Натхнення на боротьбу з хворобою

Психологи стверджують, що арт-терапія здатна допомогти людині розкрити свій внутрішній потенціал і знайти в собі ресурси перемогти хворобу. Надихнути жінок на боротьбу із важким недугом всіма силами намагаються і в Херсонському обласному онкологічному диспансері. Так, у мамологічному відділенні щотижня поводяться майстер-класи за різними тематиками.

опубліковано 23 01 2016


Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святами

Привітання головного лікаря ХООД з Новорічними святамиШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2016 роком та світлим святом Різдва Христового! Бажаю, щоб Новий рік приніс у Вашу оселю радість та щастя, подарував удачу та здійснення усіх побажань. Щоб життєвий оптимізм і хороший настрій супроводжували Вас упродовж усього року. Здоров’я і благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким!

З повагою, головний лікар Ірина Сокур

опубліковано 30 12 2015


Подарунки від клубу "Fit Curves" до Дня Святого Миколая

Подарунки від клубу Напередодні Дня Святого Миколая співробітниці Херсонського обласного онкологічного диспансеру отримали подарунки від міжнародної мережі жіночіх фітнес-клубів "Fit Curves" - 400 клубних карт та абонементів на місяць тренувань. Власники Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник зі своєю командою привітали чарівних жінок диспансеру з Новорічними святами.

опубліковано 19 12 2015


68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеру

68 років Херсонському обласному онкологічному диспансеруВже стало доброю традицією відзначати річницю із дня заснування Херсонського обласного онкологічного диспансеру. 2 грудня 2015 року, у свій 68 День народження, колектив онкодиспансеру приймав поздоровлення від колег, друзів та партнерів. З щирими поздоровленнями і святковим тортом прийшли наші сусіди - колектив 38 відділення "Ощадбанку" на чолі з керівником відділення Андрієм Кірієнко. На святі виступили діти працівників диспансеру та народний ансамбль "Заспів".

опубліковано 13 12 2015


Допомога херсонським жінкам від компанії "Fit Curves"

Допомога херсонським жінкам від компанії 25 листопада у Херсонському обласному онкологічному диспансері відбулася приємна та знакова подія. Власники мережі Херсонських фітнес-клубів  "Fit Curves" Олександра та Михайло Колесник та менеджер клубу Оксана Індиченко передали цільову домогу трьом жінкам, що знаходяться на лікуванні у ХООД.

опубліковано 29 11 2015


80-річний ювілей видатного хірурга

Ювілей О.І.Пуляєва7 листопада 2015 року Заслужений лікар України, видатний хірург, один із засновників онкогінекологічної школи Херсонщини Олександр Іванович Пуляєв відзначає свій 80-річний ювійлей.
Колектив Херсонського обласного онкологічного диспансеру щиро вітає Олександра Івановича з Днем народження!

опубліковано 07 11 2015


Підведення підсумків місячника боротьби проти раку молочної залози

Прес-конференція 30 жовтня 2015 року в конференц-залі Департаменту охорони здоров`я відбулась прес-конференція присвячена проведеним в області місячнику та Всеукраїнському дню боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. На запитання журналістів відповідали: заступник директора Департаменту охорони здоров`я Херсонської обласної державної адміністрації Ліна Бондарева, головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур, завідувач рентгенодіагностичного відділення диспансеру Віктор Мякиньков та головний позаштатний онколог Департаменту охорони здоров`я Олександр Гловацький.

опубліковано 04 11 2015


Переможемо тільки разом!

Переможемо тільки разом!У четвер, 22 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері в рамках місячника боротьби із захворюванням на рак молочної залози було організоване спільне фітнес-тренування пацієнток та співробітниць диспансеру "Переможемо тільки разом!". Тренування провели тренери-реабілітологи Центру здоров’я та спортивної медицини Любов Антонова та Артур Слєпушкін. Заняття складалося з двох частин - загальної суглобової гімнастики та післяопераційного реабілітаційного комплексу.

опубліковано 23 10 2015


Майстер-клас зі східного живопису

Майстер-клас зі східного живопису20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Херсонському обласному онкологічному диспансері був проведений майстер-клас зі східного живопису. На запрошення головного лікаря Ірини Сокур відома херсонська художниця Юлія Герасимчук провела майстер-клас із китайського живопису "Гохуа" для пацієнтів та співробітників диспансеру.

опубліковано 22 10 2015


День відкритих дверей

День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері20 жовтня у Херсонському обласному онкологічному диспансері, в рамках місячника боротьби проти раку молочної залози, пройшов День відкритих дверей. Всі жінки старше 50 років мали можливість без направлення пройти обстеження у лікаря-мамолога та безкоштовно зробити мамографію. У День відкритих дверей у Херсонському обласному онкологічному диспансері проводилася презентація арт-проекту Наталії Цвигун.

опубліковано 21 10 2015


<< попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 наступна >>


ДОМАШНЯ    ПРО ДИСПАНСЕР    НОВИНИ    ПРЕСА    ВІДДІЛЕННЯ    МЕДІА-АРХІВ    ІНФОРМАЦІЯ    КОНСУЛЬТАЦІЯ    ЗВ'ЯЗОК