники Херсонського обласного онкологічного диспансеру зібрали запас продуктів харчування, також передали дитячі малюнки та гарячу випічку.

опубліковано 06 12 2014


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК